Сузанита пее за ДПС, а Папи Ханс - за ГЕРБ
Щерката на Орхан Мурад е гвоздеят в програмата на движението и на 24 май ще агитира с трите си песни симпатизантите в Хасково
Кампания за всеки музикален вкус. Под това мото се обединиха партиите у нас за предизборните концерти за електората, установи проверка на "България днес". Фолклор, рап, опера, поп и рок от най-известните звезди на България включиха политическите сили в амбициите си да осигурят повече бюлетини за евровота в неделя. В последния ден от предизборната кампания ДПС извадиха и най-големия си коз за привличане на младите - скандалната Сузанита.
Щерката на Орхан Мурад е гвоздеят в програмата на движението и на 24 май ще агитира с трите си песни симпатизантите в Хасково. Помощник в агитацията на Сузи ще е рапърът Дий, похвалиха се от младежкото ДПС в града. Докато таткото на Сузанита - легендарният Орхан Мурад, участва в цялата кампания на ДПС, в последната вечер той даде път на щерка си да подгрява гласоподавателите. Мурад и любимката на Ахмед Доган - фолкдивата Есил Дюран, дори успяха да вдъхновят лидера на ДПС Мустафа Карадайъ да пропее чалга с тях от сцената. От ГЕРБ пък решиха да угодят на всички музикални вкусове на симпатизантите си.
За младите в партията управляващите заложиха на актуалния любимец на тийнейджърките Папи Ханс. Поетът-певец подгря концерт на светлосините в Северния парк, където хлапетата едва не се избиха за автографи с кексаджията.
За по-улегналите си избиратели ГЕРБ заложиха на Силвия Кацарова и трио "Сопрано", прочути с оперните си арии. За по-народната прослойка от електората властта заложи на фолкдивата Анелия и на славея на Странджа - народната певица Жечка Сланинкова. Войводите на Красимир Каракачанов разчитат на народните песни на Илия Луков, а "Коалиция за България" на Георги Първанов на рок динозаврите от "Сигнал". "Демократична България" по традиция качва на сцената Васко Кръпката и "Подуене блус бенд" като спомен от златните години на дясното у нас.
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
