Галин Димов се завърна в Нафтата
Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор
Спортното ръководство се придържа към концепцията, заложена на старта на подготовката за новия сезон, да привлече футболисти, обучавали се в „зелената“ школа. Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор.
Димов е изключително добре познато име за бургаския футбол и няма нужда от представяне.
28-годишният полузащитник през годините се е състезавал за Добруджа, Хасково, Черноморец /Поморие и Бургас/ и Несебър. За последно облече зелената фланелка през 2012, когато записа три сезона с Нефтохимик.
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата

......"Не сме го правели за черно тото - поне в български сайтове не е имало коефициенти, в китайските не сме проверявали, защото не знаем езика. Нямаше залози, букмейкъри, правехме го като помощ за отбор, който се нуждае да се спаси от изпадане", обясни помощник-треньорът. По думите му схемата се правела доста нагло, дори пред очите на наблюдатели от Българския футболен съюз (БФС).
За година Гачев взел 600 лева за участието си в три продадени срещи, но по думите му уредените мачове са били поне 10. "Казваха: "Този мач трябва така да стане". Като тръгвахме за гостуване, се говореше как трябва да паднем още от автобуса, после и в съблекалнята", спомня си Гачев.
Един от продадените мачове е гостуване на "Нефтохимик" в Бургас. "По принцип на лагер се ходи да се тренира, а ние там отидохме на почивка - лежахме си на плажа, майтапи - знаете как е. Дори подписахме декларация пред БФС, че не си продаваме мача, и пак загубихме. След мача зад рейса на "Банско" Иван Топузов държеше една пачка и привикваше целия отбор. Раздаде ни по 150 лева, а бяха обещали по 300. Стана огромен скандал. После взех още 150 лева", разказа бившият съотборник на подсъдимите.......
Голям майтап ще сте пак, ама като сами не можете да се усетите няма пък ние да се червим от срам заради вас де. Добре, че ви има, че да се забавляваме с вас, Сполай ви,