Британски медии: Химическа атака в Лестър, има много пострадали
Хулигани са се били пред бар с бухалки и някой е напръскал с химикали
Британските медии съобщават за "химическа атака" в бар в предградието на Лестър. Съобщава се, че са хоспитализирани най-малко 10 души, включително трима полицаи.
По данни на полицията, в кръчмата, разположена близко до игрище за крикет, е имало масово сбиване.
Няколко от участниците в конфликта са били въоръжени с бейзболни бухалки. Предполага се, че химическите вещества са били разпръснати по време на сбиването, пише в. The Daily Star.
Полицията е реагирала на сигнал за "масово нарушаване на обществения ред" в пъба "Крикетърс пъб". Сигналът е бил подаден около полунощ.
Местни жители разказаха за ужаса, който са преживели заради боя.
"Около полунощ група младежи си крещяха. Видях някои от тях да мятат бутилки зад кръчмата. Надявах се някой да повика полицията. След това чух как кола наби спирачки. Помислих си, че е полицията, но не беше. От колата излязоха хора с бухалки. Май завлякоха някакъв мъж вътре. Обадих се на спешния телефон и тогава полицията се появи. Беше много страшно. Нямах си и на идея, че са замесени и химикали", разказа един от тях.
Тръмп: САЩ ще се намесят, ако Иран насилствено потуши протести в страната
Без притеснение: Горива има, но плащанията са все още в лева
Проф. Георги Рачев разкри кога да очакваме сняг
Протестиращите в Иран започнаха да палят и Корана
MTV спря излъчването на музикалните си канали в Европа
Еврозоната е само първата стълбичка, но какво следва оттук нататък?
Манчестър Сити се провали в гонката с Арсенал
Тръмп се отнесъл грубо и оскърбително към Зеленски
Такситата в София поскъпнаха с 18,6%
Хаосът започна: Русенци пътуват гратис до 3 януари – не могат да настроят касовите апарати в евро
Слънчев петък, но с минимални температури между -5° и 0°
Днес да почерпят Силвия, Пламен, Силвестър и още
