Вижте как Теди Бургазлиева свали 30 килограма
Тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов
Теди Бургазлиева свали 30 килограма, които натрупала по време на бременността си. Една от най-красивите “Мис България” ядяла по шест пъти на ден по лекарско предписание, защото докторите се притеснявали, че близнаците й могат да се родят недоносени. Слава богу, това не случило и децата й дошли на бял свят здрави и с тегло над три килограма.
Миската се интересувала само от тяхното състояние и пет пари не давала за наедрялата си фигура. Припомняме, че тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов. Рожбите й са момиче и момче и носят имената Ема и Раян. След щастливото събитие Бургазлиева се заела да възвърне формата си и успяла, като днес може да се похвали, че влиза в дрехите си преди бременността.
За 8 месеца тя си върна предишната фигура, благодарение на специален хранителен режим, Много от рецептите й са взети от Биляна Йотовска, други сама си измислила, Понякога режимът не е по вкуса й, защото се налага да пие шейк с броколи, но е доволна от резултата.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
