×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Диляна от Бургас роди момченце на съпруга си Вяра


11 Юни 2019, Вторник, 17:25 ч.
Автор: Флагман.бг

Джендър двойката предпочитала детето да бъде отгледано от две любящи жени, които да ги нарича Мама 1 и Мама 2

Диляна и Вяра, които вдигнаха първата официална в България джендър сватба, станаха родители на момченце. Бебето е проплакало на 6 юни и се казва Виктор-Мануел, а щастливата новина съобщиха самите те в социалните мрежи. Двете жени дори качиха няколко снимки на пеленачето още от родилното.  

То е заченато ин-витро чрез анонимен донор. 26-годишната бургазлийка Диляна, която е нежната половинка от семейството, дава живот на момченцето. Ролята на съпруг играе 42-годишната русенка Вяра.

Бургазлийка разбива стереотипа! Прави първата джендър сватба в България (СНИМКИ)
 

Припомняме, че двете жени се врекоха във вечна любов през май 2018 г. Лесбовенчавката се състоя в Русе, където живее семейство Иванови. Дамите поканиха и свещеник, който да ги благослови.

Диляна и Вяра чакат бебе. Младата бургазлийка ще е майката (СНИМКИ)
 

Двете сбъдват обещанието си, че ще работят за наследник и казват, че предпочитат то да бъде отгледано от две любящи жени, които да нарича мама 1 и мама 2. Семейството е категорично, че няма да възпитава детето си да бъде хомосексуално, а ще му дадат свобода само да избере пътя си.


В категории: Животът


65
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
65
Коментара по темата
65.
До номер 45
28.11.2019 02:48:28
0
1
Аз не виждам “мъжко държание” в мъжете. Станали са по-зле от жени ;) Лигльовци и смешници, пък все уж от бащи отгледани.
64.
Нямам думи
09.10.2019 18:12:29
0
0
Вие коментиращите сте ненормални! Това ли е най-големият проблем в България, че две жени имат дете и се обичат??? Ако според вас това ще затрие България, моля, извадете си главите от задните части и се огледайте! Неграмотни цигани вършеят из селата, психопати пребиват или убиват жените си и децата си, политиците грабят с шепи, корупция, катастрофи всеки ден. А вие дебили, сте седнали пред компютрите да плюете две жени! Е, да, явно България няма да се оправи никога, заради такива като вас! Да ви приседне дано!
63.
Хаха
12.06.2019 21:14:15
2
3
orospu 1 orospu 2
62.
*********
12.06.2019 19:48:05
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
61.
До 51
12.06.2019 17:24:01
11
2
Не се притеснявай - то в държавна градина/училище едва ли ще стъпи. Някоя ЛГБТ организация ще им даде пари за да е в частна градина и после училище където не са толкова примитвни хората :) И където няма да му налагат тия полови ограничения. Пък вие се чудете как да намерите пари за вашето дете. Така е в новия свят - извращенията са с предимство!
60.
deE
12.06.2019 17:23:55
8
7
Значи такива дето искат и се смятат за мъже, нека да им се даде шанс да бъдат такива. Само мъжка работа да работят. Уй да им се присъди и т.н. Всичко е объркано в главите на тези хора и трябва да бъдат лекувани. Педерастията и лесботията са заболявания на психиката. Да сте виждали в природата кон да се смята за кокошка или прасе за слон? Всичко е плод на едно уродливо човешко мислене. Мъжа е мъж жената жена! Средни неща няма.
59.
До Флагман
12.06.2019 16:05:09
3
12
По-малоумен колаж не можахте ли да направите,некадърници?Жалко за детето ,че такива изроди ще го отгледат.
58.
Христо Боба от село Маринка
12.06.2019 16:02:13
2
3
До 54: Станислава Тенева .бебето е от Диян Млякото от горно Езерово.
57.
До 55
12.06.2019 11:15:49
4
10
Много правилно,въпрос на личен избор.Така е,но само ако решаваш за себе си,а не съдбата на други хора. В случая съдбата на това дете е отредена да не е като на другите. И само от любопитство да попитам,Еми Тодоров от какъв пол си,че не се разбира от името?!
56.
до 55 Еми Тодоров
12.06.2019 11:07:28
5
5
1.Бог не е твой!
2.Защо името ти е женско, а фамилията мъжка?
3.От кой пол си?!?
4.Според теб за какво по точно завиждаме на тези ,,дами''?
5.БОЛНИ СТЕ ВСИЧКИ
п.с. Нямаш право дори да споменаваш господ ,такива като теб не биха получили милостиня от него.Това е грях,той вижда!!!
55.
Питай
12.06.2019 10:49:31
13
8
Боже мой …. Колко негативни коментара....

