Криско и Благо заведоха жените на море! Златка и Цвети пъчат бременни коремчета на плажа
Двете дами разхождат добре оформените си коремчета в седмия месец, съответно в Слънчев бряг и Обзор
Бъдещите татковци Кристиан Талев – Криско и Благой Георгиев заведоха бременните си приятелки Цвети и Златка на море, пише HotArena.
Двете дами разхождат добре оформените си коремчета в седмия месец, съответно в Слънчев бряг и Обзор, и се радват на слънчевите лъчи с цели бански.
Преди месец Цвети и Криско потвърдиха, че ще стават родители през есента и то по интересен начин – показаха коремчето във видеото към парчето „Да или не“. Двамата все още не са обявили дали чакат момченце или момиченце, но терминът на Цвети е през есента, писа „Телеграф“.
Затова и брюнетката се пази от слънцето и предпочита да не се показва много-много. В момента двамата са в Слънчев бряг и отмарят между участията на Криско.
През септември се очаква да роди и Златка Райкова, която ще дари със син Благой Георгиев. Двамата ще изкарат цялото лято на Обзор, където Джизъса подписа с местния отбор. Миналия уикенд на гости им бяха и двете му деца от Христина Витанова. Очевидно те се кефят на новата жена на баща си и с удоволствие позират с нея на плажа.
Кафето намалява стреса
Хамилтън се разрева заради Арсенал
Евакуират Рики Мартин на Балканите
Прокурорският син заловен от ГДБОП
Кои зодии са най-добри приятели - астрологичен гид
Летни десерти без печене - лесни идеи
Българка пощури полицията в Австрия и Германия
Огромен екшън в София, цял отбор ченгета задържа Марто Боксьора
Домашен хляб - лесни стъпки за пухкав резултат
Щастлив период за една зодия в края на май
22/05/2026, Петък 19:00
0
Гуардиола с последни думи като мениджър на Ман Сити
22/05/2026, Петък 18:30
0
Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в туризма

В превод "Да Го Духат"