Това видео от откриването на "Флора Бургас" ще ви остави без дъх!
За първи път старт на цветното изложение бе даден навръх Великден
Ако сте пропуснали откриването на цветното изложение "Флора Бургас", даваме ви възможност да се насладите на цялата му красота с видео, заснето от колегата ни от Power FM Петър Генчев.
Кадрите, направени с дрон, показват феерията от красота и цвят на 35-ото издание на форума в Морската градина. Тази година откриването бе навръх Великден и ще продължи до 7 май. Официални гости на събитието бяха кметът Димитър Николов, бяха зам.-министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова, кандидатът за евродепутат Ивелина Василева, народните представители от ГЕРБ Диана Саватева и Галя Василева.
Тази година на „Флора 2019” участват над 100 изложители. Сред представените продукти, освен цветя и различни растения, ще има и биопродукти, източници на възобновяема енергия и много арт инсталации.
Вижте видеото, предоставено на Флагман.бг от колегата Петър Генчев:
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Няма. как да се. погледнете от страни!
Страх. ви е от истината че не живеете, а само сьществувате.!
И за всичко сте си виновни сами.!
Защото не сте Народ., а мрьша.!
Вечно мрьнкащи роби.!
Защото сте стадо мазохисти !
Колкото по-зле., толкова ви е подобре !
Кой от вас се опита да промени нещо ?
Кой излезе и изкрещя - Борисов и мафията му в затвора ?!
10 години се услулвате на крадливите комунисти - Гербаджий !
Та това - Народ ли сте или рая ?!
Едно прасе не моете утепате !
И пашата от Дръндар - ташак си прави с вас ?!!!
Банкянската тиква с другия паша ве направиха просяци !
И ви натрапват че сте Европейци ... !
Пазарят , ядат и пият на ваш гръб !
Децата им уредени в чужбина !
Имотите им по света !
А вие ... ?!
Спите !
https://www.youtube.com/watch?v=bJ5CZpr9nOM
до 1998 г. ..8 млн българи и 0,3 млн роми
после идват ОДС, НДСВ и ГРОБ
резултата за 2018 г. е ..5,3 млн българи и 1,4 млн роми
Това са фактите. Няма друга истина колкото и да се опитвате да замазвате. Геноцид над българите и златен век за ромите.
защо ли
Само глупости, отживелици и едни и същи криви физиономии от години насам, измислете нещо ново най-накрая и сменете вечно абонираните мутри на всяко събитие!