×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Никакви нови изисквания не бива да бъдат предявявани към Украйна в мирните преговори, обяви Зеленски
  • БНБ и банки работят в събота през януари
  • Измамници пращат фалшиви имейли от името на КФН
  • Европа готви отговор на заплахите от САЩ за Гренландия
  • МВнР предупреди за усложнена пътна обстановка в Босна и Херцеговина
  • Частично бедствено в Крумовград
  • Дават на пенсионерите средно по 524 евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Познавате ли този тийнейджър? Вандалства в асансьор


17 Юни 2019, Понеделник, 16:09 ч.

Община Бургас предприе кампания за публично оповестяване на всякакви подобни случаи в специална рубрика, наречена "Вандали в действие"

Асансьорът на пасарелката при хотел "Мираж" стана обект на поредица от вандалски прояви. Камерите за видеонаблюдение са заснели тийнейджър няколко поредни пъти да драска с флумастер по стените на асансьора и да извършва неприлични жестове.

Община Бургас предприе кампания за публично оповестяване на всякакви подобни случаи в специална рубрика, наречена "Вандали в действие".

Целта на инициативата е нарушителите на обществения ред да бъдат разкривани с помощта на системата за видеонаблюдение и по този начин да се предотвратят бъдещи опити за увреждане на имущество на обществени места.

 




21
Коментара
Флагман.БГ Щерката на фолкпевица изду грамадански бомби Щерката на фолкпевица изду грамадански бомби 08/01/2026, Четвъртък 21:21 5
Флагман.БГ Гущеров посрещна Нова година - сам като куче Гущеров посрещна Нова година - сам като куче 08/01/2026, Четвъртък 21:00 4
Тервел ИЛИЕВ Азис отиде на Хаваите, няма да се върне скоро Азис отиде на Хаваите, няма да се върне скоро 08/01/2026, Четвъртък 20:20 1
Флагман.БГ Баби кълнат еврото, искат си лева Баби кълнат еврото, искат си лева 08/01/2026, Четвъртък 19:21 0
Емел МАХМУД Идва кучи студ Идва кучи студ 08/01/2026, Четвъртък 18:00 0
21
Коментара по темата
21.
До Пийняк
18.06.2019 10:12:11
0
0
Не сладур, аз съм Кранта Янкова при интерес пиши ще ти дам номер! ;)
20.
ж/////
18.06.2019 09:42:59
3
0
изроди сте как ще пишете такива коментари
19.
???
18.06.2019 07:39:08
1
1
Аз тийнейджър не виждам, но един малък циганин ....
18.
Пробвайте
17.06.2019 22:36:26
0
4
Един млад милиционер или цивилен да обикаля два три дни около пасарелката ще го засече.Явно често минават от там
17.
SS
17.06.2019 20:48:02
0
6
Никълъс от к-с Перла. Тъпо хлапе, сега да излие асансьора.
16.
SS
17.06.2019 20:47:58
1
7
Никълъс от к-с Перла. Тъпо хлапе, сега да излие асансьора.
15.
син венец
17.06.2019 20:19:37
0
5
австралопитек от победа, сега на дупето малко люта чушка и да бега.
14.
Иван
17.06.2019 19:35:37
0
11
До община Бургас! Карайте всички позволили си да драскат, публично да се извиняват пред камерата!!! След това изпращайте видеата на Бургаските новинарски сайтове за да ги качват! Щом цигането може да драска въпреки, че знае за камерата значи може и да се извини публично! Същото важи и за гнусните им родители!!! С тях в асансьора и пред камерата да се извинят, че децата им са такива подобия на човеци и че са ги възпитали така!!! Боклуци!
13.
wdf23
17.06.2019 19:33:18
1
11
Малък, шибан гнусен кюмюр! Ей мангал гнусен, подобие на човек тепърва ще видиш какво те чака!!! Да ти е*ът майката гнусна където те е възспитала така!!! Мърши , подобия на човеци! Наближава новата кристална нощ!!!
12.
...
17.06.2019 18:53:20
4
5
Вместо да е хване и да й разцепи халката той драска в асансьора , Но на 1 първото видео от горе на долу установих , че е педал, Как нежно си облиза пръста и намаза камерата.
11.
AZ
17.06.2019 17:53:58
2
10
Мелез. Класически мелез. Такова ще му е и възпитанието. Чувстват се безнаказани. Те са за малко в града, сигурно и регистрации нямат. Не очаквайте от такива да пазят града на бащите, дедите ни и праотците ни.
10.
Рибич
17.06.2019 17:44:46
0
6
Тоз обича анални ласки и си завира там молива след като надраска с него
9.
Пийняк
17.06.2019 17:03:18
1
2
Ба му макята! Кой тоз хакер, де е налазил флегмана? На първия коментар 10+, на втория 11- гласове!!! Хаха
8.
бургазлия
17.06.2019 17:01:19
0
8
или е супер тъп или е супер нагъл, ама май първото, иначе и на мен ми изглежда като да е с лява резба.
7.
Пийняк
17.06.2019 16:57:56
11
3
Кранта, ти коя си?? Дора Янкова ли? Хахах
6.
ужас
17.06.2019 16:50:43
0
13
цигане
5.
ужас
17.06.2019 16:50:43
0
11
цигане
4.
ужас
17.06.2019 16:50:37
0
9
цигане
3.
Кранта Янкова
17.06.2019 16:46:00
1
26
Какво дибело,черно,бъдещо пидирасчи.Като порастне много ще го плякат.
2.
Пийняк
17.06.2019 16:45:10
4
25
Това е малко педалче, което е анално податливо, ама пред мацката се прави уж на хетеро! :D Навярно се казва Хасан и е от Трапоклово! Хахаха
1.
въй
17.06.2019 16:19:54
1
25
То тва лапе има Сливенско-Ямболски цвят нали?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Български дипломати предупреждават: Светът се тласка към война, а управниците ни мълчат Български дипломати предупреждават: Светът се тласка към война, а управниците ни мълчат Българското дипломатическо дружество алармира за ескалация на конфликти, срив на международното право и риск Европа да се превърне в бойно поле Близо 2 млрд. евро чужди инвестиции в Бургас, областта е сред лидерите в страната Близо 2 млрд. евро чужди инвестиции в Бургас, областта е сред лидерите в страната Община Несебър се нарежда на второ място Гущеров посрещна Нова година - сам като куче Гущеров посрещна Нова година - сам като куче Той отдавна се раздели с жена си Светлана, после завъртя още няколко през леглото си, но явно пак е сигнал Кой ще придобие активите на „Лукойл“? „Chevron“ фаворит за рафинерията в Бургас Кой ще придобие активите на „Лукойл“? „Chevron“ фаворит за рафинерията в Бургас Те са на стойност 22 млрд. долара, приближаваме се към развръзката, обяви енергиен анализатор  „Евро, евро, брояк си“: Гошо Ланеца пусна брутално тъпа песен „Евро, евро, брояк си“: Гошо Ланеца пусна брутално тъпа песен „Виждам в това Божия пръст, но песента вече е записана и скоро всички у нас ще могат да я чуят“, казва певецът Азис отиде на Хаваите, няма да се върне скоро Азис отиде на Хаваите, няма да се върне скоро Евентуално за концертите на 13-14 февруари, каза звездата  БНБ предупреди: Ако пишете цитати от Веско Маринов по евробанкнотите, ще ги конфискуваме БНБ предупреди: Ако пишете цитати от Веско Маринов по евробанкнотите, ще ги конфискуваме Писането на различни послания върху банкнотите се класифицира като умишлено повреждане, което прави тези пари невалидни и неприемливи за всякакви финансови транзакции, предупреждават от БНБ Грипът набира сила в България: Какво трябва да знаете за новите инфекции и как да се защитите Грипът набира сила в България: Какво трябва да знаете за новите инфекции и как да се защитите Обикновено пикът на грипа е в края на януари, тоест имаме едни три седмици за повишаване Баби кълнат еврото, искат си лева Баби кълнат еврото, искат си лева Емоциите „за“ или „против“ отстъпват място на реалните трудности, които управляващите не са решили, независимо че имаха доста време да го направят Какви са страничните ефекти и противопоказанията на джиндифила? Какви са страничните ефекти и противопоказанията на джиндифила? Фармацевтичният колеж към Националния университет в Сеул и Медицинският факултет към Националния университет на Виетнам ни напомнят, че джинджифилът се използва в китайската и индийската медицина от няколко хиляди години
Гренландски опозиционен лидер: Трябва да преговаряме със САЩ без участието на Дания Гренландски опозиционен лидер: Трябва да преговаряме със САЩ без участието на Дания Наскоро Тръмп засили заплахите да превземе Гренландия, възраждайки идея, която той лансира за първи път през 2019 г. по време на първия си мандат Щерката на фолкпевица изду грамадански бомби Щерката на фолкпевица изду грамадански бомби Нова година Дениз посрещна в Тайланд, където не пропусна да покаже как изглеждат новите й придобивки в изрязан бански Кой ще придобие активите на „Лукойл“? „Chevron“ фаворит за рафинерията в Бургас Кой ще придобие активите на „Лукойл“? „Chevron“ фаворит за рафинерията в Бургас Те са на стойност 22 млрд. долара, приближаваме се към развръзката, обяви енергиен анализатор  СЕМ коментира казуса с освобождаването на Мария Цънцарова от БиТиВи: Има ли нарушение на Закона за радиото и телевизията? СЕМ коментира казуса с освобождаването на Мария Цънцарова от БиТиВи: Има ли нарушение на Закона за радиото и телевизията? Членовете на Съвета за електронни медии ще анализират мотивите на БиТиВи и ще се произнесат за нарушаване на свободата на изразяване и лоялност към работодателя. Имат ли право властите да стрелят? Вижте видео от инцидента в Минеаполис Имат ли право властите да стрелят? Вижте видео от инцидента в Минеаполис Лявата активистка Рене Никол Гуд е опитала да предотврати опита на властите да арестуват мигранти Чаша топла вода сутрин прави чудеса с организма ни Чаша топла вода сутрин прави чудеса с организма ни Когато човек спи, кожата изпарява голямо количество течност, влагата също си отива с дишането, така че сутрин тялото се събужда в състояние на дехидратация Жената убита от имиграционни служби в Минеаполис е майка на 3 деца и поетеса  Жената убита от имиграционни служби в Минеаполис е майка на 3 деца и поетеса  Рене Никол Гуд е 37-годишната американка, която загуби живота си по време на конфронтация с федерален агент на ICE  Романтична мечта или не, и как да си купиш къща за 1 евро в Италия? Романтична мечта или не, и как да си купиш къща за 1 евро в Италия? Скромната инвестиция може да стане реалност в малки италиански селища, но включва задължителни ремонти и запазване на културната им идентичност Ирак поема контрола над едно от най-големите петролни находища на "Лукойл" Ирак поема контрола над едно от най-големите петролни находища на "Лукойл" Решението позволява на Ирак да поддържа производството на петрол в едно от най-важните находища в света Перуански шамани предрекоха падането на Мадуро, второто им предсказание - Тръмп ще се разболее Перуански шамани предрекоха падането на Мадуро, второто им предсказание - Тръмп ще се разболее Съединените щати трябва да се подготвят, защото Доналд Тръмп ще се разболее сериозно, казват шаманите
Линдзи Греъм, сенатор Линдзи Греъм, сенатор Комунистическата диктатура в Куба е на ръба на краха след свалянето на Мадуро. Въпрос на време е Виц на деня Виц на деня - Баничките ви са ужасни!
- Госпожо, правил съм банички, още преди да се родите!
- А защо чак сега ги продавате?
Виц на деня Виц на деня Съпругата към мъжа си:
- Ако продължаваш да играеш карти всяка вечер, ще си намеря любовник!
- Гледай, само да не е от нашето каре, че трудно ще намерим четвърти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако желаеш нещо много силно, то ще се осъществи, при това по най-неочакван начин
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори