Площадът пред кметството в с. Горица от днес носи името „Димитър Майски“
Димитър Майски има основен принос за благоустрояването на селото и построяване на значими сгради за обществено ползване
Общинският съвет Поморие днес единодушно прие предложението на кмета Иван Алексиев площадът пред кметството в с. Горица да носи името на Димитър Майски – бивш кмет на селото.
Идеята за именуването на площада възникна по време на тържественото откриване на паметна плоча на Димитър Майски. Димитър Майски има основен принос за благоустрояването на селото и построяване на значими сгради за обществено ползване.
В периода 1954 г. – 1979 г. са реализирани парк, водоснабдяване, читалище, детски дом, земеделско училище, стадион, битов комбинат, търговска сграда, пощенска станция, ресторант, баня и фурна, мостове на селото и др.
Ходенето - най-простото и най-силно оръжие за здраво сърце
Излязоха подробности за кървавия инцидент в германски влак
Мъж получи 12 години затвор за убийството на братовчед си във Варна
Българин е задържан с над 6 килограма хероин в Гърция
Пеликанът Стойчо предизвика нова драма във Варна
Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП
Бургазлийката Мария Бакалова отправи спортен призив
Тайните за красота на Мишел Пфайфър
Как да предотвратим свиването на дрехите при пране - полезни съвети за всяка материя
Външно: Няма информация за пострадали българи при атентата срещу джамия в Исламабад
4 зодии, за които съдбата ще се обърне след 15 февруари: идва време на стабилност, успех и вдъхновение
Президентът Илияна Йотова до Джей Ди Ванс в Милано