Това е напълно личен избор и никой няма право да ги обсъжда... Кой на какво щял да научи детето или че детето щяло на 15 години да почне да се лакира или че в детската ще го подиграват …. Какви са тези коментари...

Ако някоя от вас мили дами и господа възпита детето си така да няма предрасъдъци и да е широко скроенно няма да има проблеми и детето на тази двойка. Вид възпитание и широглед е всичко.

Дами и господа не нещо друго, а обграждащата среда променя и гради човека такаче айде моля всеки да си гледа в собствената паничка и да си възпитава детето като достоен гражданин , а не тази злоба завист и тесногърдие…..

П.С. Еми Тодоров ако някой реши да ме съди за мнението ми
54.
Станислава Тенева
12.06.2019 10:26:46
4
6
Здравейте моля ви помогнете скоро ще раждам а не знам кой е бащата, колебая се между трима: дебелия , Джендов и Ваньо потника .И тримата ме помпят и сега се чудя кой е осеменителя :(
53.
Бс
12.06.2019 09:32:18
2
19
Нямам нищо против лесбийките и гейовете,само да не парадират с глупостите си.Обаче това с децата си е вече прекалено. Има си природни и морални закони.Хайде,вторите зависят от възпитанието,интелекта и семейната среда.Обаче да тръгнеш срещу природата и да се мъчиш да е промениш,защото разбиранията ти били такива и мисленето ти е извратено........ами няма да оцелеем още дълго. Жалко за децата,които растат в такава среда.Колкото и добре да се държат с тях, каквито и грижи да полагат Мама 1 и Мама 2
детето няма как да разбере,че всичко това не е нормалното поведение и живот за човешката раса.
52.
axax
12.06.2019 09:10:33
5
23
Горкото момче...ще му липсва мъжко възпитание, сигурно ще започне да се лакира на 15 години...
51.
Ник
12.06.2019 08:48:00
6
22
Горкото детенце, още в детската градина ще го почнат с подигравките, а в училище сигурно ще му иде да се самоубие. Ще има да ги проклина тия двете тъпи патки.
50.
До 47
12.06.2019 07:48:04
2
3
Какви ги говориш??? Мъж не може да забременее от мъж....
49.
Станислава Тенева
12.06.2019 06:08:47
0
5
Бременна съм от лейтенант Джендов
48.
Gocho от Вануату
12.06.2019 01:18:46
3
87
Коя ще го научи как да се бръсне , така както аз научих моя син ?!
За една прЕятелка питам ?!
А ...
И как се ползва писуар в общественна тоалетна ?!
47.
Може би е просто любов
12.06.2019 00:22:19
1
7
Но и Млякото е бременен от Новак Купенов.
46.
админ
11.06.2019 23:53:46
2
15
До рестарта на земята остават преброени години . Много се омазаха системите
45.
Ант
11.06.2019 23:50:32
5
24
Болни мозъчета. Нищо хубаво няма да излезе. Но за вашия кеф ще страда детето. Как без нормална домашна среда? Как ще научи кое е нормално, кое не? Как ще взима пример от баща, като няма баща? От кого ще наследи онова мъжкото държание, твърдостта и елементарно мъжки навици?
44.
ПФУ
11.06.2019 22:59:22
6
26
Защо давате гласност на тази отврат!? Да не би да одобрявате поведението на неморалните, гнусни ледбийки?! И вие от Флагман сте отвратителни. Олицетворявате най долната утайка на т. н. Псевдо журналя - жълтописци.
43.
Въй
11.06.2019 22:53:49
3
18
Веднага кмета да ги покани в кметството и да ги награди и. напрАви почетни гражданки на град Бургас ,и в тяхна чест да преименува площад Жени Пантера на площАд Диляна и Вяра,след това да им се намери сладка работа в общинска администрация ресор Култура и Образование
Да им се отпусне средства за пропагандирАт ЛГБТ обществото и. €вролибералните цености
42.
Въй
11.06.2019 22:52:51
3
31
Веднага кмета да ги покани в кметството и да ги награди и. напрАви почетни гражданки на град Бургас ,и в тяхна чест да преименува площад Жени Пантера на площАд Диляна и Вяра,след това да им се намери сладка работа в общинска администрация ресор Култура и Образование
Да им се отпусне средства за пропагандирАт ЛГБТ обществото и. €вролибералните цености
41.
Бидона, Ванчо розовобузий и Станислава Тенева
11.06.2019 22:37:46
1
9
Честито, Папуч! И ние тримцата ще си имаме, тризнаци чакаме наесен!!!
40.
Гошо Папуча
11.06.2019 22:32:34
1
10
Със Пенчо жеков йерито ще имаме бебе
39.
Пенчо жеков иерито инабора HD 4K
11.06.2019 22:24:41
1
8
Ние сме женени отдавна!
38.
Амбито и Цайса дилъри на херинга и пико
11.06.2019 21:30:19
1
17
И ние се опитваме да си направим бебе но засега без успех.Събираме пари за Турция,оттам ни обещаха че ще направят всичко възможно,за тва разреждаме с морска сол.
37.
Аналлибераст
11.06.2019 21:28:40
8
46
Ами пуста лопата......свобода на избора. Ще еват майката на целия човешки род тия откачалници. След 200 години няма да има нормални хора на земята. Ще зачеват само инвитро щото няма да има секс. Язък за родените от това безбожие. Чакат ги страдания. Как ще обясниш на едно дете, че няма баща, когато вижда че бащи взимат другарчетата му от училище. Каква травма е това . Ебаси изродщината. Дано природата сама се оправи, че ние сме дупедавци старахливи и нищо не може да направим
36.
Шматката
11.06.2019 21:17:05
14
26
Tова копеле един ден ще е същия урод,,изрод като тия тиняци.....само смърт.
35.
vesko
11.06.2019 20:56:36
7
33
жалко за това дете , той е просто бебе в компанията на едни извратени уроди, сам самичък ,беззащитен , и медиите правят пари от неговата тъжна съдба , дано Господ гледа!
34.
DJARO
11.06.2019 20:39:14
0
15
Dilqnooooo...tez praholqzi i bonboni ne pro6tavat,
33.
Д-р по право П3ра7а
11.06.2019 20:38:13
29
10
Свободата на избора е законно право.
32.
DJARO
11.06.2019 20:37:21
1
29
Li4no q poznavam..ot Dolno Ezerovo e....navremeto NAGLASI gadjeto si da i vzeme smqnata(raboteha zaedno do Malibu v tri6ara)za da ide da napravi abort...mnogo to4no mom4e....pobolq se
31.
Аман
11.06.2019 20:35:23
6
24
издухани карбуратори-както казваше дедо ми,света е преобърнат и по-зле ще става за съжаление
30.
Dalakmana
11.06.2019 20:31:19
7
8
Аз я ебах.
29.
Охааааааааа
11.06.2019 20:27:42
6
13
Бих чукал мъжа ѝ!
28.
d-r Mengele
11.06.2019 20:22:21
4
21
И кой е този свещеник, който ги е благословил... ако наистина е имало такъв?
Питам само, повече от вивисекция няма да му спретнем.
27.
Въйййй
11.06.2019 20:17:45
5
8
Как Виктор -Виктория май ще е
26.
Синоптичката
11.06.2019 20:16:31
9
18
Шибаните доктори, за някой лев повече ще изродят и плевню
25.
Педерас 1
11.06.2019 20:15:24
0
9
до педераст 2 - аре бе, аз кога ще родя
24.
Бай Танас
11.06.2019 20:12:22
1
24
Ами уредете е касаповица да роди бе, малко ли кинти спечелихте от педелите
23.
Българин
11.06.2019 20:10:28
8
39
Опропастиха бъдещето на детето. Някой ден с кеф ще го псуват и на майка и на баща
22.
Бургазлия
11.06.2019 20:07:53
9
28
Изпедерасти се света.......
21.
ех
11.06.2019 20:01:28
7
42
падението на българския народ, на нацията ни вече официално започна! Ако случайно мангалите не ни затрият, ето ТОВА ще ни! Бог да пази България!
20.
n
11.06.2019 19:52:49
9
9
sramut na bulgariq-burgadidas
19.
Бойко
11.06.2019 19:16:08
37
25
Прав е номер 17 ежедневно около нас някой пребива жена си, друг я коли, трети се напие и бие, деца пищят, Пияни гайди малтретират децата си, вие чувате през тънките панелни и тухлени стени а вие само викате "да пази Господ" и си мълчите като бутки! Сега сте се загрижили за възпитанието на детето, морала ... пък християнско ли е, не ли?! Все едно вие живеете според 10-те Божи заповеди! Седите тук и яко хейт и омраза, па лепете едни мустачки, туряйте кафявите ризи и сички на Тройката с високо вдигната ръка и мразете, бесете ... една преместваема газова камера сложете! Да ва ева и телетата!
18.
До 17
11.06.2019 19:05:41
11
18
Mlaknie
17.
хетеросексуален
11.06.2019 18:56:41
75
33
К'во ги анатемосвате, подигравате и обиждате. Дори не ги познавате, не ви и пречат. Загрижили сте се за възпитанието на детето и какъв човек ще стане, пък как щяло да се чувства. Алабализми! Нека някой да ми даде живот и да го изживея, да се грижи за мен и защитава, все е по-добре от колкото никога да не съм се родил и живял. И не винаги хетеросексуална двойка е гаранция за щастие и добро възпитание. Толкова много са децата на разведени хетеросексуални или свидетели на домашно насили, с един или двама вечно пияни родители, тъй че к'во пишете простотии?!
16.
Пак съм аз от първи коментар
11.06.2019 18:43:47
10
59
То вярно, че никой не избира родителите си, но малко от малко!
Или пък майка ти да е проститутка, или нещо подобно. И да я гледаш в интернет след години и така нататък. Ми тъпо е, хора, разберете го!!!

