Без ремонти на АМ Тракия до края на лятото
Целта е да не се затруднява трафикът
До края на летния сезон не се предвиждат ремонти по магистрала "Тракия", каза председателят на Управителния съвет на Агенция "Пътна инфраструктура" Георги Терзийски пред БНР.
"Тази седмица завършиха ремонтите на виадуктите по магистралата и до края на лятото няма да се предприемат ремонти по пътя до Бургас, за да не се затруднява трафикът в активния отпускарски сезон", заяви Терзийски.
"Пътните ремонти по съоръжения на АМ "Хемус" се извършват от няколко години. Считам, че организацията на движението през тази година е на добро ниво и образуването на задръствания за участъка в ремонт са сравнително по-редки в сравнение с минали години, независимо че отворените за ремонт обекти са много повече", коментира Терзийски.
Той отбеляза, че пролетта и лятото са времето за ремонти. Полагането на асфалтови настилки се извършва при сухо време и положителни температури, затова организираме така ремонтите, че да се извършват в подходящо време и да не затрудняват много трафика на гражданите, посочи още той.
Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме
Здравословни храни, които трябва по-често да присъстват в менюто ви
Тези зодии пазят най-добре тайни и рядко предават доверието
7 лесни навика, с които банята ще остане чиста много по-дълго
Ужасяваща смърт на украински бизнесмен
Хрупкави тиквички на фурна с чесън и копър - лесна рецепта за лека вечеря
7 грешки при прането, които съсипват дрехите ви без да го осъзнавате
Най-голямата слабост на всяка зодия
От БФСки се ядосват заради спекулации с Малена Замфирова
Пухкави домашни мекици - лесна и изпитана рецепта
Крис от "Ергенът" се свлече на плажа в Шри Ланка, карат го в спешното
Кола престоя половин век под вода след нелеп бас
