Гринго проговори за първи път за развода със Софка
Явно излязлата информация не е просто слух, а отговаря на истината
Наистина сме скарани със Софка. За 50-60 път сигурно, но този път взехме взаимно решение. Това каза в ефира на Нова телевизия вече бившият съпруг на певицата - Гринго, предава Блиц.
"Сватбата ни беше направена с любов, но никой не е застрахован какво ще стане с него", добави той. "Искам да пожелая много успех на Софка. Нека да е жива и здрава и както казва Кобрата - продължаваме напред и всичко хубаво", завърши Гринго.
Припомняме, че преди дни излезе информация, че Гринго е пребил за пореден път ромската перла, която не е издържала и е поискала развод. Явно излязлата информация не е просто слух, а отговаря на истината.
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес
Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари
Режисьорът и част от актьорския състав на "Клошар" гости на предпремиерата в Културен дом НХК
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил
