Извънредно: Арестуваха Мишел Платини!
Легендата на Франция и бивш шеф на УЕФА закопчан заради разследване за корупция
Тази сутрин е бил арестуван бившият президент на УЕФА Мишел Платини във връзка с разследване за корупция при определянето на Катар за домакин на Световното първенство през 2022 г.
Бившият футболист е задържан в сградата на Службата за борба с корупцията, която се намира в парижкото предградие Нантер.
Припомняме, че бившият национал на Франция беше начело на европейската футболна централа от 2007 до 2015 г., когато беше изхвърлен по настояване на Етичната комисия.
Срещу него имаше обвинение и в това, че е получил нерегламентирано плащане от 2 млн. долара от бившия президент на ФИФА Сеп Блатер.
Елизабет или Кралицата девственица с премиера в Бургас
Любима компания напуска пазара на домакинските електроуреди
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа, откараха го в болница
За Giro d`Italia временно ще се променя организацията на движение в участъци от републиканските пътища
БАБХ: Над 1000 овце "изчезнаха" от ферми в Смолян и Чепеларе
Този шофьор отнесе глоба от 520 евро за спиране в аварийната лента на АМ Тракия
Чернобил докарал Ани Цолова до операция
Концерт-спектакълът „Бряг и безкрайност“ събира бургаски таланти на открита сцена в чест на Giro d’Italia на 7 май
Ето какви са промените в градския транспорт днес, 7 май
Извънредно! Спецченгета отцепиха бул. „Иван Вазов” в Бургас (СНИМКИ)
Виж остров Света Анастасия в цветовете на Giro d’Italia
Вижте къде ще бъде ограничено паркирането в дните на Giro d’Italia и какви са алтернативите

'НИЕ СМЕ 4-ТИТЕ' ! ! ! !