Фенове на Нефтохимик се събират за мащабен протест в събота
Привържениците настояват да се разреши проблема с липсата на стадион в Бургас
Фенове на Нефтохимик се събират на мащабен протест тази събота, съобщиха от Клуба на привържениците.
На площад "Атанас Сиреков" в 19 часа ще направят импровизирана футболна среща с деца и възрастни, ще има вратички и разчертан терен. Те настояват час по-скоро да се разреши проблема със спортната база на Бургас.
Припомняме, че единственият професионален клуб в Бургас на практика се изнесе от града, защото не успя да се договори със собственика на ст."Лазур" "Спортс пропърти мениджмънт" за наема на стадиона.
Феновете предложиха да се предприемат стъпки към отчуждаването на двата бургаски стадиона, които са частна собственост или да се ускори изграждането на ново съоръжение в ж.к."Меден рудник".
"Нека заедно да покажем какво беше и какво може да бъде, когато има стадиони – и настоящи и бъдещи! Какво е футболен празник, какво е футболна магия! Да се забавляваме заедноДа върнем футбола в Бургас!", призоваха привържениците.
Над 1000 души са заявили участие.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Марш на село да си пасеш патките, овчар.
Много хора решиха все пак да бъдат на мача. Явно борбата вече е всеки за себе си.
Вместо да се държим като професионалисти пак аматьорски изпълнения , лъжи ,схемаджии и тарикатщини .Аман !