Само във Флагман.бг! Откъде тръгна касапницата в ж.к."Меден рудник" и какво накара братовчеди да се бият до кръв
Двама братовчеди са участниците в касапницата в бургаския ж.к."Меден рудник", научи Флагман.бг.
Репортерски екип бе на мястото на инцидента, за да разбере подробности за клането, което по чудо не завърши с летален край.
Пострадалите са от ромското гето в комплекса. Преди няколко месеца са навършили пълнолетие. Имената им са Емрах и Иззет, те са втори братовчеди.
"Емрах и Иззет се сбиха на ул.Ален Мак, размениха си серия от юмруци, обиждаха се и заплашваха. Не видях кой кого удря, но вече видях как Емрах взема нож и подгонва Иззет, след тях бягаше още едно момче", разказа пред Флагман.бг очевидец на конфликта.
Почти заклаха с нож 18-годишен в жк "Меден рудник"
Както писахме Емрах явно се е опитал да прониже с ножа братовчед си, но Емрах се е завъртял, което го е спасило и острието се е забило в подмишницата му.
Емрах е задържан за 24 часа, Иззет е в добро състояние, контактен и без опасност за живота, а на инцидента има пряк очевидец, който е дал много ясни и точни показания пред разследващите органи.
Каква е причината - предстои да се изяснява, но според ромите от бургаското гето Емрах и Иззет се скарали за пари, тъй като работили заедно "на частно".
Докато спасява съпруга си от наводнение: Жена разбра, че той има любовница
Още четирима задържани за обира на Лувъра
Една и съща e причината в над 1600 жалби за авиационна безопасност
Ръководството на Реал Мадрид с реакция след скандала с Шаби и Вини
Падналият на покрив в Молдова дрон е "Гербер"
Разкошни млади певци и актьори в Поморие за шоу, вдъхновено от поезията на Христо Фотев
Владимир Зографски със страхотен резултат в ски скоковете
БФС със съобщение за Боби Михайлов
Почина младежът, намушкан с нож в "Студентски град"
Дженифър Лопес пя на сватба, взе 2 милиона долара хонорар
Почина легендарен вратар
Венци Стефанов за състоянието на Боби Михайлов: Приказките в подобни моменти са излишни

До колкото помня приоритет номер 1 на Обединени патриоти беше минимална пенсия 300 лв.!!!!!!!!!!!!
- Ако искаш може да си останем просто братовчеди....