×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

До 15 години затвор грозят Костадин Христов, който прегази жена в ж.к."Меден рудник"


До 15 години затвор грозят Костадин Христов, който прегази жена в ж.к."Меден рудник"
Костадин минути след инцидента на бул."Ал.Г.Коджакафалията". Той бе много уплашен и се молеше жената да оцелее
15 Май 2019, Сряда, 12:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив на Флагман.бг

Инцидентът стана през март 2018 година на бул."Ал.Г.Коджакафалията"

Костадин Христов, шофьор на автобус от обществения транспорт, ще седне на подсъдимата скамейка утре за стартирането на процеса за причиняване на смърт на пътя, показа проверка на Флагман.бг.

Шофьорът на Б12 пред Флагман.БГ: Жената изведнъж изскочи пред автобуса, не пресичаше на зебра

Припомняме, че на 16 март 2018 година Котадин предизвика тежка катастрофа на бул.“Ал.Г.Коджакафалията“ в ж.к.“Меден рудник“, при която 60-годишна жена изпадна в кома и след 10-дневна битка за живот издъхна вследствие на черепно-мозъчните травми, причинени от инцидента.

Трагедия: Жената, блъсната от автобус в бургаския жк „Меден рудник“, почина

Костадин го грозят от 3 до 15 години затвор, но той е с чисто досие, вероятно ще признае вината си и делото ще се гледа по реда на съкратеното съдебно следствие, което ще му осигури и по-лека присъда.


В категории: Темида


24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия може да срещне любовта до дни Тази зодия може да срещне любовта до дни 11/05/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голяма склонност към романтика Зодиите с най-голяма склонност към романтика 11/05/2026, Понеделник 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае 11/05/2026, Понеделник 19:05 6
24
Коментара по темата
24.
Mma
15.05.2019 16:53:24
0
2
Номер 10 къртиии пхахаха
23.
Пийняк
15.05.2019 16:39:05
0
0
А до 21, сефте чувам, че шофьорите взимат 20 заплати?!?!?!?
22.
Пийняк
15.05.2019 16:36:52
2
1
До 20. Ок, била е на около метър от пешеходната. Може и да се е разсеяла, и да не е видяла автобуса. Белята е станала. Но и шофьорът има своята вина, тъй като не може да не я е видял. Той прави ляв завой от битака, посока магазин Краси. Длъжен е да изчака насрещните автомобили, както и пешеходци, на които в този момент също им е зелено. Но именно там, почти никога не ти дават да пресечеш. Или трябва да прибягаш, понеже имаш чувството, че нарочно иска да мине отгоре ти..


Може и жената да е била виновна в този момент (лека й пръст), но определено и 99.9% от шоферчетата на Бургасбус трябва да минат наново курса за водачи.
21.
съдбата
15.05.2019 16:15:31
1
1
Еее за малко да вземе 20 заплати на куп и хубава пенсия. Блъскащ цял живот и една жена ти взима всичко.
20.
До Пийняк
15.05.2019 16:04:54
0
5
Шофьори глупаци колкото искаш. Но в случая жената е изскочила пред автобуса, пресичала е неправилно. Шофьора какво да направи в тази ситуация. Като някой тъпанар ти изскочи изведнъж пред колата 50/50 шанс да не го удариш. И сега си представи как се спира този голям автобус.
19.
koko
15.05.2019 15:54:06
0
4
Spirkata na yanko komitov sre6tu aiko v posoka KAT , e taka napravena che kato varvish po trotoara mejdu reklamniq bilbord na spirkata i patq ima tocho 1 m , mnogo chesto varvq i 3 pati mi se e sluchvalo avtobusa kato che li narochno da minava sas ogledaloto na santimetri ot glavata mi, prosto az sam s grab a shofiora znae che ogledaloto starchi kam 50sm ot avtobusa , shofiora pochti e kachval gumata nantrotoara vse edno e celql da me udari s ogledaloto, mnogo sa nagli i sam saglasen s N1
18.
Пийняк
15.05.2019 15:20:14
1
3
До 15 и 16, донякъде съм съгласен с вас, обаче го има и момента, в който нахални и нагли шофьори на градския транспорт минават на червено, отнемат предимство на автомобили и пешеходци, пререждат се и т.н.

Нито изчакват пешеходец на пешеходна, нито на зелен светофар ти дават да пресечеш, когато ти е зелено и си пешеходец. Нито пък веднъж са спрели на пешеходна, за да мине пешеходец.

