Това видео от откриването на "Флора Бургас" ще ви остави без дъх!
За първи път старт на цветното изложение бе даден навръх Великден
Ако сте пропуснали откриването на цветното изложение "Флора Бургас", даваме ви възможност да се насладите на цялата му красота с видео, заснето от колегата ни от Power FM Петър Генчев.
Кадрите, направени с дрон, показват феерията от красота и цвят на 35-ото издание на форума в Морската градина. Тази година откриването бе навръх Великден и ще продължи до 7 май. Официални гости на събитието бяха кметът Димитър Николов, бяха зам.-министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова, кандидатът за евродепутат Ивелина Василева, народните представители от ГЕРБ Диана Саватева и Галя Василева.
Тази година на „Флора 2019” участват над 100 изложители. Сред представените продукти, освен цветя и различни растения, ще има и биопродукти, източници на възобновяема енергия и много арт инсталации.
Вижте видеото, предоставено на Флагман.бг от колегата Петър Генчев:
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Няма. как да се. погледнете от страни!
Страх. ви е от истината че не живеете, а само сьществувате.!
И за всичко сте си виновни сами.!
Защото не сте Народ., а мрьша.!
Вечно мрьнкащи роби.!
Защото сте стадо мазохисти !
Колкото по-зле., толкова ви е подобре !
Кой от вас се опита да промени нещо ?
Кой излезе и изкрещя - Борисов и мафията му в затвора ?!
10 години се услулвате на крадливите комунисти - Гербаджий !
Та това - Народ ли сте или рая ?!
Едно прасе не моете утепате !
И пашата от Дръндар - ташак си прави с вас ?!!!
Банкянската тиква с другия паша ве направиха просяци !
И ви натрапват че сте Европейци ... !
Пазарят , ядат и пият на ваш гръб !
Децата им уредени в чужбина !
Имотите им по света !
А вие ... ?!
Спите !
https://www.youtube.com/watch?v=bJ5CZpr9nOM
до 1998 г. ..8 млн българи и 0,3 млн роми
после идват ОДС, НДСВ и ГРОБ
резултата за 2018 г. е ..5,3 млн българи и 1,4 млн роми
Това са фактите. Няма друга истина колкото и да се опитвате да замазвате. Геноцид над българите и златен век за ромите.
защо ли
Само глупости, отживелици и едни и същи криви физиономии от години насам, измислете нещо ново най-накрая и сменете вечно абонираните мутри на всяко събитие!