Това видео от откриването на "Флора Бургас" ще ви остави без дъх!
За първи път старт на цветното изложение бе даден навръх Великден
Ако сте пропуснали откриването на цветното изложение "Флора Бургас", даваме ви възможност да се насладите на цялата му красота с видео, заснето от колегата ни от Power FM Петър Генчев.
Кадрите, направени с дрон, показват феерията от красота и цвят на 35-ото издание на форума в Морската градина. Тази година откриването бе навръх Великден и ще продължи до 7 май. Официални гости на събитието бяха кметът Димитър Николов, бяха зам.-министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова, кандидатът за евродепутат Ивелина Василева, народните представители от ГЕРБ Диана Саватева и Галя Василева.
Тази година на „Флора 2019” участват над 100 изложители. Сред представените продукти, освен цветя и различни растения, ще има и биопродукти, източници на възобновяема енергия и много арт инсталации.
Вижте видеото, предоставено на Флагман.бг от колегата Петър Генчев:
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

Няма. как да се. погледнете от страни!
Страх. ви е от истината че не живеете, а само сьществувате.!
И за всичко сте си виновни сами.!
Защото не сте Народ., а мрьша.!
Вечно мрьнкащи роби.!
Защото сте стадо мазохисти !
Колкото по-зле., толкова ви е подобре !
Кой от вас се опита да промени нещо ?
Кой излезе и изкрещя - Борисов и мафията му в затвора ?!
10 години се услулвате на крадливите комунисти - Гербаджий !
Та това - Народ ли сте или рая ?!
Едно прасе не моете утепате !
И пашата от Дръндар - ташак си прави с вас ?!!!
Банкянската тиква с другия паша ве направиха просяци !
И ви натрапват че сте Европейци ... !
Пазарят , ядат и пият на ваш гръб !
Децата им уредени в чужбина !
Имотите им по света !
А вие ... ?!
Спите !
https://www.youtube.com/watch?v=bJ5CZpr9nOM
до 1998 г. ..8 млн българи и 0,3 млн роми
после идват ОДС, НДСВ и ГРОБ
резултата за 2018 г. е ..5,3 млн българи и 1,4 млн роми
Това са фактите. Няма друга истина колкото и да се опитвате да замазвате. Геноцид над българите и златен век за ромите.
защо ли
Само глупости, отживелици и едни и същи криви физиономии от години насам, измислете нещо ново най-накрая и сменете вечно абонираните мутри на всяко събитие!