Огнен кошмар в Лозенец: Запалиха ресторант „Софрата“, късо съединение изпепели „Яката манджа“
Двама мъже драснали клечката на "Софрата"
Двама бандити заляха със запалителна течност и изпепелиха ресторант “Софрата”, разположен на ул. “Рибарска” в село Лозенец, стопанисван от 25-годишен бургазлия. По негови данни нанесената щета на обекта е в размер на около 29 000 лв. /напълно унищожени са дървената постройка, в която се е помещавал ресторантът, както и намираща се в нея техника/. Установено е, че се касае за умишлен палеж, осъществен в 3.55 часа през нощта от двама мъже, единият от които залива част от заведението с течност, запалва я и впоследствие заедно със съучастника бягат от местопрестъплението. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
Палежът обаче не е единственият огнен ад в курорта през миналата нощ. Около 2.06 ч. в Районно управление – Царево е получено съобщение за пожар в ресторант “Яката манджа”, разположен в къмпинг “Юг” в землището на с. Лозенец, стопанисван от 41-годишен бургазлия. Извършен е оглед, като според специалисти се касае за късо съединение, от което изцяло е унищожена дървената постройка на обекта, както и намиращата се в нея техника. По данни на бургазлията общата стойност на нанесената щета е в размер на около 100 000 лв. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя
Дронове вдигнаха британски изтребители в Румъния
Атанас Пеканов: Европа не е слаба, но трябват решителни стъпки
Гърците се уплашиха от отлив на туристи
Спират парното в София от понеделник