Всеки има право да си има дете, но малко трябва да се мисли преди това!

Като искат да се лижат и да си бъркат в дупките, добре, тяхна работа. Но да правиш дете... Майка 1 и майка 2, леле майко, да каже човек!

И после - нямали да го възпитават да става хомо... Ми то горкото вече е хомо, макар и да не го осъзнава на този етап!
15.
Az
11.06.2019 18:39:29
14
46
ТАЯ ЕВРОПЕДЕРАСТИЯ УРОДЛИВАТА ДЕМОКРАЦИЯ.... ДАВАТ ПЛОДОВЕ...
14.
Аз
11.06.2019 18:33:33
18
50
ИЗРОДИ МРЪСНИ. КОПЕЛЕТА НЕ НОРМАЛНИ, ИЗЧАДИЯ АДОВИ................... АНАТЕМА
13.
Хомито
11.06.2019 18:30:21
5
38
Не разбирам,тази Вяра защо толкова се пули и хили на снимката,като не е допринесла с нищо за това зачеване,износване и раждане. Явно чака да се прояви във възпитанието и отглеждането на горкото мъниче. Пази Боже. И чак свещеник на сватбата??? Освен вече да има и гей изповедание със съответната църква. Верчо май повече обича да е под светлините на прожекторите.
12.
До 4
11.06.2019 18:26:21
1
12
Стига бе. Не мой да си толкоз краен. Туй вече си е страшно.
11.
до бат боико
11.06.2019 18:24:11
3
33
стига си рязал лентички по градовете и да се правиш на много велик ами слез на земята и погледни народа малко тази двете така ли теябва да е ами за кат такива дрегери ли трябва да имат след 2 дена пак показава измислена държава само мангали ше останат
10.
Пффф
11.06.2019 18:23:46
11
45
Ужас, уроди гнусни... обрекохте още една душа на страдание:.. мамичката ви болна, наркомаска
9.
caput
11.06.2019 18:22:44
5
53
просто за педо статии се плаща от фонд на лгбт , и така медиите вземат някой лев за пропагандата,
боли ме да видя такова нещо, особено това какво ще причинят на това малко човече, всеки от нас можеше по неволя да се роди така , шибаното в случая е че никой няма да му помогне, толкова сме толерантни че казваме "такъв му бил късмета" да но тази пропаганда ще засегне и вашите деца рано или късно, самото показване е вече даване на пример
8.
Диляна от Бургас роди момченце на съпруга си Вяра
11.06.2019 18:10:29
4
20
Господ забавя,но не забравя!
7.
Диляна от Бургас роди момченце на съпруга си Вяра
11.06.2019 18:08:44
5
29
Господ забавя,но не забравя!
6.
Стоян
11.06.2019 18:03:06
11
61
Горкото дете. Сега ще му бъде наложен тип на живот породен от ненормално мислене .
5.
Тъпия
11.06.2019 17:59:24
8
49
Хаха тая мъжкараната мега противна и тъпа! Чудя се такива недоразумения като тая дето иска да е мъж, като мъж ли иска да бъде третирана? Ако да, значи утре при спречкване с такъв урод мога да го изсипя съвсем спокойно. Бахти болняците.
4.
Въх
11.06.2019 17:50:52
4
84
А можеше и да е по-лошо, като например:
Дилян от Бургас роди момченце на съпруга си Грую.
3.
емигрант
11.06.2019 17:48:31
5
72
медиите просто лансирате нещо което е ненормално . Ако не се пише , не им се обръща внимание, може да се забравят. ЖЕНА ДА РОДИ , добре но спрете с тези хора.
2.
Альооо!
11.06.2019 17:47:23
8
65
Хора разберете, ууй си треба за таа работа.
1.
Бургазлия
11.06.2019 17:39:39
15
90
Тези патки нормални ли са??? Като поотрасне детето и като започне да разбира, как ще се почувства??
Мислят ли за това? Не!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори