Валери Симеонов за появата на Пеевски в парламента: Изненада ме, този човек не го бях виждал доста време
Ще направим анализ на лошите резултати на евроизборите, обяви лидерът на НФСБ
Лидерът на НФСБ Валери Симеонов обяви, че е бил изненадан от появата на депутата от ДПС Делян Пеевски днес. Пеевски не беше идвал от учредяването на 44-ото Народното събрание преди повече от две години.
След въпрос как ще коментира появата му, Валери Симеонов отговори: „За мен беше изненада. Този човек не го бях виждал доста време. Как да коментирам?! Влезе и излезе.”
Симеонов отказа да отговори дали ще искат оставката на Волен Сидеров като председател на парламентарната група на "Обединени патриоти". Според него това е вътрешнокоалиционен въпрос, който не бива да се коментира пред медиите.
Валери Симеонов поздрави ВМРО за успешния им резултат на евроизборите.
След въпрос на „Флагман” дали ще има промени в НФСБ, Симеонов отговори: „Какви промени да има? Може и да има, предстои Политически съвет на партията. Ще правим оценка на изборите, ще правим анализ на лошите резултати. Те са такива. Ще ви информирам първо вас от „Флагман”.”
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

„Какви промени да има?"
Тя партията си е негова и по-скоро би я закрил отколкото да я остави на друг.
Демокрацията е такава, каквато си я разбират лидерите
Нямам търпение!
А оставки? Някои вече ги подадоха!