Това видео от откриването на "Флора Бургас" ще ви остави без дъх!
За първи път старт на цветното изложение бе даден навръх Великден
Ако сте пропуснали откриването на цветното изложение "Флора Бургас", даваме ви възможност да се насладите на цялата му красота с видео, заснето от колегата ни от Power FM Петър Генчев.
Кадрите, направени с дрон, показват феерията от красота и цвят на 35-ото издание на форума в Морската градина. Тази година откриването бе навръх Великден и ще продължи до 7 май. Официални гости на събитието бяха кметът Димитър Николов, бяха зам.-министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова, кандидатът за евродепутат Ивелина Василева, народните представители от ГЕРБ Диана Саватева и Галя Василева.
Тази година на „Флора 2019” участват над 100 изложители. Сред представените продукти, освен цветя и различни растения, ще има и биопродукти, източници на възобновяема енергия и много арт инсталации.
Вижте видеото, предоставено на Флагман.бг от колегата Петър Генчев:
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Няма. как да се. погледнете от страни!
Страх. ви е от истината че не живеете, а само сьществувате.!
И за всичко сте си виновни сами.!
Защото не сте Народ., а мрьша.!
Вечно мрьнкащи роби.!
Защото сте стадо мазохисти !
Колкото по-зле., толкова ви е подобре !
Кой от вас се опита да промени нещо ?
Кой излезе и изкрещя - Борисов и мафията му в затвора ?!
10 години се услулвате на крадливите комунисти - Гербаджий !
Та това - Народ ли сте или рая ?!
Едно прасе не моете утепате !
И пашата от Дръндар - ташак си прави с вас ?!!!
Банкянската тиква с другия паша ве направиха просяци !
И ви натрапват че сте Европейци ... !
Пазарят , ядат и пият на ваш гръб !
Децата им уредени в чужбина !
Имотите им по света !
А вие ... ?!
Спите !
https://www.youtube.com/watch?v=bJ5CZpr9nOM
до 1998 г. ..8 млн българи и 0,3 млн роми
после идват ОДС, НДСВ и ГРОБ
резултата за 2018 г. е ..5,3 млн българи и 1,4 млн роми
Това са фактите. Няма друга истина колкото и да се опитвате да замазвате. Геноцид над българите и златен век за ромите.
защо ли
Само глупости, отживелици и едни и същи криви физиономии от години насам, измислете нещо ново най-накрая и сменете вечно абонираните мутри на всяко събитие!