Валери Симеонов за появата на Пеевски в парламента: Изненада ме, този човек не го бях виждал доста време
Ще направим анализ на лошите резултати на евроизборите, обяви лидерът на НФСБ
Лидерът на НФСБ Валери Симеонов обяви, че е бил изненадан от появата на депутата от ДПС Делян Пеевски днес. Пеевски не беше идвал от учредяването на 44-ото Народното събрание преди повече от две години.
След въпрос как ще коментира появата му, Валери Симеонов отговори: „За мен беше изненада. Този човек не го бях виждал доста време. Как да коментирам?! Влезе и излезе.”
Симеонов отказа да отговори дали ще искат оставката на Волен Сидеров като председател на парламентарната група на "Обединени патриоти". Според него това е вътрешнокоалиционен въпрос, който не бива да се коментира пред медиите.
Валери Симеонов поздрави ВМРО за успешния им резултат на евроизборите.
След въпрос на „Флагман” дали ще има промени в НФСБ, Симеонов отговори: „Какви промени да има? Може и да има, предстои Политически съвет на партията. Ще правим оценка на изборите, ще правим анализ на лошите резултати. Те са такива. Ще ви информирам първо вас от „Флагман”.”
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид

„Какви промени да има?"
Тя партията си е негова и по-скоро би я закрил отколкото да я остави на друг.
Демокрацията е такава, каквато си я разбират лидерите
Нямам търпение!
А оставки? Някои вече ги подадоха!