Виктория Петрова на море в родната Варна, новинарката отмаря с майка си
Виктория Петрова успя да си издейства няколко дена отпуск и го прекара в родната Варна, вместо по гръцките острови като повечето си колеги, видя HotArena.
Първата си почивка за сезона обаче новинарката не сподели с любимия си Красен Кралев, тъй като той има неотложни ангажименти. Водещата предпочела да се прибере и да прекара малко време с майка си, за която не й остава време.
От години се знае, че родителите й са разведени и затова Виктория гледа всяка свободна минута да посвещава на майка си, за да не се чувства жената самотна.
Заради юлските жеги двете дами се отказали да плажуват и вместо това се отдали на приятни разходки по прохладните морски алеи на Варна. Петрова има да изразходва отпуска и от миналата година.
Тогава тя се жертва и не почива нито ден, беше постоянно на смяна, за да покрива колегите си отпускари. Причината и тогава да не стигне до плажа беше министър Кралев и неговите задачи. Той беше толкова зает, че не намери време за отпуск и почивка с красивата си половинка, предават от Ретро.
Фискалният съвет очерта три сценария за икономиката през 2026 г.
Протест пред съда по време на делото срещу насилниците на животни
Габриела Наплатанова оглави СЕМ
Тийнейджърка агресира физически на по-малко момиче в Пловдив
Как бизнеса в Бургас да се възползва от Giro d Italia
Гръцката звезда Деспина Ванди кацна с 30 души екип в София
Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души
17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия
Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години
Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените
Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието
"Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив
