ДесиСлава чупи кантара, вече е най-дебелата фолкпевица в историята
Година и половина след раждането на малкия си син Борис тя не само че не може да влезе във форма, а става все по-пълна
ДесиСлава има големи проблеми с килограмите, които не са от вчера, но се засилиха особено много след раждането на втория й син.Фолк звездата ДесиСлава вече гони 90 килограма. Феновете й сериозно се притесняват, че никога повече няма да видят любимката си съблазнителна и секси, каквато я познават от недалечното минало.
Година и половина след раждането на малкия си син Борис тя не само че не може да влезе във форма, а става все по-пълна. Вратът й вече е като на борец, носът потъва между пухкавите й бузи, а бицепсите й сигурно са с по-голяма обиколка от тези на половинката й Благой, само дето не са стегнати като неговите, писа „Уикенд“.
40-годишната певица много се притеснявала от наднорменото си тегло, твърдят запознати. Но вместо да се ограничи с храната и да се опита да спортува, тя предпочитала просто да не стъпва на кантара, за да не се депресира от това, което той ще й покаже. Освен това не позволявала да се публикуват нейни снимки без предварителна обработка, с която да я „вталят”.
Наскоро обаче бизнесменът Петко Димитров пусна няколко клипа от участие на звездата в негов клуб. На тях лъсна цялата истина за проблемите й с теглото.
Никой от феновете не си позволи да ги коментира, но гардеробът на Деси всеки ден й напомнял, че трябва да отслабне. В него почти не са останали дрехи, в които може да се напъха, оплаквала се тя пред приятелки.
Тъй като все се надявала, че ще успее да намали килограмите, не купувала нови тоалети в по-голям размер и в крайна сметка стигнала дотам, че да ходи с две-три дрешки, заради което колежките започнали да я клюкарят.
Грозната истина е, че проблемът на ДесиСлава не е само естетичен, а заплашва да се превърне в здравословен. Нейни приятели се тревожат, че може да е болна, и я съветват да си направи пълни изследвания, за да е сигурна, че хормоните й са в норма. Дори и да се окаже здрава, наднормените килограми със сигурност могат да я разболеят.
Източник: HotNews.bg
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Иначе на 160см височина, 90кг е яко... би приличала на табуретка...
На снимката, която сте качили не е 90кг. Бих казал, че не е повече от 70кг. Но пък не знам колко ви е актуална снимката... то и вие май не знаете...