Криско и Мария Илиева запалиха към Слънчака, изпълнителите видимо доволни от купона в Bedroom
Родните звезди бяха засечени на парти в култовия бар
Криско и Мария Илиева са поредните бг знаменитости, които обичат да прекарват лятото си в Слънчев бряг. Родното Черноморие е предпочитано от популярните личности за техните летни ваканции. Двете музикални звезди се оказаха очаквано добра комбинация в епицентъра на купона.
Петък вечерта те се забавляваха с голяма компания в Bedroom beach, където станаха свидетели на грандиозния спектакъл Geisha Games, забеляза Флагман.бг Двамата са близки приятели от няколко години, когато разбиха класациите с мега хита "Видимо доволни". Буквално след дни и самият Криско ще се качи на сцената на клуба.
На 24 юли (сряда) той ще бъде голямата звезда на култовото хип-хоп парти Blackroom. Тогава той и Тита ще представят на живо, най-големите си хитове на самия морски бряг.
Мария Илиева от своя страна прекара уикенда в курорта заради грандиозния си концерт в Бургас. Тя бе заедно със сина си Александър, който наскоро навърши 1 годинка.



Краят на Тръмп идва до дни, обяви американски медиум №1
Първото издание на националния форум „Парад на професиите“ в Бургас премина при силен интерес от родители, ученици и работодатели
Музеите в Бургас с вход свободен за Великденските празници
Великден в Бургас с големи екрани, онлайн излъчване и безплатен нощен транспорт
Да сте видели касова бележка от бояджия или водопроводчик
Путин продава топ имот в София на наш олигарх
Мъж загина след челен сблъсък с дърво на Подбалканския път (СНИМКИ)
Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго
Деца и пенсионери в Царево боядисаха заедно великденски яйца
Митко ударил с малка брадва снаха си
Дъщерята на Юлиан Вергов с песен след тежко лято
„Кетаминовата кралица“ Джасвин Санга осъдена на 15 години за смъртта на Матю Пери
