Страшна трагедия: Трима загинали младежи в БМВ по тъмна доба
Всеки се молеше жертвите да са по-малко, разказа със сълзи на очи мъж, който бил на местопроизшествието в първите минути след зверския сблъсък
Зверска катастрофа, станала снощи около 22.00 часа, отне три човешки живота, съобщава 24rodopi.com. Компания от трима младежи от село Долен, община Златоград, пътувала с лек автомобил БМВ в посока от Долен към град Неделино.
На пътен участък, намиращ се пред бившия военен завод в Неделино, водачът на БМВ-то губи контрол над МПС-то, което се завърта и със страничната си част челно се удря в насрещно движещия се микробус „Мерцедес“.
На място издъхват две от момчетата, пътуващи в лекия автомобил на възраст около 30 години, а третият е закаран в тежко състояние в болницата в Златоград, където по-късно умира. Шофьорът на микробуса е с контузни рани, транспортиран до МБАЛ Кърджали, без опасност за живота.
"Беше страшна нощ. На мястото на инцидента имаше полицаи и екипи на "Пожарна безопасност и защита на населението", кметът на Неделино беше тук, много близки на загиналите и ранените, хвърчаха линейки. Всеки се молеше жертвите да са по-малко", разказа със сълзи на очи неделинец, който бил на местопроизшествието в първите минути след зверския сблъсък.
До късно вечерта полицията извършваше оглед на местопроизшествието, като най-вероятно той ще продължи и тази сутрин, а пътя Неделино-Крайна ще остане затворен.
По примера на Бургас: Общините Царево и Приморско подкрепят кръводарители с туристически ваучери
Преди плащах по 600 лв. заплата на шофьор, а днес и за 1000 евро трудно се намира служител, оплаква се този бизнесмен
Да възродим корените на доброто, каза президентът Илияна Йотова
Извънредно! Полиция блокира ромско гето
20 % спад на потреблението на горива отчитат бензиностанциите
Делян Добрев на въпрос ще си партнира ли ГЕРБ с ПБ: Питайте началниците
Николай Денков: Не сме развалили коалицията, търсим нов подход след изборите
Цената скача 8 пъти за таксите за пребиваване в Турция
Посрещнаха Румен Радев с аплодисменти в НС, депутатите полагат клетва
Феноменален син гол бе обявен за номер 1 на кръга във Втора лига (видео)
Асен Василев: Темата с разцеплението е приключила, имаме важни неща
ЕС с нови правила: Задължително микрочипиране и регистрация на кучета и котки
