Дъщеря на милионери убита при диви секс игри (СНИМКА)
Приятелят ѝ твърди, че трагедията е инцидент
Милионерска дъщеря Анна Р. е била намерена мъртва в банята на апартамента ѝ в луксозен хотел. Задържан за убийството ѝ е приятелят ѝ. Прокурорът по делото се опасява, че той може да напусне страната или да извърши ново престъпление. Жената е била удушена и е намерена с кърпа около врата ѝ, все още не са ясни точните обстоятелства около инцидента, пише berliner-zeitung.de. Трагедията се разиграла на 9 април. Според полицията 22-годишното момиче е удушено с кърпа, съобщава Блиц.
Нейният приятел, 29-годишният полицай Флориан Т. разказва, че случайно е убил жената по време на диви секс игри. Според прокурора по делото обаче той може би умишлено е убил приятелката си. Флориан Т. сам се е обадил на полицията сутринта на 9 април и съобщил, че приятелката му лежи мъртва във ваната на луксозен хотел. По думите му той е удушил приятелката си по време на дива любов, първо с ръце, а след това с кърпа около врата ѝ. Бруталните секс игри са били желани и от двамата.
Мъжът се запознава с 22-годишното момиче, което последно е живяло в Берлин, преди около три месеца в Тайланд. От самото начало те са практикували "еротични игри на робство". Въпреки това, единият "е подценил опасността". По време на аутопсията на трупа станало ясно, че в горната част на тялото са открити многобройни наранявания и разрези.
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
Шестима се борят за кметския пост на "Средец"
„Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта
Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас
Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова
"Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия"
Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето
Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство
Кметът на Несебър: Пенсионерският клуб в Оризаре е еталон за социална интеграция
Георги Кандев се скарал с Иван Демерджиев заради бягството на украинеца Невзоров
Всеки четвърти българин е бил изнудван за подкуп
Цялото ДПС в Нови пазар напусна Пеевски
