Момчетата на ОХК “Поморие” са новите шампиони на България по хандбал
Отборът на Поморие заслужено грабна златната купа
Момчетата от Общински хандбален клуб “Поморие” станаха шампиони на България, след като победиха отбора на ХК “Локомотив” – Горна Оряховица на Държавните финали по хандбал за момчета до 12-годишна възраст, които се проведоха от 14. до 16. юни 2019 г. в гр. Поморие.
Отборът на Поморие заслужено грабна златната купа, въпреки жегата и силната конкуренция, с резултат 18:11. Две от поморийските момчета бяха отличени в Златната седмица на първенството – Емил Дичев и Радослав Митев. Емил Дичев спечели и индивидуална награда за най-полезен състезател.
Наградите връчи Желязко Страволемов – директор на дирекция по Образование, култура и спорт в Община Поморие. От името на кмета Иван Алексиев, той поздрави победителите, техните треньори, ръководители, организатори и всички участници в първенството за труда и спортсменския дух.
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина
"Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак
Автокъща ужили десетки купувачи от страната с близо 200 000 евро за внос на коли от Германия
Израел не се спира! Биби ще продължи ударите срещу обекти на "Хизбула" в Ливан
Проф. Рачев с прогноза за много жега: На места може да стигнем до 50 градуса
Кметът Коцев на ход: Багерите се насочват към незаконния град
Как се стигна до ужасяващата катастрофа с 5 деца
Професор Рачев с бомбастичен съвет за Созопол
Ясен е първият 1/16-финалист на Мондиала
Прогноза за времето и деликатно поверие за 19 юни
Зеленски с интересно предложение към Радев в Брюксел
Дневен хороскоп за 19 юни 2026: Успех за Девата, да разчита на интуицията си
