Валери Симеонов за появата на Пеевски в парламента: Изненада ме, този човек не го бях виждал доста време
Ще направим анализ на лошите резултати на евроизборите, обяви лидерът на НФСБ
Лидерът на НФСБ Валери Симеонов обяви, че е бил изненадан от появата на депутата от ДПС Делян Пеевски днес. Пеевски не беше идвал от учредяването на 44-ото Народното събрание преди повече от две години.
След въпрос как ще коментира появата му, Валери Симеонов отговори: „За мен беше изненада. Този човек не го бях виждал доста време. Как да коментирам?! Влезе и излезе.”
Симеонов отказа да отговори дали ще искат оставката на Волен Сидеров като председател на парламентарната група на "Обединени патриоти". Според него това е вътрешнокоалиционен въпрос, който не бива да се коментира пред медиите.
Валери Симеонов поздрави ВМРО за успешния им резултат на евроизборите.
След въпрос на „Флагман” дали ще има промени в НФСБ, Симеонов отговори: „Какви промени да има? Може и да има, предстои Политически съвет на партията. Ще правим оценка на изборите, ще правим анализ на лошите резултати. Те са такива. Ще ви информирам първо вас от „Флагман”.”
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои

„Какви промени да има?"
Тя партията си е негова и по-скоро би я закрил отколкото да я остави на друг.
Демокрацията е такава, каквато си я разбират лидерите
Нямам търпение!
А оставки? Някои вече ги подадоха!