Над 300 бургаски социалисти се включиха в първомайското шествие в София
С мотото „Справедливост сега!“ левицата даде старт на предизборната си кампания и тръгна към победата
Общинската организация на БСП Бургас се включи в първомайското шествие на левицата по случай Международния ден на труда и празника на левия печат в София. С него „БСП за България“ откри и кампанията си за европейските избори, които ще се проведат на 26 май т.г.
Шествието се проведе под надслов „Справедливост сега!“. То тръгна от площад „Александър Невски“ и премина по бул. „Раковски“, бул. „Дондуков“ и завърши на площад „Независимост“.
Общо седем автобуса с членове и симпатизанти на БСП от Бургаска област пътуваха за столицата, за да участват в събитието. Сред присъстващите бяха народните представители Петър Кънев и Николай Тишев, общинският председател на БСП Бургас Живко Господинов, областният председател на Обединението на жените социалистки Тинка Желязкова, общинските съветници Чанко Мирчев и Радослав Петков.
Русия вече не смогва да попълва армията си: губи по 6000 войници повече, отколкото набира
Мечка опустоши пчелин край Асеновград, изяде 150 кг мед за седем нощи
Готви се нов Закон за МВР, зависими служители ще бъдат отстранявани от системата
Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември
Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви
Денков след скандала в Струмяни: Управляващите не търпят критика и искат да живеят в свят, в който всичко е наред
На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро
Нели Рангелова преживя огнения ад в Созопол: Туристи бягаха от хотелите, пушекът ни преследваше по улиците
Как един хладилник подпали огнения ад в Созопол (ВИДЕО)
Иран: САЩ лъжат, че Ормуз е отворен, протокът остава под наш контрол
Италия привлече бившия военен министър на Украйна за съветник по отбранителните технологии
Обир като от филм във Виена: С чук и оръжие задигнаха кралска огърлица за 4,3 млн. долара
