Алекс Сърчаджиева призна голям страх
Алекс страда от клаустрофобия и дори само мисълта, че трябва да лети със самолет донякъде, я ужасява
Алекс Сърчаджиева едва ли скоро ще излезе от клопката на болката в душата си след загубата на любимия си Иван Ласкин, но въпреки това показва колко борбен дух и същност притежава. Актрисата не спира да работи и е толкова отдадена на превъплъщенията си на сцената, че сякаш нищо не е в състояние да я разконцентрира. Освен мисълта за един от най-големите й страхове.
Наскоро тя призна един свой дългогодишен страх, заради който и много от пътуванията по света, които е могла да има, не са станали факт. Алекс страда от клаустрофобия и дори само мисълта, че трябва да лети със самолет донякъде, я ужасява.
„Сигурно никога няма да отида до Америка, например, защото преди това трябва да ме упоят, да направят нещо такова, от което с часове да не се събудя в самолета. Последният път, когато пътувах до Москва, въпреки че полета до там беше 3 часа, положението беше много зле”, споделя Сърчаджиева в скорошно тв интервю. Но все пак добавя с усмивка, че би пробвала да излекува този проблем с хумор.
Всъщност Алекс определено е прекрасен пример за малката си дъщеря София – не само на думи, но и на дела. След като загуби голямата си любов Иван Ласкин, актрисата гледа да съчетава грижите за момиченцето си с ангажиментите на сцената.
И както можем да се уверим, ако погледнем театралните афиши, много добре й се получава даже. Актрисата е и от хората, които умеят да прикриват болката в душата – нещо, за което със сигурност е взела пример от майка си – голямата българска актриса Пепа Николова, която винаги е поднасяла образите си с майсторски хумор.
Собственикът на Lidl и Kaufland е сред кандидатите за 363 магазина на Tesco
06/08/2026, Четвъртък 16:36
0
Пиян хулиган вилня на плажа във Варна, глобиха го
110 години обещания: Защо все още няма тунел под Петрохан
Левът слиза от етикетите, цените остават само в евро
Убитият Георги Кузев останал сирак на 8 години, мечтаел за жена и деца
Братовчедът на убития Георги Кузев: Остана сирак като дете, беше скромен и работлив човек
Големи ограничения на АМ "Тракия"
Официално: Убийците от Пловдив са "ловци на педофили"
Крадец разби прозорец в Средец и отмъкна три килима и два парфюма
Българка поръча домашен хуманоид за 20 000 долара, ще го тества като камериер
Пеевски слезе от частния самолет и се качи на редовен полет за Истанбул (СНИМКИ)
90 лева станаха 90 евро, а първа линия се пази с тениски: Турист разказа за почивката си в Бяла
