×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Болни амбиции за голяма кариера тресат щерката на Глория


30 Юни 2019, Неделя, 21:16 ч.

Симона Загорова мечтае да участва в Като две капки вода

Симона Загорова е дъщеря на примата на фолка Глория, но не е известна само с това. Младата дама е натрупала популярност и със собствените си успехи в музиката, един от които е победата й в конкурса „Бургас и морето”. Студентката в НБУ триумфира на феста през лятото на 2018-а.

- Симона, във ваканция ли сте вече? 
- Отдала съм се на работа. За моя радост повече от участията ми са на българското Черноморие. Съчетавам полезното с приятното. Радвам се на хубавото време и си почивам успоредно с ангажиментите. 

- Подготвяте ли нови песни? 
- Да, работя усилено върху няколко проекта. През лятото ще излезе нова моя песен, която ще зарадва почитателите ми. Надявам се да им хареса, ще бъде нещо изключително различно, нещо, което не съм правила досега. Дано изненадата да е приятна. Ще запазя в тайна дали песента е дуетна или не. 

- Да очакваме ли и албум от вас? 
- Това ми е голяма мечта. Вече имам достатъчно песни, които съм пускала като сингли. Смятам, че ми трябват само още няколко и албумът може да стане факт. 

- Участвала сте в „Гласът на България”, а през 2018-а спечелихте „Бургас и морето”. Бихте ли се впуснала пак в конкурс или музикално риалити? 
- Харесвам този тип предавания и конкурсите - добре е, когато ги има. Те са сцена, която дава възможност за изяви, място, където талантите могат да бъдат чути. Шанс са за всеки, който иска да се занимава професионално с музика.  За моя радост, миналата година станах победител в „Бургас и морето” и благодаря за оценката на журито и аплодисментите. Сега не съм се замисляла дали отново бих участвала, но в живота нищо не се знае. На този етап може би не бих се включила в „Х Фактор” и „Гласът на България”, но пък мечтая за „Като две капки вода” или предаване от рода на „Денсинг старс”. А защо един ден да не прекрача и прага на Къщата на „ВИП Брадър” (смее се)... 

- Докъде стигнахте с висшето си образование? 
- Завърших бакалавърска степен в НБУ, остава ми само тържественото дипломиране. В момента уча за магистър. До завършването имам само един семестър. До февруари трябва да съм приключила с обучението си. 

- Майка ви Глория как е? Чувате ли се редовно, виждате ли се? 
- Разбира се, че сме постоянно в контакт, та ние живеем заедно. Поддържам прекрасни отношения с цялото ми семейство – с майка ми, баща ми, бабите, с всички роднини. С мама се виждаме, когато и двете сме свободни и се намираме на едно място. Иначе се чуваме по телефона всеки ден. Майка ми се радва на успехите ми, както и аз на нейните. Всичко си върви, както трябва. 

- В какви отношения сте с приятеля на майка ви? 
- Пожелавам й много щастие - само това мога да кажа. Нито ще отричам, нито ще потвърждавам дали има мъж до себе си, нито каквото и да е друго за личния й живот. Каквото и да се случва с мама - хубаво или лошо, аз ще бъда до нея. 

- Щастлива ли е майка ви в личен план? 
- Да, щастлива е. Много. Но за мъж до нея не мога да кажа нищо (смее се). Както знаете, нейно правило още от началото на кариерата й е никога да не говори за личия си живот в медиите. 

- Ще ревнувате ли, ако майка ви има човек до себе си? 
- Не съм на 5 годинки. Достатъчно голяма съм и осъзнавам, че не бива да изисквам от майка ми цялото й внимание да бъде за мен. Тя ми го е давала в годините, когато съм растяла и съм се оформяла като човек. За радост, аз вече съм това, което тя е искала да направи от мен като личност и жена. Така, че в момента и мама трябва да си гледа живота. Единствено мога да ревнувам, ако някакви хора - в личен план или партньори, не заслужават да са до нея. А когато е щастлива и има истински приятели край себе си, се радвам. 

- До вас има ли мъж? От кого, освен от роднините си, получавате подкрепа? 
- Смятам, че личният живот не бива да се излага на показ... Има много хора, които ме подкрепят в това, с което се занимавам. С тях мога да споделя всичко, от тях мога да потърся съвет как да реша даден проблем. Няма да е невярно, ако  кажа, че съм щастлива, че имам много добри приятели до себе си. 

- Получавала ли сте неприлични предложения? 
- Не мисля, че която и да е моя колежка, а и която и да е красива и поддържана девойка, не се е сблъсквала с това. Зависи си от личния ти морал дали да обърнеш внимание на нещо такова. Винаги ще има хора, които ще отправят оферти и ще се опитват да преминат едни определени граници. 

- Планувате ли нови татуировки по тялото си? 
- Не. И трите татуса, които имам, са свързани с темата „Музика”. Те са нещо, което ме описва абсолютно. Така че - стига толкова. 

- Как поддържате външния си вид? 
- Старая се да тренирам 3 пъти в седмицата, когато имам време. Работата ми също изисква доста енергия. Движението е много важно, но внимавам и с храната, която консумирам - ограничавам се от дадени неща. 

- Тази година ходихте ли при диетоложката д-р Емилова? 
- Тази година не съм. Ние от години вкъщи веднъж седмично сме само на мед, чай и плодове. Това поддържа, така си здрав и щастлив.


