Над 270 000 българи тръгват на път
В ремонтираните участъци на "Тракия" и "Хемус" ще работят по две ленти в посока Бургас и Варна и по една към София
Над 270 000 българи тръгват на път за трите почивни дни. Основната част от хората ще останат в страната, а около 50 000 ще прекарат празника в чужбина, съобщава Нова телевизия.
Полицията обяви, че взима специални мерки за голямото пътуване и изкарва целия ресурс на КАТ по пътищата, за да регулира трафика при необходимост. Има и реорганизация на движението на участъците от магистралите, където текат ремонти.
От 9 до 12 часа движението на камиони над 12 т по магистралите и основните пътища в страната ще бъде спряно, съобщава БНТ.
В ремонтираните участъци на "Тракия" и "Хемус" ще работят по две ленти в посока Бургас и Варна и по една към София.
По пътищата ще дежурят допълнителни полицейски екипи, които ще следят за безопасно шофиране и недопускане на образуването на колони от автомобили.
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
3 зодии получават съобщение, което ще промени живота им за една нощ
Метеоролози: Южна и Югоизточна България да се готвят за екшън с времето
Осъдиха акушерка за причинена по непредпазливост смърт на новородено
Няма да се пипа майчинството, уверяват от „Прогресивна България“
Момче прати селски кмет в безсъзнание след удар с лопата
Детска асамблея даде сцена за изява на ученици от Несебър
