Крадла-рецидивист отмъкна златен ланец за 5 бона от германка в Слънчака, пуснаха я с мярка подписка
24-годишната криминално проявена Златина Велева от Сливен е задържана при блестяща акция на полицията
Нагла крадла-рецидивист отмъкна синджира за 5 хиляди лв. на немска туристка в Слънчев бряг, но изненадващо бе пусната с мярка „подписка“. 24-годишната криминално проявена Златина Велева от Сливен е задържана при блестяща акция на полицията за отнемането на златото с тегло около 80 - 90 грама от 72-годишната германка.
Крадлата била много ловка, следила жертвата си дълго време и я издебнала да излезе от хотела си – „Калина Гардън“, за да я събори и със сила да отмъкне масивния й ланец.
Бруталното нападение е извършено посред бял ден – около 16.00 часа на 31 май. Безскрупулната Златина направила пълни самопризнания и върнала отнетия синджир. Повдигнато й е обвинение и й е взета мярка „подписка“. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Несебър.
Задържаха за наркотици актриса от "Забраненият плод" и още 21 звезди на шоубизнеса в Турция
МВР с мащабен удар! Демерджиев показа как "удариха" дрифт парти (ВИДЕО)
Малко Търново става начална точка на нов европейски поклоннически маршрут
Министърът на туризма се срещна с представители на световния туризъм по време на UN Tourism
Проф. Даниел Вълчев представи книгата си в родния Бургас
Асоциацията за приятелство между Корея и България дари средства за обучението по корейски език в Бургас
Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове
Операция Анти-дрифт: Полицията удари в зародиш среднощното шоу на бързите и яростните
Д-р Любомира Ганчева: Ядрената енергетика е ключова
Софиянец строши глупомера на пътя Созопол - Приморско
Футболна лудост: Ултраси работят 100 дни, за да влязат на стадиона
