×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пространството в комплекс „Перла“ в Бургас – още по-близо до природата


Пространството в комплекс „Перла“ в Бургас –  още по-близо до природата
Ландшафтният проект е изцяло съобразен с концепцията на сградите, средата и местоположението им
17 Юни 2019, Понеделник, 20:53 ч.
Автор: Флагман.БГ

Дворното пространство в комплекса ще бъде подновено с естествени материали

Tърсейки хармоничен баланс между функционалност, естетика и връзка с природата, компанията „Артстрой 1 Инвестмънт“ ЕООД не спира да полага грижи за своите клиенти, като непрекъснато инвестира в обектите си. Водени от амбицията за подобрения и усъвършенстване, цялостно ще поднови настилката в „Перла“, което ще допринесе за още по-очарователната атмосфера в комплекса.

Досегашната настилка бе изградена с т.н. техника щампован бетон, която реалистично имитира визията и структурата на натуралния камък. Изкуственият материал ще се подмени с естествен камък – гранит, който ще хармонира с озеленяването в комплекса. Настилката съчетава два вида плочи с естествени сиви нюанси и с деликатен розов меланж, обработени против хлъзгане и влага. Камъкът за облицовка на стените е в сиво с релефна текстура, придаващ монументалност. Използваният материал е произведен от водещ бранд на дизайнерски плочки и мозайки.

Ландшафтният проект е изцяло съобразен с концепцията на сградите, средата и местоположението им.

Детската площадка във вътрешната част на двора ще бъде реновирана и ще бъде положена противоударна настилка.

„Перла“ е затворен комплекс, съставен от 7 въведени в експлоатация жилищни сгради на 7 и 8 надземни нива. Намира се на минути от Морската градина, а във вътрешността му са разположени цветни градини с екзотична растителност, зелени храсти и цветя.

През 2018 г. стартира строежът на блок „Перла 8“, състоящ се от две сгради на калкан. Мрамор и травертин ще са част от фасадата на сградите, съчетавайки се хармонично със съществуващите до момента. С изграждането на блок 8 ще бъде увеличено вътрешното дворно пространство на комплекса и ще бъде изграден още един открит басейн на няколко нива.

Разгледайте до кой етап е изграден блок „Перла 8“ в Блога на „Артстрой 1 Инвестмънт“ ТУК.

Освен апартаменти в продажба, компанията инвеститор предоставя възможност за закупуване и на търговски помещения в комплекса без комисиона - офис, магазин, лекарски кабинет или ресторант на нова, по-ниска цена

Повече за комплекс „Перла“ и помещенията в продажба, вижте ТУК

Да живеем в хармония със себе си, околните и обкръжаващата среда е формула, по която чертаем основите на нашия по-щастлив живот. Компанията „Артстрой 1 Инвестмънт“ ЕООД изгражда не просто физическа среда за живот, а място, което хората да нарекат свой „дом“.


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
България Всички новини
Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Разказва се историята на летци, защитавали София по време на бомбардировките през 1943–1944 година, които години по-късно съдбата отново събира в морския град Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Издигнаха го в Морската градина в момента, когато птиците започват отново своя прелетен сезон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Военният министър припомни, че служебното правителство на Димитър Главчев ни е ангажирало с даването на 80 млн. евро на Украйна и с тези пари се купува оръжие от САЩ Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Представянето на книгата събра почитатели на литературата в емоционална вечер, посветена на Бургас, човека и малките чудеса на живота Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра По информация на Флагман.бг задържаните са 19-годишната Веселина Маринова и 31-годишната Донка Ангелова Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка 41-годишната бургазлийка е взела такси до Моста снощи, мотивите за фаталното решение са дълбоко лични Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Вижте тревожните сигнали, които да проверите преди да платите онлайн Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки По закон домашният арест забранява напускане на жилището без разрешение, а при нарушение мярката може да бъде заменена с по-тежка AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) „Агенти на времето: Васил Левски“ е насочен към деца, но трейлърът отприщи спор дали изкуственият интелект може да разказва българската история
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  Техеран изстреля в отговор ракети по Бахрейн и Катар Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Ислямската република е приключила, отсече той и заплаши с нахлуване на остров Харг, а говорителят на иранския парламент му отговори с „хайде, чакаме те“ Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Поредната регулация влезе в сила вчера. Криитиците я наричат „още една стъпка към цифровия концлагер“
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня При психиатъра:
- Представете си, че се събуждате в тялото на човек, когото не понасяте!
- Докторе, аз всеки понеделник се събуждам така
Виц на деня Виц на деня Жена мрънка на мъжа си:
- Не излизаме никъде заедно!
- Добре! Утре ще те взема като ходя да изхвърлям боклука...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако някога почувствате, че работата ви е безполезна, знайте, че в заводите на BMW има служители, които монтират мигачи на автомобилите!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори