Фенове на Нефтохимик се събират за мащабен протест в събота
Привържениците настояват да се разреши проблема с липсата на стадион в Бургас
Фенове на Нефтохимик се събират на мащабен протест тази събота, съобщиха от Клуба на привържениците.
На площад "Атанас Сиреков" в 19 часа ще направят импровизирана футболна среща с деца и възрастни, ще има вратички и разчертан терен. Те настояват час по-скоро да се разреши проблема със спортната база на Бургас.
Припомняме, че единственият професионален клуб в Бургас на практика се изнесе от града, защото не успя да се договори със собственика на ст."Лазур" "Спортс пропърти мениджмънт" за наема на стадиона.
Феновете предложиха да се предприемат стъпки към отчуждаването на двата бургаски стадиона, които са частна собственост или да се ускори изграждането на ново съоръжение в ж.к."Меден рудник".
"Нека заедно да покажем какво беше и какво може да бъде, когато има стадиони – и настоящи и бъдещи! Какво е футболен празник, какво е футболна магия! Да се забавляваме заедноДа върнем футбола в Бургас!", призоваха привържениците.
Над 1000 души са заявили участие.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Марш на село да си пасеш патките, овчар.
Много хора решиха все пак да бъдат на мача. Явно борбата вече е всеки за себе си.
Вместо да се държим като професионалисти пак аматьорски изпълнения , лъжи ,схемаджии и тарикатщини .Аман !