Вижте как Теди Бургазлиева свали 30 килограма
Тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов
Теди Бургазлиева свали 30 килограма, които натрупала по време на бременността си. Една от най-красивите “Мис България” ядяла по шест пъти на ден по лекарско предписание, защото докторите се притеснявали, че близнаците й могат да се родят недоносени. Слава богу, това не случило и децата й дошли на бял свят здрави и с тегло над три килограма.
Миската се интересувала само от тяхното състояние и пет пари не давала за наедрялата си фигура. Припомняме, че тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов. Рожбите й са момиче и момче и носят имената Ема и Раян. След щастливото събитие Бургазлиева се заела да възвърне формата си и успяла, като днес може да се похвали, че влиза в дрехите си преди бременността.
За 8 месеца тя си върна предишната фигура, благодарение на специален хранителен режим, Много от рецептите й са взети от Биляна Йотовска, други сама си измислила, Понякога режимът не е по вкуса й, защото се налага да пие шейк с броколи, но е доволна от резултата.
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
