×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Градски автобус се блъсна в Ауди, отнемайки му предимство на кръгово в Бургас


Градски автобус се блъсна в Ауди, отнемайки му предимство на кръгово в Бургас
Шофьорът на №15 - към летището изобщо не погледнал, че навлиза в кръговото, където е имало друго кола
20 Май 2019, Понеделник, 19:01 ч.
Автор: Флагман.БГ

Силно изплашени са двете момчета от Аудито, кръстовището пред хотел Мираж е задръстено 

Автобус на градския транспорт в Бургас, извършващ редовен курс за летище и кв.Сарафово отне предимство на Ауди и предизвика катастрофа, алармира читател на Флагман.бг, който е бил пряк свидетел на случилото се. Той е бил в автобуса.

Нашият източник, представящ се за професионален шофьор, твърди, че 15-ката с рег.номер А 3941 се е движела от УМБАЛ Бургас по бул."Стефан Стамболов" към ж.к."Изгрев" и на кръговото движение до хотел Мираж е навлязла директно без да осигури предимство на намиращия се в кръга лек автомобил Ауди.

Автобусът се е врязъл в тъмносинята кола, която е комби. Вътре е имало две млади момчета, които са силно изплашени. 

"Всички, които бяхме в автобуса сме в шок заради спирачките набити от шофьора. Той изобщо не съобрази скоростта, с която навлезе в кръстовището. За щастие няма изпадали по пода на автобуса, няма и ранени", каза очевидецът.

Движещ се след 15-ката друг автобус от редовната линия с номер 12 е поел пътниците, за да ги придвижи до следващата спирка, за да се задръстят кръговото кръстовище. Ако шофирате в този район бъдете внимателни, защото двете возила все още са на място.


В категории: Пътна обстановка


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Денис ЕПИТРОПОВ Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив 22/06/2026, Понеделник 14:10 0
10
Коментара по темата
10.
Иван Дългия
23.05.2019 00:05:41
1
1
Най некадърните ги слагат за курс до Сарафово...
9.
гражданка
21.05.2019 08:58:40
0
2
Ами като КАТ имат нареждане да не ги глобяват така ще бъде. Редовно минават на червен светофар и не спазват предимство.
8.
nedovolna
21.05.2019 08:27:40
0
2
Трябва да се вземат мерки с начина на каране на автобусите..От М.Рудник към центъра като мине задръстването и става страшно ката бесни нито мислят че рискуват живота на толкова хора нито им пука..Само графика да е спазен трябвало понеже БургасДрус ги глобявали..Страшен ужас в тази мн обърката държава.
7.
9a
21.05.2019 01:32:55
3
0
ми длъжен си,да се съобразяваш с тях
да направиш път понякога
да внимаваш все пак не е лека кола и кара хора,не бетон или пясък
6.
posi
20.05.2019 22:20:44
0
8
Шофъорите на автобусите от градски транспорт да се обучават и проверяват по-често , тъй като често шофират така, все едно всички сме им длъжни.
5.
baihui до№3
20.05.2019 20:50:38
1
6
Пий си хапчето редовно бе, Шебек !
4.
baihui
20.05.2019 20:47:21
4
12
Тези наглеци, автобусните шофьори, си мислят, че са хванали Господ за шушлека! Наскоро пътувах с автобус от М. Рудник до Центъра и шофьорът-педал не спря на нито един забранителен сигнал на семафорите! Просто намаляше скоростта, оглеждаше се наляво, надясно и преминаваше през кръстовищата! Време е ДАИ да пуска контрольори "под прикритие" на случаен принцип в автобусите за да се спрат подобни безобразия !
3.
Мефаил
20.05.2019 20:26:33
11
8
Че там не е ли буслента, ве шапшали?
2.
Румен
20.05.2019 20:11:54
7
13
Да, шофьорите на градски автобуси придобиват "ореол" след като седнат зад волана, навлизат в друго измерение, пълна противоположност на малодушните и комплексирани типове каквито са си всъщност.
1.
Баси
20.05.2019 20:09:48
1
7
Същия номер автобус преди около седмица и на мен ми сече пътя
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино По време на срещата са били обсъдени всички актуални обстоятелства около издадените заповеди от страна на кмета на Варна Благомир Коцев От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Край на шоуто! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Край на шоуто! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Орязаната държавна субсидияпринуди партията да се свие до минимум, за да спаси оставащите хиляди евро ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори