×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честваме Деня на Европа: 9 май – символ на мира и единството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Галин Димов се завърна в Нафтата


Галин Димов се завърна в Нафтата
Галин Димов се завърна в Нефтохимик
21 Юни 2019, Петък, 15:41 ч.

Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор

Спортното ръководство се придържа към концепцията, заложена на старта на подготовката за новия сезон, да привлече футболисти, обучавали се в „зелената“ школа. Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор.

Димов е изключително добре познато име за бургаския футбол и няма нужда от представяне.

28-годишният полузащитник през годините се е състезавал за Добруджа, Хасково, Черноморец /Поморие и Бургас/ и Несебър. За последно облече зелената фланелка през 2012, когато записа три сезона с Нефтохимик.


В категории: Спорт


12
Коментара
Флагман.БГ Самолет удари човек на пистата в Денвър Самолет удари човек на пистата в Денвър 09/05/2026, Събота 13:20 0
Емел МАХМУД Виждали ли сте този мъж? (СНИМКА) Виждали ли сте този мъж? (СНИМКА) 09/05/2026, Събота 11:00 0
12
Коментара по темата
12.
Ei toz palqk
22.06.2019 17:25:40
0
5
Toz gei smeshen
11.
Джамбаза ти го намаза
22.06.2019 13:11:24
0
6
Ники Тодоров ,много ми боцкаш с тази брада.Красавец
10.
Македонеца
21.06.2019 20:53:39
0
7
Поредния некадърник заради такива като него отпаднаха Несебър нищо не става от този кавал
9.
GF
21.06.2019 20:26:29
1
8
Махнете Тодоров и Москов.Разкарайте и другите послушници.Тръгнете от Б ОФГ,с хора читави и обичащи клуба.Постепено изградете нова школа ,ако ви пука за отбора ама надали ще пуснете кокала,малар ,че изглозгахте отбора за собствени печалби.Сто срамотий направихте и продължавате.Стоп искаме ново начало без нито един от вас.Бойкот до край.
8.
Нафта
21.06.2019 19:51:35
0
10
Как може този деградирал комарджия където не може да уцели топката да е футболист.Ясно ,че баща му каносаният плъх го тика ама то безобразие след безобразие,сега ще си домакинстват в Созопол да им върви скришно тотото там.Чудесна работа.
7.
Недялкомик Бургас
21.06.2019 19:46:09
4
8
Е то в съда са казани тези неща е умник!
......"Не сме го правели за черно тото - поне в български сайтове не е имало коефициенти, в китайските не сме проверявали, защото не знаем езика. Нямаше залози, букмейкъри, правехме го като помощ за отбор, който се нуждае да се спаси от изпадане", обясни помощник-треньорът. По думите му схемата се правела доста нагло, дори пред очите на наблюдатели от Българския футболен съюз (БФС).

За година Гачев взел 600 лева за участието си в три продадени срещи, но по думите му уредените мачове са били поне 10. "Казваха: "Този мач трябва така да стане". Като тръгвахме за гостуване, се говореше как трябва да паднем още от автобуса, после и в съблекалнята", спомня си Гачев.

