×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Съпругата на Хаменей е починала от раните си
  • Ваучерите за храна вече достигат до близо 900 000 работещи
  • Цената на петрола скочи с над 10%
  • Китай призова за спиране на бойните действия в Близкия изток
  • Американски изтребители се разбиха близо до военна база на САЩ в Кувейт
  • Иран атакува с ракети Тел Авив, Хайфа и Източен Йерусалим
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ангел Джамбазки: Началник ми е българският народ, ще го браня от брюкселските крадци и джендъри


Ангел Джамбазки: Началник ми е българският народ, ще го браня от брюкселските крадци и джендъри
Не одобрявам България да бъде глобявана заради наши евродепутати и банда зелени палавници, каза Ангел Джамбазки
02 Май 2019, Четвъртък, 10:19 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Трябва да поставим България на достойно място в Европейския съюз, каза кандидатът за евродепутат от ВМРО

Трябва да сме равни с другите европейски народи, а не да слушаме началници в Брюксел. Моят началник е българският народ и ще го браня от крадците на бизнес и от джендърските идеологии на политици от Европейския съюз. Това каза в първия предизборен дебат по бТВ „Промяната Европа“  кандидатът на ВМРО за евродепутат Ангел Джамбазки.
Той заяви, че ще продължи да брани българския интерес срещу нелегалната миграция, двойните стандарти и религиозния радикализъм.
„Това, което трябва да отбраняваме, е нашият интерес в транспортния бранш, в икономиката, в сигурността. Това са нашите важни теми. Да не забравяме и българите в Западните Балкани, в Македония, Западните покрайнини, Косово и т.н.“, подчерта той.
„Ще продължа да браня българските интереси например в транспортния бизнес. Става въпрос за хляба на 500 000 български граждани в Македония, в Западните Балкани“, добави кандидатът на ВМРО.
„Трябва да поставим България на достойно място в Европейския съюз! Както казва един велик българин, трябва да сме равни с другите европейски народи, а не да бъдем втора ръка или потребители на европейска политика, не да слушаме какво ни казват началниците в Брюксел, не да се съгласяваме с кражбата на български бизнес, с унищожаването на български предприятия“, подчерта Джамбазки.
„Трябва да направим така, че българският глас да се чува равно на другите европейски народи и Европейската комисия да не бъде правителство. Нашето правителство е тук в България. Началниците не са в Брюксел. Началник е българският народ. Това е нашата кауза. 
Не допуснахме унищожаването на транспортния бранш в този мандат. Предстои битка в следващия“, уверява заместник-председателят на ВМРО.
„Всяка от държавите има подобни проблеми с корупцията като нашата. Това обаче е проблем за България и българското общество. Смятам, че новата Европейска прокуратура трябва да разследва всички злоупотреби с евросредства и нарушителите. Нужно е да понесат и административна и наказателна отговорност“, подчерта той.
„Всеки, който влиза на избираемо място, трябва да знае, че политикатата не може, не трябва и няма да бъде място за решаване на имотни, квартирни и други подобни въпроси. Трябва да знае, че ще е наблюдаван, разследван и тези, които са злоупотребявали, трябва да бъдат наказвани“, заяви Джамбазки.
Когато български представител в Европарламента инициира с банда зелени палавници опит да бъде глобена България заради енергиен прокурор, не го приемам, добави той.
„Не влизаме в Шенген, въпреки че сме изпълнили всички технически критерии. Не ни допускат заради политическите битки в някои държави. Първият път, когато Холандия ни наложи вето, за да не влезем в общността, правителството й се крепеше от една националистическа партия, която в устава си бе записала България и Румъния да не се допускат до Шенген“, припомни кандидатът за евродепутат. 
Ако холандският премиер не ни бе наложил вето, на следващия ден правителството щеше да падне, обясни той.
„Невлизането ни в Шенген е пример за двойния стандарт и лицемерието на Брюксел. Заради напрежението от миграцията в Германия, страната не смее да допусне родината ни в Шенген, защото това ще вдигне подкрепата за „Алтернатива за Германия“. Този проблем има друго измерение. Когато българските превозвачи не могат да минат бързо от Русе до Букурещ, а чакат по 17-20 часа, е страшно“, каза още Ангел Джамбазки.
 


