Вижте как Теди Бургазлиева свали 30 килограма
Тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов
Теди Бургазлиева свали 30 килограма, които натрупала по време на бременността си. Една от най-красивите “Мис България” ядяла по шест пъти на ден по лекарско предписание, защото докторите се притеснявали, че близнаците й могат да се родят недоносени. Слава богу, това не случило и децата й дошли на бял свят здрави и с тегло над три килограма.
Миската се интересувала само от тяхното състояние и пет пари не давала за наедрялата си фигура. Припомняме, че тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов. Рожбите й са момиче и момче и носят имената Ема и Раян. След щастливото събитие Бургазлиева се заела да възвърне формата си и успяла, като днес може да се похвали, че влиза в дрехите си преди бременността.
За 8 месеца тя си върна предишната фигура, благодарение на специален хранителен режим, Много от рецептите й са взети от Биляна Йотовска, други сама си измислила, Понякога режимът не е по вкуса й, защото се налага да пие шейк с броколи, но е доволна от резултата.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
