Гимнастичките на Несебър с блестящо представяне на международен турнир в Лондон
Гимнастичките на Спортен клуб „Море“ се окичиха с множество медали и гордо се качиха на стълбичката на победителите
В силния International Rhythmic Gymnastics Competition LONDON CUP, който се проведе на 05.07.2019г., се включиха 16 държави от целия свят. България бе представена от гимнастичките на СКХГ „Море” -Несебър с треньорки Васияна Стефанова и Сияна Йорданова. Момичета на клуба заеха престижните позиции в отделните възрасти и категории и заслужено взеха и специалните призове на турнира като: Василена Вълчанова бе избрана за Мiss London Cup; Никол Маренова, получи приз „Miss Dance“; Христина Джелепова също получи приз „Мiss Dance“; Kaмелия Яръмова получи приз „Грация“; Рая Панджалова взе приз „Мiss Dance“; Дария Борисенкова получи приз „Мiss Smile“; Нона Харизанова взе приз „Грация“.
Гимнастичките на Спортен клуб „Море“ се окичиха с множество медали и гордо се качиха на стълбичката на победителите.
Василена Вълчанова се представи блестящо и в многобоя се класира на 1-во място, а в съчетанията си с въже и без уред получи най-високите оценки и зае първите позиции.
Никол Маренова взе бронзов медал в многобоя, а със съчетанията си с въже и без уред се класира на 2-ро място.
Христина Джелепова е бронзова медалистка в многобоя. Тя стана втора със съчетанията си без уред и с въже.
Ралица Михалева взе сребърен медал със съчетанието си без уред.
Камелия Яръмова се класира на 3-то място в многобоя, и зае 2-ро място в съчетанията си без уред и с въже.
Дарина Жунева се класира на 2-ра позиция в многобоя. Със съчетанието си с въже зае 2-ро място, а със съчетанието си без уред e на 1-во място.
Най-малките участнички на Несебър, Карина Чакърова и Доника Маноилова, също се представиха блестящо. И двете са едва на 6 години, но с нищо не отстъпиха на по-големите. Карина участва с две съчетания и в многобоя зае 3-та позиция. Със съчетанието си с въже се класира на 1-во място, а със съчетанието си без уред се класира на 3-то място.
Доника Маноилова участва само с едно съчетание без уред. Тя се класира първа.
Нона Харизанова се класира на 5-та позиция в многобоя, но със съчетанията си с лента и топка зае 2-ро място.
Рая Панджалова участва само с едно съчетанието без уред и се класира на първо място.
Дария Борисенкова се класира на 1-во място в многобоя. Тя се представи блестящо със съчетание с обръч и се класира на 1-ва позиция с този уред. В съчетанието си без уред се класира на 2-ро място.
Близo 1,5 млн. eвpo ще ни струва yнищoжaвaнe нa лeвoвeте и cтoтинĸите
Един новогодишен тих ритуал за доверие, който можем да направим с децата
Щастлива развръзка! Откриха издирвания 22-годишен мъж във Витоша
Ето ги най-яките късмети за новогодишната баница
Отмъкнати са ценности за 30 млн. евро, при един от най-големите банкови обири в Германия
Борисов отчете над 10 млрд. лв. повече приходи в държавния бюджет /видео/
Габи от Ергенът се вталила след операция, за нула време свалила 10 кила
Тази година са се родили 1300 бебета по-малко
Чудни, ефектни и здравословни протеинови бонбони за Новогодишната нощ със скир
Травмите на Джошуа от катастрофата може да се окажат доста по-сериозни
Животът в България се удължава - мъжете живеят средно 71,9 г., а жените - 79,3
Жестът на Никола Пелц, който задълбочи разрива в семейството Бекъм
30/12/2025, Вторник 14:48
1
