Меркел слуша химна седнала, но твърди, че е добре
Утре канцлерът навършва 65 години
За втори път протоколът бе променен и Ангела Меркел остана седнала по време на химна при посещението на министър-председателката на Молдова. За първи път промяната бе въведена при посрещането на новата датска премиерка в четвъртък миналата седмица - ден след третия случай с тремор на Меркел.
Вече три пъти канцлерката е улавяна от камерите докато получава тремор. Първият път тя се оправда, че е заради обезводняване. Ала последваха още два случая, които Меркел отдаде на "психологическото влияние от първия епизод на треперене".
Канцлерката продължава да твърди, че няма причина за безпокойство, а графикът и остава все толкова натоварен, пише БТА. Тя добави, че "ще трябва да живее с това за известно време." Утре Меркел ще навърши 65 години.
По време на посещението на премиерката на Молдова, канцлерката не показа признаци на нестабилност.
Технологичен гигант уволни десетки хиляди души с имейл в 6 ч. за "добро утро"
Пилоти се друсат с кокаин и участват в оргии между полети
В събота ни очакват дъжд, облаци и хладно време в цялата страна
Голям празник е в неделя, жените задължително трябва да направят тези 4 неща
Не е добре да се боядисват великденски яйца в тези 3 цвята
Ако имаш хлебопекарна, тази рецепта за козунак ще ти стане любима
САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит
Хората, родени през тези месеци, са най-надеждните партньори
Провал с резолюцията на ООН за Ормузкия проток, а Тръмп се оправда с липсата на време
Великденско крем руло: Мек и ефирен сладкиш, пълен с шоколад!
Публикуваха хеш кода, който ще се изписва на всяка бюлетина за изборите
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София

Дълг на всеки нормален човек е да се гаври с немските говеда... а на евроатлантическите отрепки - да им лижат задниците.