Вижте как Теди Бургазлиева свали 30 килограма
Тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов
Теди Бургазлиева свали 30 килограма, които натрупала по време на бременността си. Една от най-красивите “Мис България” ядяла по шест пъти на ден по лекарско предписание, защото докторите се притеснявали, че близнаците й могат да се родят недоносени. Слава богу, това не случило и децата й дошли на бял свят здрави и с тегло над три килограма.
Миската се интересувала само от тяхното състояние и пет пари не давала за наедрялата си фигура. Припомняме, че тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов. Рожбите й са момиче и момче и носят имената Ема и Раян. След щастливото събитие Бургазлиева се заела да възвърне формата си и успяла, като днес може да се похвали, че влиза в дрехите си преди бременността.
За 8 месеца тя си върна предишната фигура, благодарение на специален хранителен режим, Много от рецептите й са взети от Биляна Йотовска, други сама си измислила, Понякога режимът не е по вкуса й, защото се налага да пие шейк с броколи, но е доволна от резултата.
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