В категории: Животът


1
Коментара
Флагман.БГ Температурите падат до нула градуса Температурите падат до нула градуса 22/11/2025, Събота 18:15 0
1
Коментара по темата
1.
Жиги
01.07.2019 19:37:33
0
0
Аман от боклуци
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Петър Стоянович: Да смятате, че властта има сърце е като алкохолик има два черни дроба Петър Стоянович: Да смятате, че властта има сърце е като алкохолик има два черни дроба Той коментира казаното от баба Милка, която трогна Бойко Борисов, който предложи 120 лева надбавка на пенсионерите Вместо маркови обувки жена получи парче дърво от онлайн магазин Вместо маркови обувки жена получи парче дърво от онлайн магазин Ямбол се оказва градът с най-висока средна стойност на поръчки в страната Превърнаха в кръчма българското училище в Чикаго (СНИМКИ/ВИДЕО) Превърнаха в кръчма българското училище в Чикаго (СНИМКИ/ВИДЕО) Родители са потресени от случващото се - снимки от купоните се публикуват в официалната страница на Малко Българско Училище Български домати и краставици ще има още месец на пазара Български домати и краставици ще има още месец на пазара От брашна обясняват, че догодина се очаква ново поскъпване Засякоха 20 мечки в Балкана между Сопот и Калофер Засякоха 20 мечки в Балкана между Сопот и Калофер Мечка отново бе видяна в Карлово преди дни Бургас се обединява в подкрепа на млад баща, който се нуждае от спешно лечение Бургас се обединява в подкрепа на млад баща, който се нуждае от спешно лечение Последни свободни места за благотворителния брънч в „Диверсо“ 1 млрд. лв. харчат българите за почивка на море, половината - за храна 1 млрд. лв. харчат българите за почивка на море, половината - за храна Другият основен разход е за настаняване - за него отиват други 382 млн. лв Атанас Стоянов: Апокрифна книга ще е голямата изненада на концерта в памет на Светлана Стоянова в Бургас Атанас Стоянов: Апокрифна книга ще е голямата изненада на концерта в памет на Светлана Стоянова в Бургас  Едни от най-ценните записи на Пламен Ставрев са от феста, на който тя бе водещ и основен организатор, казва бардът Експерти: Търговският подход "купи сега, плати по-късно" е нова форма на невидимо задлъжняване Експерти: Търговският подход "купи сега, плати по-късно" е нова форма на невидимо задлъжняване На пръв поглед "купи сега, плати по-късно" (BNPL) изглежда като безобидно улеснение Температурите падат до нула градуса Температурите падат до нула градуса През първите дни от новата седмица ще е без валежи
Бури и наводнения в Гърция нанесоха значителни щети и свлачища Бури и наводнения в Гърция нанесоха значителни щети и свлачища Извънредно положение е обявено в няколко населени места 25 души в истанбулска болница заради хранително отравяне 25 души в истанбулска болница заради хранително отравяне Те са поръчали лахмаджун – традиционен плосък хляб, покрит с кайма, зеленчуци и подправки – в един и същ ресторант Украйна създаде делегация за консултации по стъпките към спиране на войната Украйна създаде делегация за консултации по стъпките към спиране на войната Президентът подписа указ за сформирането на делегация на Украйна за участие в преговорния процес със САЩ и други международни партньори Арестуваха Жаир Болсонаро Арестуваха Жаир Болсонаро Бившия президент на Бразилия тази сутрин е преминал медицински прегледи преди влизането в затвора Скандално разкритие: Трагедията в Кочани причинена с пиротехника от България Скандално разкритие: Трагедията в Кочани причинена с пиротехника от България В обвинителния акт пише, че е купена от страната ни Мощен взрив в пристанището на Лос Анджелис Мощен взрив в пристанището на Лос Анджелис Има евакуирани, а жителите са блокирани по домовете си Индийският океан е създал днешното Червено море Индийският океан е създал днешното Червено море Преди приблизително 6,2 милиона години Червено море претърпя толкова екстремни промени, че напълно изчезва Румен Петков: Фон дер Лайен е като посланик на смъртта Румен Петков: Фон дер Лайен е като посланик на смъртта Мирът в Украйна, сигурността на горивото и социалните политики са приоритети на България, каза той  Само чаша на ден от тази напитка уврежда сериозно черния дроб Само чаша на ден от тази напитка уврежда сериозно черния дроб Това е заключението, до което стигна докторантът от университета Суджоу – д-р Лихе Лиу Слънчевата система се движи над три пъти по-бързо, отколкото учените предполагаха Слънчевата система се движи над три пъти по-бързо, отколкото учените предполагаха Слънчевата система се движи по-бързо, отколкото се смяташе досега, сочи проучване на екип, ръководен от астрофизика Лукас Буме от Университета в Билефелд, Германия
Петър Стоянович Петър Стоянович Да смятате, че властта има сърце е като алкохолик има два черни дроба Виц на деня Виц на деня Нощ, Дядо и баба в кревата. При дядото не се получава и почва да псува Путин.
Бабата:
- Какво ти е виновен Путин?
Дядото:
- По времето на Брежнев не беше така!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, може ли една ваша снимка?
- Защо ви е?
- Искам да покажа на дядо Коледа какъв подарък искам!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Един мъж винаги ще получи от една жена това, което тя иска!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори