Фенове на Нефтохимик се събират за мащабен протест в събота
Привържениците настояват да се разреши проблема с липсата на стадион в Бургас
Фенове на Нефтохимик се събират на мащабен протест тази събота, съобщиха от Клуба на привържениците.
На площад "Атанас Сиреков" в 19 часа ще направят импровизирана футболна среща с деца и възрастни, ще има вратички и разчертан терен. Те настояват час по-скоро да се разреши проблема със спортната база на Бургас.
Припомняме, че единственият професионален клуб в Бургас на практика се изнесе от града, защото не успя да се договори със собственика на ст."Лазур" "Спортс пропърти мениджмънт" за наема на стадиона.
Феновете предложиха да се предприемат стъпки към отчуждаването на двата бургаски стадиона, които са частна собственост или да се ускори изграждането на ново съоръжение в ж.к."Меден рудник".
"Нека заедно да покажем какво беше и какво може да бъде, когато има стадиони – и настоящи и бъдещи! Какво е футболен празник, какво е футболна магия! Да се забавляваме заедноДа върнем футбола в Бургас!", призоваха привържениците.
Над 1000 души са заявили участие.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Марш на село да си пасеш патките, овчар.
Много хора решиха все пак да бъдат на мача. Явно борбата вече е всеки за себе си.
Вместо да се държим като професионалисти пак аматьорски изпълнения , лъжи ,схемаджии и тарикатщини .Аман !