Английска баба умря в самолета след почивка в Слънчев бряг
Пътниците от полета са били задържани няколко часа на борда, докато не били установени обстоятелствата около смъртта на жената
Възрастна жена от Великобритания почина в самолета на прибиране от почивката си в Слънчев бряг. Смъртта е настъпила в резултат на дихателни усложнения, съобщава grimsbytelegraph.co.uk. 70-годишната англичанка е умряла в неделя сутринта малко преди кацането на летище Хъмбърсайд. Полетът на самолета McDonnell-Douglas MD-82 е бил управляван от българска, чартърна авиокомпания и е излетял от Бургас.
Пътниците от полета са били задържани няколко часа на борда, докато не били установени обстоятелствата около смъртта на жената. Говорител на полицията на Хамберсайд е заявил: „Тази сутрин бяхме повикани в летище Хъмбърсайд по сигнал, че жена на 70 години се е почувствала зле по време на полета и е загинала на борда на самолета. Информирахме семейството й и няма данни за съмнителни обстоятелства около кончината на жената."
Говорител на летището е заявил: „Отзовахме се на призив, свързан с медицинска спешна помощ на борда на редовен полет, който се приземи безопасно тази сутрин (неделя, 23 юни).
След кацането на самолета нашите екипи за реагиране при извънредни ситуации помогнаха на пътниците и екипажа на самолета, подадохме сигнал и в полицията на Хамберсайд", пише още Блиц.
Боб в гърне на фурна - традиционна българска рецепта
Карлос Алкарас взе тежко решение
Трик за премахване на косми от домашни любимци от диван и килим
Солен кекс със сирене и кашкавал
Звезда от "Женени с деца" в болница
Най-опасните зодии, когато са ядосани
Домашен качамак със сирене и масло, традиционна рецепта с вкус от едно време
Лора Крумова съвсем се запусна, но пък кара нов Линкълн за 45 хил. евро
Трик срещу прах по рафтовете и мебелите
Пролетна диета без глад - лесен начин да се почувствате по-добре
Фрапантен случай: 78-годишен задържан с арсенал от оръжия
Как да почистим загорели тенджери - лесен и евтин метод
