Шок! Ирен Кривошиева извади пистолет срещу…
На кадрите актрисата насочва пистолет към колежката си Роси Русева и без да й мигне окото е готова всеки момент да натисне спусъка
Ирен Кривошиева хвърли в шок всичките си реални и виртуални приятели с това, което прави на последно споделените в социалната мрежа снимки. На кадрите актрисата насочва пистолет към колежката си Роси Русева и без да й мигне окото е готова всеки момент да натисне спусъка.
И преди някой да си помисли, че става дума за сюжет с фатални последици, уточняваме, че това е най-новата героиня на Кривошиева от актуалната шеговита трагикомедия „Две жени без да се брои мъжът”.
В пиесата става дума за сблъсъка на две жени в класическите роли на съпруга и любовница на един мъж, който позорно не се появява на сцената. Тези жени, разбира се, са Ирен Кривошиева и Роси Русева, които преминават от жестока омраза една към друга към неочаквано приятелство./show.blitz.bg
Варненка стана топмодел на Белгия
6 често срещани грешки при ремонт у дома, за които ще съжалявате
„Dance Little Star“ превърна площад „Проф. д-р Стефан Данаилов“ в сцена на детския талант и танца
Делегация от Китайския изследователски център по тибетология е на посещение в Бургас
Събков от „Хелс китчън“ разкри истината за бебето с Трифонова
Голяма отличие за тази бургаска учителка
Кърлежи разболяха 500 българи
Разсейването е най-голямата заплаха за ума, предупреди Нобелов лауреат
Българин: След 15 години в Нидерландия продължават да ни приемат като втора ръка хора
Малка държава в Тихия океан не хареса името си, сменя го
Зарков: Истинският тест за ПБ е да избере нови ВСС и главен прокурор, които да изтърбушат канапето на Пепи Еврото
Младен строши черепа на брат си с тесла, получи 11 години затвор
