Ето кой грабна купата от турнира "Зелен Бургас"
В състезанието на спортен център „Изгрев“, се впуснаха шест отбора
С много футболни емоции, оспорвани двубои и детски усмивки премина първото издание на турнира за деца, родени през 2010 г., организиран от Нефтохимик - „ЗЕЛЕН БУРГАС 2019“. В състезанието на спортен център „Изгрев“, се впуснаха шест отбора - Локомотив /Пловдив/, Асеновец /Асеновград/, Вихър /Айтос/ и бургаските Нефтохимик, Черноморец и Звездичка.
Златната купа от турнира остана в Нефтохимик, защото бе заслужена от малките шампиони на „зелената“ школа, които се представиха отлично като домакини. Възпитаниците на Венелин Петковзаписаха равенство на финала с тима на Звездичка, което класира „звездичките“ на почетното второ място. Бронзовата купа пък отиде при отбора на Локомотив /Пловдив/.
Участниците бяха наградени от общинския съветник Антон Берданков и председателя на национално движение „Младежки глас“ Тодор Йосифов. Освен купи и медали за победителите, всички деца получиха грамоти за участие, а четирима от най-отличилите се футболисти получиха индивидуални награди. В категория „Голмайстор на турнира“ бе отличен Денис Караначев от Локомотив /ПД/,призът за „Най-добър вратар“ отиде при ПеркеНеджебот тима на Асеновец, „Най-добър защитник“ стана Матей Лазаров от Звездичка, а наградатаНай-полезен играч“ си подели отборът на Нефтохимик.
Нефтохимик благодари на всички деца, треньори, ръководители и родители, които станаха част от футболния празник и положиха началото на една традиция.
Най-романтичната зодия в хороскопа
Как правилно да използваме климатика при прехода от студ към жега?
С този трик подът у дома ще блести с часове
Пица на фурна - лесно и вкусно
Коя зодия е най-опасна, когато се ядоса
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?

Щот мяза на наколенка.
Господин кмете така ли ще се борите с "Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване", като редуцирате броя на футболните игрища и от безплатно ползване на едното от тях ограничавате децата ни да ползват безвъзмездно собственост, която е изградена от данъците на всички граждани на Бургас и да го предоставяте на един клуб, който безспорно има място в спортния живот на града и незаслужено се намира в състоянието, което е в момента, но това не трябва да е за сметка на останалите граждани.