Валери Симеонов за появата на Пеевски в парламента: Изненада ме, този човек не го бях виждал доста време
Ще направим анализ на лошите резултати на евроизборите, обяви лидерът на НФСБ
Лидерът на НФСБ Валери Симеонов обяви, че е бил изненадан от появата на депутата от ДПС Делян Пеевски днес. Пеевски не беше идвал от учредяването на 44-ото Народното събрание преди повече от две години.
След въпрос как ще коментира появата му, Валери Симеонов отговори: „За мен беше изненада. Този човек не го бях виждал доста време. Как да коментирам?! Влезе и излезе.”
Симеонов отказа да отговори дали ще искат оставката на Волен Сидеров като председател на парламентарната група на "Обединени патриоти". Според него това е вътрешнокоалиционен въпрос, който не бива да се коментира пред медиите.
Валери Симеонов поздрави ВМРО за успешния им резултат на евроизборите.
След въпрос на „Флагман” дали ще има промени в НФСБ, Симеонов отговори: „Какви промени да има? Може и да има, предстои Политически съвет на партията. Ще правим оценка на изборите, ще правим анализ на лошите резултати. Те са такива. Ще ви информирам първо вас от „Флагман”.”
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

„Какви промени да има?"
Тя партията си е негова и по-скоро би я закрил отколкото да я остави на друг.
Демокрацията е такава, каквато си я разбират лидерите
Нямам търпение!
А оставки? Някои вече ги подадоха!