Няма да повярвате, но това е Луна. Страда ли от анорексия?
Звездата на ретро фолка Луна за пореден път прояви дълбокомислия и заля ефира със словесни бисери.
Блондинката заяви, че за нея храната, мъжете, децата и любовите са битовизми и са капаните на живота, от които тя категорично бяга.
Луна заяви, че се храни само по няколко пъти в седмицата и не вярва, че човек трябва да яде всеки ден, и то сутрин, обед и вечер, писа „Галерия“.
Изказването й с основание поражда притеснение, защото очевидно ретро блондинката е на крачка от сериозно хранително разстройство и дори анорексия.
Започнала да чете много книги и установила, че колкото по – малко се храни, толкова повече енергия има.
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
