Вижте как Теди Бургазлиева свали 30 килограма
Тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов
Теди Бургазлиева свали 30 килограма, които натрупала по време на бременността си. Една от най-красивите “Мис България” ядяла по шест пъти на ден по лекарско предписание, защото докторите се притеснявали, че близнаците й могат да се родят недоносени. Слава богу, това не случило и децата й дошли на бял свят здрави и с тегло над три килограма.
Миската се интересувала само от тяхното състояние и пет пари не давала за наедрялата си фигура. Припомняме, че тя роди през септември миналата година в Америка, където живее от години със съпруга си - бившия автомобилен състезател Симеон Иванов. Рожбите й са момиче и момче и носят имената Ема и Раян. След щастливото събитие Бургазлиева се заела да възвърне формата си и успяла, като днес може да се похвали, че влиза в дрехите си преди бременността.
За 8 месеца тя си върна предишната фигура, благодарение на специален хранителен режим, Много от рецептите й са взети от Биляна Йотовска, други сама си измислила, Понякога режимът не е по вкуса й, защото се налага да пие шейк с броколи, но е доволна от резултата.
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
