Китайска делегация посети Строителния техникум в Бургас
Специалистите от Китай се докоснаха до учебните работилници, в които бургаските строители практикуват
Делегация от Института за отоплителни и климатични инсталации от гр.Пекин, Китай гостува в ПГСАГ"К. Фичето" на 31 май. Гостите бяха посрещнати от Мария Жекова - зам.директор по учебно-творческата дейност, която им разказа за специалностите, екипа педагогически специалисти, постиженията на учениците на национални и международни състезания в професионалното, общообразователното направление, както и в групите за занимания по интереси.
Инж. Дора Захариева - главен учител, преподавател по геодезия презентира специалността "Геодезия" и заедно с ученици демонстрира нови геодезически инструменти и компютърни програми, получени по проект"Подобряване качеството на професионалното образование".
Инж.Златина Иванова - председател на методическото обединение "Строителен техник" показа на специалистите от Китай учебните работилници, в които учениците от изучаваните специалности в училището провеждат занимания по интереси.
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Кои зодии си пасват най-много в любовта
Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България
България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ
Приятелски запой край морето завърши със смърт и тежко съдебно дело
Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола
Златната резерва Лаутаро разкри защо се разрева в ръцете на Меси
Краси Балъков сподели пред бургазлия кой подкрепя от Аржентина и Испания
Вдигат ли ни данъците: Майчинството във фризера, но осигурителният праг расте
Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон
Фармацевти към депутатите: Без устойчиви аптеки няма достъпно здравеопазване
