Фенове на Нефтохимик се събират за мащабен протест в събота
Привържениците настояват да се разреши проблема с липсата на стадион в Бургас
Фенове на Нефтохимик се събират на мащабен протест тази събота, съобщиха от Клуба на привържениците.
На площад "Атанас Сиреков" в 19 часа ще направят импровизирана футболна среща с деца и възрастни, ще има вратички и разчертан терен. Те настояват час по-скоро да се разреши проблема със спортната база на Бургас.
Припомняме, че единственият професионален клуб в Бургас на практика се изнесе от града, защото не успя да се договори със собственика на ст."Лазур" "Спортс пропърти мениджмънт" за наема на стадиона.
Феновете предложиха да се предприемат стъпки към отчуждаването на двата бургаски стадиона, които са частна собственост или да се ускори изграждането на ново съоръжение в ж.к."Меден рудник".
"Нека заедно да покажем какво беше и какво може да бъде, когато има стадиони – и настоящи и бъдещи! Какво е футболен празник, какво е футболна магия! Да се забавляваме заедноДа върнем футбола в Бургас!", призоваха привържениците.
Над 1000 души са заявили участие.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Марш на село да си пасеш патките, овчар.
Много хора решиха все пак да бъдат на мача. Явно борбата вече е всеки за себе си.
Вместо да се държим като професионалисти пак аматьорски изпълнения , лъжи ,схемаджии и тарикатщини .Аман !