×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марешки за евровота: Чета много правилно посланията, смятам плътно да се залепим за ГЕРБ


Марешки за евровота: Чета много правилно посланията, смятам плътно да се залепим за ГЕРБ
"ГЕРБ и ДПС им наляха гласове и им позволиха да купуват на воля, и съответно имат този резултат", каза Марешки за ВМРО
29 Май 2019, Сряда, 13:07 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Бойко Борисов управлявал с ДПС и ВМРО

В България управляват ГЕРБ, ДПС и ВМРО. Това обяви лидерът на партия „Воля” Веселин Марешки. Той коментира резултатите от евроизборите на пресконференция в Народното събрание.

На няколко пъти Марешки се изказа ласкаво за партия „Атака”. Затова бе попитан дали може да очакваме сближаване с формацията на Волен Сидеров.

"Не, вижте, аз чета много правилно посланията. Може да очаквате сближаване между нас и ГЕРБ… В крайна сметка не мисля, че някой… защо стана такава тишина”, попита Веселин Марешки след реакцията на залата.

След това той обясни: „В крайна сметка аз много добре си прочетох резултата от изборите. Който е с ГЕРБ – цигански гласове, подкрепа… Джамбазки е най-хубавият политик, защото не е гласувал срещу Истанбулската конвенция, печели… От едно обикновено момченце като, така, повечето, които виждаме по улиците, сега го виждаме излъскан, вратовръзка… Това го нямаше преди няколко години. Т.е. просто облякахме едно момченце, така, и го нахранихме хубаво за последните пет години. Какво спечели България обаче?”

Веселин Марешки каза, че те щели да продължат да разобличават ВМРО и добави: „Така че смятам плътно да се залепим за ГЕРБ… Надявам се да разбирате, така, сарказма ми.”

Според него ГЕРБ и ДПС са налели гласове във ВМРО и ги оставили да купуват гласове. На това се дължал високият резултат на партията на Красимир Каракачанов и Ангел Джамбазки.

„По въпроса за ВМРО мисля, че Волен Сидеров много ясно го каза – ГЕРБ и ДПС им наляха гласове и им позволиха да купуват на воля, и съответно имат този резултат, който са получили”, коментира Веселин Марешки. Резултатът на ВМРО всъщност не бил толкова голям предвид ниската избирателна активност.

Марешки коментира, че преди Бойко Борисов имал пуделче,  а сега предпочел да работи с „прасенце”.

Лидерът на „Воля” отказа да уточни кое е прасенцето, понеже се разбирало за кого говори.

Според него на евровота опозицията е получила по-голям процент от управляващите, но никой не говорел за това.

За опозиция той броеше и своята формация „Воля”. След въпрос на „Флагман” - защо се считат за опоненти, при положение че системно подкрепят управлението, Веселин Марешки отговори, че "Воля" нямали представители в изпълнителната власт.

Партията му получи около 3,6% на евроизборите и не успя да прескочи бариерата. Според Марешки избирателите решили, че той ще е по-полезен в България, затова не го подкрепили.

Лидерът на "Воля" обясни, че трябвало да направи като Бойко Борисов – да излъчи друг за водач на листата, да започне да обикаля България и да показва какво е изградил. Така щял да постигне по-добър резултат.


В категории: Евроизбори


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Какво ще е времето на 23 февруари Какво ще е времето на 23 февруари 22/02/2026, Неделя 22:00 0
Флагман.БГ Идеален подарък за първа среща Идеален подарък за първа среща 22/02/2026, Неделя 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Лесна и бърза рецепта за перфектен десерт Лесна и бърза рецепта за перфектен десерт 22/02/2026, Неделя 20:40 0
7
Коментара по темата
7.
бургас
29.05.2019 16:42:40
0
3
ОТ ДНЕС ВЕСКО ДА СЕ КАЗВА ФЕСКО МАРЕШКИ.И БЕЗ ТОВА СИ ПРОДАВА АПТЕКИТЕ НА ТУРЦИЯ....ПРЕДАТЕЛ,А НЕ РОДОЛЮБЕЦ.ТУРСКО МЕКЕРЕ
6.
дръндаров варна
29.05.2019 16:14:41
0
3
НЯМА ЛИ МЪЖЕ В ПАРТИЯТА ТИ ВЕСЕЛИНЕ.МИСЛЯ,ЧЕ ТЕЗИ ОКОЛО ТЕБ ТЕ НАСАДИХА НА ПАЧИ ЯЙЦА.ЗА ТОВА СА ТИ И РЕЗУЛТАТИТЕ ТАКИВА.АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ТАКА НА ЕСЕН ЩЕ ИМАШ РЕЗУЛТАТА НА ВОЛЕН СИМЕОНОВ.
5.
Варна
29.05.2019 16:07:19
0
2
Веско тези избори ги загуби защото си патерица на герб/театъра с срещата с цв.цв./при гласуване в парламента-заедно с ДПС.уж излизаш и напускаш парламента,на другия ден се връщаш и правиш кворум.как попадна този турчин втори в листата на воля,срещу колко милиона турски лири.
4.
111
29.05.2019 15:56:55
0
3
Пази боже сляпо да прогледа
Бог да пази майчица България от фалшиви патриоти.
3.
наблюдателен
29.05.2019 13:59:29
0
7
Управляват и ВОЛЯ - Проектът Марешки - патерица на ГЕРБ. Е няма лошо важното е лекарствата никога да не поскъпват в нашите аптеки, винаги да сме с 20 ст.на литър гориво по-ниско от големите. Нищо че цените и на лекарства и на гориво са по-високи у нас спрямо някои страни в европа, това не се казва. Проектът Марешки винаги е с ГЕРБ и ДПС и подкрепят лобиските закони и са нужни най-вече за олигархичния модел на управление.
2.
Болен
29.05.2019 13:40:17
2
6
С нафта и илачи ще морим раята. Нафта за катафалките ,че илачите са фалшименто и водят до преждевременна смърт. Така се изпълнява плана на Боко да се възцари неговото царство за много години напред. Без умните избягали в чужбина, без малък и среден бизнес, без инакомислещи и такива които се борят с триглавата змия, а именно мафиотите в бели якички, циганските орди опустошаващи всичко и анаболните борчета всяващи страх с инцидентните си пуцанета по курорти ,градчета,села и паланки.Магарешки е върл противник на БСП-то,на ВМРО И НФСБ както и ДСБ. За това ролята му на заместник шут на Болен е удачна във всичките му аспекти.
1.
Изумен:
29.05.2019 13:17:41
2
14
КАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ПОМИЯР !!! И ТОЙ, И ДОЛЕН СИДЕРОВ СА ДЪНОТО НА ЧОВЕШКАТА НИЗОСТ!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Децата в заведения след 20 часа само с родител, глобата за нарушители става до 10 хил.лева Децата в заведения след 20 часа само с родител, глобата за нарушители става до 10 хил.лева Това гласят промени в Закона за здравето, които предстои да бъдат гласувани на второ четене в парламента Пистолетите в България достигат 133 245: Как граждани и охранители се въоръжават Пистолетите в България достигат 133 245: Как граждани и охранители се въоръжават Разрешителните за оръжията на Ивайло Калушев и Ивайло Иванов са издадени през 2021 г. от районно на територията на ОДМВР-Монтана Трапове-убийци дебнат шофьорите по пътя Средец-Елхово Трапове-убийци дебнат шофьорите по пътя Средец-Елхово Преди 15-ина години тази отсечка бе основно ремонтирана и пое значителен трафик, днес преминаването през нея е кошмар Борислав Сандов: Хората от "Петрохан" не ми изглеждаха на секта, бяха много позитивни Борислав Сандов: Хората от "Петрохан" не ми изглеждаха на секта, бяха много позитивни Рейнджърите са европейска практика, обяви бившият вицепремиер Стоил Цицелков: Ще сърфирам по сълзите на всички, които са разочаровани, че не могат да купуват избори Стоил Цицелков: Ще сърфирам по сълзите на всички, които са разочаровани, че не могат да купуват избори Съжалявам само, че шофирах пиян, не трябваше, каза Цицелков Окръжна прокуратура пое случая с починалото момче в Бургас Окръжна прокуратура пое случая с починалото момче в Бургас Ще се разпитат свидетели и проведат множество процесуално-следствени действия Голям пожар в София изпепели четири етажа Голям пожар в София изпепели четири етажа Инцидентът в столичния район "Възраждане" не е довел до пострадали, пожарни и полицейски екипи на място Злато и сребро за България на турнир по художествена гимнастика в Грузия Злато и сребро за България на турнир по художествена гимнастика в Грузия Александра Петрова с впечатляващ дебют и сребърен медал ГЕРБ: На терена на бившите казарми в Средец трябва да има логистичен парк, а не бежански център ГЕРБ: На терена на бившите казарми в Средец трябва да има логистичен парк, а не бежански център След промяната в управлението на община Средец, очевидно местната власт не е защитила в достатъчна степен интересите на жителите на общината, подчертават от ГЕРБ Модерната елегантност на минимализма ни завладява през есен-зима 2026-2027 Модерната елегантност на минимализма ни завладява през есен-зима 2026-2027 Новия сезон се отличава с контраст между силует и материя, като черното доминира в стила
Южна Корея осъди бившия си президент на доживотен затвор Южна Корея осъди бившия си президент на доживотен затвор Прокурорите поискаха смъртно наказание, като изтъкнаха, че по това време той не е имал законни основания да обяви военно положение и да заповяда на войските да арестуват депутати Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията Кой е Немия - българинът, извършил брутална екзекузия в затвора по поръчка на мафията Той получава прякора си преди повече 7 години, защото е отговарял с мълчание на всички въпроси на полицият Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Как инфлацията влияе на консумацията на кафе в САЩ: Потребители намаляват или спират да пият кафе Как инфлацията влияе на консумацията на кафе в САЩ: Потребители намаляват или спират да пият кафе Експерт коментира, че в България търсенето си остава на традиционните нива, но клиентите държат на качество Четвърти ден обиски в имотите на Андрю Маунтбатън-Уиндзор Четвърти ден обиски в имотите на Андрю Маунтбатън-Уиндзор След ареста на Андрю Маунтбатън-Уиндзор, разследването продължава с търсене на доказателства за предполагаемо разкриване на конфиденциална информация Намериха мъртъв в дома му известен ресторантьор от Сливен Намериха мъртъв в дома му известен ресторантьор от Сливен Към момента не се съобщават допълнителни подробности Как свекървата Елена стана най-коментираната личност в новия сезон на "Ергенът" Как свекървата Елена стана най-коментираната личност в новия сезон на "Ергенът" Мама Елена стана любимка на зрителите и най-коментираната героиня от новия сезон Почина легендата на Бронкс Почина легендата на Бронкс Пътят на свети Йоан Кръстител: Нов български маршрут, който комбинира история, култура и духовност Пътят на свети Йоан Кръстител: Нов български маршрут, който комбинира история, култура и духовност Започва от Малко Търново и достига до Созопол Най-популярният инфлуентър в TikTok Хаби Лейм сключва рекордна сделка за 975 милиона долара с Rich Sparkle Holdings Най-популярният инфлуентър в TikTok Хаби Лейм сключва рекордна сделка за 975 милиона долара с Rich Sparkle Holdings 25-годишният Лейм стана световно известен по време на пандемията от COVID-19, след като загуби работата си като оператор на машина във фабрика край Торино, Италия
Сергей Станишев Сергей Станишев Всички разбираме, че БСП е в смъртна заплаха Виц на деня Виц на деня Много е лошо да нямаш приятели, но е още по-лошо да си мислиш, че имаш такива. Виц на деня Виц на деня - Що е здраве?
- Когато всеки ден те боли на различно място.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Имате ли възможност да сторите добро, не я пропускайте!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори