Галка от „Каризма“ чака бебе от чернокож
От няколко години Галка държи бизнес с кетъринг в Лондон
Бившата половинка на Миро от дует „Каризма“ чака бебе от чернокожия си приятел Роб, пише „Галерия“. Галина Курдова все още не е съобщила официално благата вест, но коремчето вече й личи.
От няколко години Галка държи бизнес с кетъринг в Лондон. С дългогодишния си приятел Роб така и не сключиха брак, макар още преди 10 години се говореше, че й е предложил.
Двамата се запознават покрай общия си интерес – музиката. Роб е барабанист, а Галка в началото започнала като певица по пиано баровете в Лондон. През последните няколко години тя се отказа от музикалната си кариера, създавайки сайта за кетъринг, който се оказал доста доходоносен.
Припомняме, че след разпадането на дует „Каризма“ половинката на Миро изчезна от светския живот. Заговори се, че е влязла в клиника за наркомани, а някои дори й приписаха СПИН. Разочарована от клюките по свой адрес, Галка се зарече повече да не се връща в България.
Как да изберете калорифер според помещението
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха
Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас!
Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет
17-годишен нападна двама полицаи, единият е със счупен пръст
България е първа в ЕС по производствена инфлация за трети пореден месец
Емона отваря дворовете си за изкуство: Фестивалът "АртЕмона" започва на 6 август
Банков рекорд у нас: 1,1 милиарда евро печалба за половин година и силен ръст на чуждите инвестиции
Триумф за яхт клуб "Черноморец Бургас" на Държавното първенство в Приморско
Андрей Гюров поиска от Радев отговори за агитките пред хотела с еврейски деца
