Ръководството на НУМСИ „П.Владигеров”: Ученичката с черни прашки в Bedroom не е наша
Бургаското училище се приема за елитарно в града и от там излязоха с остра реакция срещу самозванката
Директорът на Националното училище за музикално и сценично изкуство „Проф. Панчо Владигеров” в Бургас Златина Пантелеева се обади в редакцията на Флагман.БГ по повод замесването на името му в пошла случка. Снощи Флагман.БГ публикува снимки от откриването на сезона в култовата дискотека Bedroom в Слънчев бряг, които са разпространени в социалните мрежи. Снимките са на момиче, което посочва двете си имена и се представя като доскорошна ученичка на пловдивското музикално училище, която обаче през последната учебна година се е преместила да учи в аналогичното учебно заведение в Бургас.
Ученичка от Музикалното в Бургас показа черни прашки в "Бедрум" и стана медиен герой
Тя се е снимала, щедро показвайки дори и интимни части от тялото си – почти по прашки, тъй като роклята й е нещо между мрежа и воал. Днес в канцеларията на бургаското музикално училище е извършена подробна справка за състава на учениците, но такова момиче – като имена и антропология – там липсва.
От ръководството на НУМСИ „П.Владигеров” настояват да се знае, че не биха допуснали подобно повдение на техни възпитаници, които са пример за по-голямата част от възпитаниците на средните училища в града.
Пребиха водещ журналист пред дома му
Габриела Петрова защити Ивет Лалова
Легендата на Левски Топузаков е фурия и в академичните среди
Висш германски политик: Европа не може да се защити без САЩ
Почина велик музикант
Зодиите, които ще преминат през най-трудния край на януари - как да се справят със стреса и напрежението
Сензация: Макрон и Тръмп пускат България на Световното в САЩ?
Елементарна грешка, която съсипва печенето на месо - не я правете
ФБР залови Райън Уединг - един от най-издирваните 10 бегълци
Мони Николов с "бомбардировка" в Русия, защитата не издържа
Отиде си важна фигура от националния отбор, Христо Стоичков тъгува
Кадифена чорба с пилешко! Копринено нежна, тайната е в застройката

Бе вие в ред ли сте, журналята? Занимавате ни с някаква си курва и баси голямата новина било!?
Профил искам!!!!