Един от продадените мачове е гостуване на "Нефтохимик" в Бургас. "По принцип на лагер се ходи да се тренира, а ние там отидохме на почивка - лежахме си на плажа, майтапи - знаете как е. Дори подписахме декларация пред БФС, че не си продаваме мача, и пак загубихме. След мача зад рейса на "Банско" Иван Топузов държеше една пачка и привикваше целия отбор. Раздаде ни по 150 лева, а бяха обещали по 300. Стана огромен скандал. После взех още 150 лева", разказа бившият съотборник на подсъдимите.......
6.
аз до 5
21.06.2019 18:27:29
5
8
Аз лично не съм запознат с това, което пише колегата, но не се и съмнявам да е истина де. Що се касае за съд, защита на приказки и прочие, аз съм против. Някой даде ли ви на съд ще развали веселбата, която ни предстои, когато заиграете сред "профитата".
Голям майтап ще сте пак, ама като сами не можете да се усетите няма пък ние да се червим от срам заради вас де. Добре, че ви има, че да се забавляваме с вас, Сполай ви,
5.
До шарана
21.06.2019 17:56:59
7
8
Можеш ли да си защитиш приказките в съда или просто си злобна цаца. Когато човек има доказателства, ги предоставя на службите, а като няма, но приказва си е един завистлив мизерник, който го е яд, че отборчето не става за нищо.
4.
Несебърохимик
21.06.2019 17:04:10
17
17
По една случайност всички новопривлечени са играли в Несебър,така че светлото бъдеще пред отбора ще е като славното минало,само дето Флагман спят все още и не ни информират за едни свидетелски показания уличаващи Нефтохимик и Лудогорец 2 в уреждане на мача им с Банско.
3.
Pylna
21.06.2019 15:59:38
25
18
Tragediq!!!!!
2.
!
21.06.2019 15:54:15
0
29
Не разбраха,че с всички тия не ставааааа! Точно с тези бяхме тотален аутсайдер в А група преди време. Явно и пари няма, защото тия юноши до един са без пари....поне вземете млади момчета с някакъв талант, не старите к****
1.
n
21.06.2019 15:46:13
1
34
къде да иде некадърника като брат си и баща си връзкарчето от малки за нищо не стават тия лекета
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“  - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас „Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас Концертът ще бъде истинска наслада за всички ценители на музиката и киното, като същевременно ще бъде и великолепна демонстрация на младия творчески потенциал на Бургас Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! От два дни най-големите спортни телевизии по света разкриват невероятната прелест на Южното Черноморие Втора вечер на СОЛиСиМи: Музика, която докосва сърцето и нови световни премиери Втора вечер на СОЛиСиМи: Музика, която докосва сърцето и нови световни премиери Фестивалът продължава и тази вечер с концерт „Филм без име“, който ще бъде посветен на магията на филмовата музика Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта  Емоции, нови възможности и важни прозрения очакват зодиите в ден, подходящ за обучение, срещи и лични промени Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Може силно да се притесните, ако отворите последния брой на най-тиражирания италиански всекидневник - спортния в. “Гадзета дело Спорт”, който направо ще ви накара да почервенееш от радост и удивление двете чудесни заглавия на челото на вестника Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване Причина за скандала е забележка, направена на съседи за шума, който вдигат на улицата, пред жилищата им Окончателно: двойният убиец Рагевски ще лежи доживот Окончателно: двойният убиец Рагевски ще лежи доживот Той обжалва пред ВКС с последна надежда да намали присъдата си, но удари на камък Първите кадрови решения на кабинета: Радев назначи Николай Копринков и 18 зам.-министри Първите кадрови решения на кабинета: Радев назначи Николай Копринков и 18 зам.-министри Очаква се в понеделник да има нови областни управители и още зам.-министри Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци Избягвам да ги коментирам, защото те се отнасят към мен с презрение и аз, като добре възпитан човек, им отговарям със същото, сподели той ДАНС с нов временен шеф: Правителство реши митничар да оглави „Национална сигурност“ ДАНС с нов временен шеф: Правителство реши митничар да оглави „Национална сигурност“ Изборът на Станчо Станев е неочакван за мнозина. Той ще е заместник-председател на службата, след избора на титуляр 
Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Cъдиитe в Meждyнapoдния тъpгoвcĸи cъд нa CAЩ пocтaнoвиxa, чe aдминиcтpaциятa нa Tpъмп нe e имaлa ocнoвaниe дa въвeдe тapифи cъглacнo тъpгoвcĸия зaĸoн Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Баровско заведение на брега на Темза е станало обект на дръзки крадци с маски Балът вече струва колкото една сватба Балът вече струва колкото една сватба Когато всички разходи бъдат събрани с визия, куверти, музика, фото и видео, общата сума за един абитуриент през 2026 година често достига между 5 000 и 8 000 евро
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори