Вергов в нов сериал на Милошев
Феновете на Вергов в „Откраднат живот” продължават да се надяват да го видят отново в сериала
Юлиан Вергов се завръща при Евтим Милошев, но не като доцент Банков в „Откраднат живот”, а в нов проект на продуцента и неговата половинка – сценаристката Христина Апостолова.
Това разкри самият актьор. В продукцията, която сега се обмисля, най-вероятно ще участва и Владо Пенев. Четворката е обсъдила творческите си планове тези дни в един от столичните ресторанти, писа „Уикенд“.
„Работим по нови, изключително любопитни проекти с вълнуващи сюжети, невероятни обрати и главното - много любов!”, разкри по-възрастният от двамата актьори.
Феновете на Вергов в „Откраднат живот” продължават да се надяват да го видят отново в сериала. Той обаче е категоричен, че няма какво повече да даде с ролята си там. Но би влязъл в нов образ в някоя от другите продукции на Милошев и Апостолова.
САЩ с атака по Иран в отговор на драма в Ормузкия проток
Историческо спортно събитие пред Община Бургас
Бум на новородени в Маринка: Изграждат нова модерна детска градина
Арктически сблъсък: Дания отряза Тръмп за Гренландия, островът не е за продан
АПИ за скъпия ремонт на пътя към Слънчев бряг: Нямаме „любимци“, спазваме закона
Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница
Фери, който спря Гришо на Уимбълдън, син на мултимилионер
Как да почистим загоряла фурна без търкане
23-годишна българка намерена мъртва в Солун
Бърза пица на тиган за 10 минути: Гениална рецепта без месене и чакане
Хичо загря в бургаска компания за ключов мач на Левски
Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи

Оттогава не съм го видял в нещо читаво.