В категории: Евроизбори


2
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март 02/03/2026, Понеделник 18:00 0
Светлозария КИДЕРОВА Франция е готова да се включи в иранския конфликт Франция е готова да се включи в иранския конфликт 02/03/2026, Понеделник 17:00 3
Светлозария КИДЕРОВА Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция 02/03/2026, Понеделник 16:37 5
Михаил ДИМИТРОВ Полицейска служителка загина на място Полицейска служителка загина на място 02/03/2026, Понеделник 16:36 0
Михаил ДИМИТРОВ Почина известен кмет Почина известен кмет 02/03/2026, Понеделник 16:29 0
2
Коментара по темата
2.
В. Енчев
02.05.2019 19:55:23
0
0
ДОБРЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА КАТО ДЖАМБАЗКИ ДА БАЧКАТ ЗА БЪЛГАРИЯ, ЧЕ ДА МОЖЕ РАЗНИ АНОНИМНИЦИ ДА ГИ ПЛЮЯТ ПО ФОРУМИТЕ
1.
nedevbsДо
02.05.2019 10:32:28
1
5
До тука, като резултат, пълна нула.Ще видим по нататък, но за Джамбазки, по на такъм, по вероятно е да няма.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Явлението няма да се вижда от България, но ще бъде наблюдавано от базата на о. Ливингстън Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Димитър Радев ще предложи бившия премиер за поста на Гюров Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Решението потвърждава санкцията на КЗД и задължението за премахване на публикации от социалните мрежи Почина известен кмет Почина известен кмет В последните дни Колев се е влошил здравословно и е бил в болница Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Всички началници на районните управления и различните полицейски звена са в сградата, за да се запознаят със ст. комисар Николай Ненков Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Кметът на Кричим Атанас Калчев и бившият евродепутат Петър Витанов са част от екипа на доскорошния държавен глава Задържаха руски гражданин с 1,67 промила зад волана на крайбрежната алея във Варна Задържаха руски гражданин с 1,67 промила зад волана на крайбрежната алея във Варна 46-годишният мъж е шофирал без книжка и без регистрационни табели, срещу него е образувано досъдебно производство Втори МИР Бургас се превръща в арена на епичен сблъсък за вота, вижте кои ще са водачите Втори МИР Бургас се превръща в арена на епичен сблъсък за вота, вижте кои ще са водачите Президентската партия тръгва силно според социолозите, но дали действително ще има добър резултат важи до голяма степен от листите им Козето мляко подкрепя сърдечното и стомашното здраве според експерти Козето мляко подкрепя сърдечното и стомашното здраве според експерти По-лесно смилаемо от кравето и богато на ценни мастни киселини и минерали Мним военен лекар измами жена с 15 000 евро след онлайн свалка Мним военен лекар измами жена с 15 000 евро след онлайн свалка Полицията в Сандански разследва случая - от МВР предупреждават за ръст на романтичните измами в интернет
Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Затворени летища и отменени полети през Дубай принудиха българския пилот да пътува през Банкок и Сингапур Франция е готова да се включи в иранския конфликт Франция е готова да се включи в иранския конфликт Той може да продължи четири седмици или по-малко, пък смята президентът на Съединените щати Доналд Тръмп Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Надежда Нейнски и Хакан Фидан договориха координация по сигурността и миграцията Полицейска служителка загина на място Полицейска служителка загина на място Трима ранени в катастрофата са откарани в болница Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Ислямистите в Техеран удариха днес дори Турция, която досега бе пощадена. Тактиката им обаче засега няма изгледи за особен успех  82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен 82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен Лопес Гарсия е ултрамаратонец със световен рекорд и е във фокуса на ново изследване, което се опитва да разбере как е останал толкова здрав и издръжлив в „златните“ си години Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Рачков ме дразни много, призна поп фолк изпълнителят Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Инцидентът станал малко след 06.00 часа, в района на км 123, в посока Бургас Хотелите в Дубай и Абу Даби удължават безплатно престоя на блокирани туристи Хотелите в Дубай и Абу Даби удължават безплатно престоя на блокирани туристи Емирствата поемат разходите за нощувки, храна и презаписване на полети Иран удари петролен гигант в Саудитска Арабия Иран удари петролен гигант в Саудитска Арабия Според източниците, пожелали анонимност, възникналият на мястото пожар е овладян и е под контрол. Към момента пресцентърът на „Сауди Арамко“ не е предоставил официален коментар по случая
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори