Слави става вторият Митко Пайнера
Близки до него твърдят, че някогашният кукувец планира да се захване сериозно с продуцентска дейност
Остана съвсем малко до края на „Шоуто на Слави“, което се върти от 19 години. Бързо плъзнаха догадки за бъдещето на Дългия, както и за съдбата на целия му екип. Сред най-тиражираните версии е, че Трифонов ще се впусне в политиката. Дори това да се окаже вярно, Слави започнал да крои планове и за различни проекти за музикантите и артистите на шоуто, пише HotArena.
Близки до него твърдят, че някогашният кукувец планира да се захване сериозно с продуцентска дейност и да се превърне в пряк конкурент на Митко Пайнера.
Впрочем тази дейност не му е чужда, тъй като в началото на демокрацията Трифонов основа БМК, с която подкрепяше не само „Ку-ку бенд“, но и редица родни певци като Кали, Сашо Роман, Нина Николина, Мария Илиева, КариZма и други, писа „Галерия“.
Най-вероятно след края на шоуто музикантите от „Ку-ку Бенд“ няма да спрат да създават нови песни – както за оркестъра, така и самостоятелни. Даже напоследък се забелязва, че певците в шоуто натрупват нов репертоар и ударно представят парчета. Вероятно след тях ще последват турнета и участия по клубовете из страната. Сред изпълнителите най-търсени са Борис Солтарийски, Годжи и Гъмзата.
Тръгнат ли на редовни участия, Дългия ще прибира процент от хонорарите им. Според запознати в момента Солтарийски и Гъмзата взимали по 5000 лева на изява. Годжи също струва толкова, но откакто стана татко, е понамалил участията.
Слави планира да им вдигне хонорарите, защото след като спре шоуто, към тях ще има голямо търсене. Най-вероятно в „Седем Осми“ Трифонов ще вземе и други изпълнители. Сред първите в списъка е Сава Чиплич, който преди седмица спечели конкурса на Дългия „Нова звезда“.
Не е ясно какво ще правят занапред другата част от музикантите. За Цветан Недялков и Иван Стоянов се знае, че от три години са доценти и имат сигурна работа като преподаватели в Консерваторията.
Не е ясно какво ще стане и с танцьорките от балет „Магаданс“.
Слави ще уреди и актьорите си. Краси Радков взимал по 7000 лева да весели частни партита и събития и ще продължи да го прави и след шоуто, като Трифонов ще е негов импресарио. С Мариан Бачев и Иво Сиромахов ще направят театрален спектакъл, подобен на този на Рачков.
Възрастна жена източи 36 хил. евро от НОИ с фалшив стаж
Край на ерата на ултраевтиното пазаруване от Temu и Shein, ЕС въвежда нова такса
14-годишната Ани накара светът да говори за Айтос!
Кампания и награден фонд с мащаб
Турция в шок! Ден след рождения си ден внезапно почина обичана актриса
Ще пътувате за Гърция? Там няма прошка за нарушителите, а глобите - повече от солени
Как пенсионерка успя да измами държавата с 36 000 евро
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение
Българинът, обвинен в шпионаж в Солун, остава на свобода
Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки
Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета
Община Царево представя културната и фестивална програма до септември

дебнат за грешки допуснати от тези които коментират прочетенотл0
Та, какво ще прави Слави, не вълнува нацията, то си е негова работа, дано поне е по-смислено от досегашните халтури.
Желая му успех, а на автора на материала- да се върне в прогимназията и се научи на правилен български език!