За тези, които минават все едно пътя им е бащиния и погазват здвп, за тях е ясно. Виновни са. Обаче аз ви давам пример от първо лице за постъпките на гадните шофьори на автобуси!!!

И като шофьор, и като пешеходец съм го изпитал!
17.
До 1
15.05.2019 15:10:48
0
7
Да те еба в устата педерастче,знаеш ли че тая пияна руска курва сама се метна под автобуса
16.
Eh
15.05.2019 14:34:50
0
13
Горкия човек! Заради няква идиотка да лежи в затвора.
15.
1
15.05.2019 14:24:28
1
14
Ся заради тъпата патка ще му очернят живота на човечеца, Тая къде е тръгнала пред автобуса. Няма да се научат тия склерози тъпи!!!! И кога ще започнат сериозно да глобяват пешеходци. Като овце са по пътното платно. Само вижте пред транспортна болница какво е. Пенсионера с бастуна, крета едвам, ама на средата на пътя седи, майки с колички и деца на ръце и всяква друга малоумна сган.
14.
Пийняк
15.05.2019 14:08:36
3
7
До 3, ами като ти е нервно, си седиш у вас, маняк! Не возиш 150 пътника с автобус, тежащ 15 тона и дълъг 20 метра!!

Понял???
13.
Пийняк
15.05.2019 14:05:36
0
3
10, и ти не си наред, маняк!
12.
До 10
15.05.2019 14:04:37
0
5
Ко,Ко каза Ко.
11.
Пийняк
15.05.2019 14:04:32
0
3
Какво каза, бе, 9?? На какви наркотици си, братмеее???
10.
Syller
15.05.2019 13:57:09
6
1
Всеки шофьор е пешеходец, но не всеки шофьор е пешеходец.
9.
По някога пешеходците са
15.05.2019 13:49:57
2
4
Чистокръвни българи,а тази националност е като за всичко друго. Дали си шофьор,пешеходец,полицай,катаджия и т.н. Щом си булгар значи нещо не е както на другите. Изключваме обаче "достойнствата" като завист,злоба,простотия,идолопоклонничество,овчедушие и страх,с тях бугара е роден и расте та чак остарява!
8.
Олигофрени
15.05.2019 13:44:54
1
16
Тия дето пишете да гние в затвора и т.н ви пожелавам на вас да ви искочи някой на пътя. Друга песен ще пеете тогава.
Ще ревете като п*тки...
Бахти боклуците ...
7.
Xxxxxxxxxx
15.05.2019 13:31:51
1
11
Аз не съм шофьор но повечето от нас гражданите пресичаме на червено не че защитавам шофьора на Бургас бус и ние и той има вина но нека обърнат малко внимание на пешеходците не само шофоьорите да виним напоследък гледам възрастни хора с патерици и бастуни не спазват прсвилника за движение пресичат на червено или направо през пътното платно като няма коли и тъй нататък обществен ред да вземе да глобява не по 50 лева по 500 лева за неправилно пресичане
6.
Райън Еър
15.05.2019 13:15:59
1
22
А, то щото пешеходците в Бургас са най-примерните и пресичат само на пешеходни....
5.
Съдията
15.05.2019 12:59:41
26
2
20 г. без право на обжалване!
4.
Пикачу
15.05.2019 12:58:55
3
34
Ейй...ще му стъжнят живота на човека заради някаква мисирка дето си ходи където си иска. Ами ако е била решила да се самоубие....? Какво да направи този шофьор ? Всеки си върви и си пресича където му падне.
3.
До 1
15.05.2019 12:54:05
4
47
Стани и ти автобусен шофьор и ще разбереш колко е трудна и изпълнена с нерви професията.И после пак коментирай.
2.
Уизеър
15.05.2019 12:48:01
21
15
Цъкайте минуси, но човека е прав...
1.
baihui
15.05.2019 12:33:38
49
26
Тези измислени шофьори в градския транспорт се смятат за недосегаеми ! Не спазват никакви правила и закони ! Да гният в затвора !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Търговците ще имат свобода и да си вдигат надценката  Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол  На места валежите са интензивни Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Съобщенията продължават да се изпращат на хора по телефона, а от ГДБОП обясниха, че причините за това може да са свързани или с незадържани други бандити, или се дължат на алгоритъма на програмата Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Стана ясно защо той напусна партията, оставката му ще е само началото на поредица от публични раздели  Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Проверяват я за конфликт на интереси Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори