Галин Димов се завърна в Нафтата
Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор
Спортното ръководство се придържа към концепцията, заложена на старта на подготовката за новия сезон, да привлече футболисти, обучавали се в „зелената“ школа. Галин Димов е поредният юноша на Нефтохимик, който отново ще защитава цветовете на родния си отбор.
Димов е изключително добре познато име за бургаския футбол и няма нужда от представяне.
28-годишният полузащитник през годините се е състезавал за Добруджа, Хасково, Черноморец /Поморие и Бургас/ и Несебър. За последно облече зелената фланелка през 2012, когато записа три сезона с Нефтохимик.
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С

......"Не сме го правели за черно тото - поне в български сайтове не е имало коефициенти, в китайските не сме проверявали, защото не знаем езика. Нямаше залози, букмейкъри, правехме го като помощ за отбор, който се нуждае да се спаси от изпадане", обясни помощник-треньорът. По думите му схемата се правела доста нагло, дори пред очите на наблюдатели от Българския футболен съюз (БФС).
За година Гачев взел 600 лева за участието си в три продадени срещи, но по думите му уредените мачове са били поне 10. "Казваха: "Този мач трябва така да стане". Като тръгвахме за гостуване, се говореше как трябва да паднем още от автобуса, после и в съблекалнята", спомня си Гачев.
Един от продадените мачове е гостуване на "Нефтохимик" в Бургас. "По принцип на лагер се ходи да се тренира, а ние там отидохме на почивка - лежахме си на плажа, майтапи - знаете как е. Дори подписахме декларация пред БФС, че не си продаваме мача, и пак загубихме. След мача зад рейса на "Банско" Иван Топузов държеше една пачка и привикваше целия отбор. Раздаде ни по 150 лева, а бяха обещали по 300. Стана огромен скандал. После взех още 150 лева", разказа бившият съотборник на подсъдимите.......
Голям майтап ще сте пак, ама като сами не можете да се усетите няма пък ние да се червим от срам заради вас де. Добре, че ви има, че да се забавляваме с вас, Сполай ви,