Алекс Сърчаджиева с нова визия!
Талантливият фризьор бил един от душеприказчиците на Алекс в най-мъчителния период от живота й и се стараел всячески да я разведрява
Усмивката отново грее на лицето на Александра Сърчаджиева благодарение на близки приятели като известния сред звездите коафьор Николай Иванов – Нико.
Талантливият фризьор бил един от душеприказчиците на Алекс в най-мъчителния период от живота й и се стараел всячески да я разведрява. Освен че бил винаги насреща за приятелски разговори, Нико успял да убеди актрисата, че една рязка промяна във външния й вид ще й помогне да се почувства по-добре, макар и минимално.
Така с неговата намеса Сърчаджиева се навила да смени цвета на косата си от русо на шоколадовокафяво и от няколко седмици била с нова визия. Почитателите й останали приятно изненадани от промяната и Алекс непрекъснато получавала комплименти след представление, писа „Ретро“.
В момента тя обикаля страната с постановката на Сатиричния театър „Терапевти“, а отделно от това се е нагърбила и с десетки други ангажименти, най-често свързани с воденето на събития от различен ранг.
Именно решението да не се оттегля от сцената и работата й помогнало да потиска мъката по загубата на любимия й Иван Ласкин.
584 юристи се борят за 30 съдийски места в България
„Аз, досадникът“: Когато професионален убиец срещне професионален досадник – хаос и смях на бургаската сцена
8 март в Бургас с аромат на Азия - „Бели нощи“ ще работи и в неделя
Емануела: Българските мъже са мамини синчета!
Хилари Клинтън получи нервен срив докато я разпитваха за Епстийн, заудря по масата (ВИДЕО)
Ергенка-джигит фучи с 240 км/час
Цветан Иванов: Бивш полицай ме преби на пътя
Агенция „Пътна инфраструктура“ е секта, настояваме да я закрият
Късметът се усмихва на една зодия на 4 март - астролози предсказват щастие и успех
Бърза и лесна рецепта за средата на седмицата: Яйца по панагюрски
Не Росен Желязков, а Карина Караиванова става подуправител на БНБ
Свещеник блесна в "Стани богат" - ще дари спечелените пари
