×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зрителите вдигнаха ръце от Димитър Рачков, гонят го от "Като две капки вода"


Зрителите вдигнаха ръце от Димитър Рачков, гонят го от "Като две капки вода"
Хората превключвали канала и не искали да слушат изтърканит му смешки
26 Април 2019, Петък, 13:22 ч.

Феновете на предаването коментират, че са спрели да го гледат заради водещия

Най-гледаното шоу за имитации "Като две капки вода" е напът да се срине главоломно, а причината е един от водещите - Димитър Рачков. Зрителите недоволстват от пародийното му отношение, което отдавна вече излезе от графата на забавното.

В официалната страница на шоуто валят негативни коментари за воденето на Рачков и безвкусните му шеги. Той отдавна не стои сериозно на екран и от любимец се превърна в един от най-нежеланите тв водещи, коментират зрители.

"Г-н Халваджиян, обръщам се лично към вас защото смятам, че като един успял продуцент, се интересувате от мнението на зрителя за вашата продукция. Като цяло замисълът е добре режисиран, но всичко хубаво приключва дотук. Според мен и като чета мнението на другите зрители водещият Рачков прави шоуто негледаемо. Всички мои приятели, колеги и познати ми казват, че не го гледат заради въпросния водещ. Искам да ви попитам, вие харесвате ли тези плоски, глупави, безмислени простотии? Ако искате да имате висок рейтинг обърнете внимание повече на участниците и журито, които всъщност най-малко говорят и коментират изпълнителите", обръща се недволна зрителка направо към продуцента на шоуто.

Това е само един от стотиците оплакващи се зрители. Те са на мнение, че вече седем сезона Рачков върти един и същи смешки. И докато в началото е било интересно, то сега хората превключват канала и избягват да го слушат. Много от тях предпочитах да гледат изпълненията на участниците на запис на другия ден, лишавайки се от лиготийте на Рачков.

"Той не възприема работата си сериозно. Виждаме го и при поставени задачи за имитация как се лигави и един образ не може да направи, а уж се води за голям актьор. Цялото му поведение е пародия, което превръща и предаването в такова. Все пак той запълва 80% от ефирното време със своите плоски шегички. Зуека не може да вземе думата от него, а ако го направи, онзи започва да му се подиграва", споделя друг фен на шоуто.

Маги Халваджиян обаче няма намерение да сменя водещите си, нито пък прави забележки за фриволното му поведение. Нещо повече - поущрява го и в псоледните два сезона виждаме Рачков, че съвсем се е пуснал по течението и малко по малко отвращава зрителите.

"Преди години беше идол за много поколения, но нещо превъртя в последно време. Ако не се стегне ще го застигне лоша съдба и зрителите категорично ще откажат да го гледат и слушат. Тогава ще си остане с воденето на свтаби в Сунгурларе", пишат още фенове на имитаторското шоу


В категории: Лайфстайл


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Качамак със сирене и масло като едно време Качамак със сирене и масло като едно време 02/04/2026, Четвъртък 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Как да разпознаем липсата на витамин D Как да разпознаем липсата на витамин D 02/04/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Кавърма в гърне - домашна рецепта Кавърма в гърне - домашна рецепта 02/04/2026, Четвъртък 19:20 0
Флагман.БГ Как да изчистим мивката до блясък Как да изчистим мивката до блясък 02/04/2026, Четвъртък 19:00 0
Флагман.БГ Кои зодии най-трудно признават, че са влюбени Кои зодии най-трудно признават, че са влюбени 02/04/2026, Четвъртък 18:40 0
6
Коментара по темата
6.
Ххххх
26.04.2019 23:04:02
0
2
Какви са тези лъжи!!!!
Ако не е той, няма да има Капките...
Той прави шоуто.. Все пак това е шоу.
Иначе ще е едно блуткаво предаване, на някакви облечени като клоуни и пеещо фалшиво хорица.
5.
Хълк до 3
26.04.2019 15:21:56
2
3
Къф е па тоя комент от 3 вее? Ей, тъпото, оди се търкай при кочовете в селото на баща ти
4.
123
26.04.2019 14:50:14
0
15
Като гледам хората в залата доста се забавляват!Нормално на някой да му хареса на друг не !На мен лично ми е забавно и го гледам с голямо удоволствие!
3.
до 1
26.04.2019 14:44:24
6
2
Ти защо си Петдал? И не отричай, щото си достатъчно разпознаваем, осираш всички сайтове и миришеш отдалеч.
2.
ха,ха,ха
26.04.2019 14:41:37
2
12
Тия тъй наречени „зрители с писмата”,явно са тотални невежи по отношение на създаването на каквто и да е предаване. Актьорите не си измислят словата,а има т.нар. сценарист(и),които им ги пишат,а актьора ги изиграва.Така че писмата да ги пишат към сценаристите на съответните актьори.
1.
Ops
26.04.2019 14:09:14
2
12
Не го харесвате, ок, но дали сте обективни е по-важно, а там нещата не са ок. Очнали сте го;)... и с някаква зловеща обсебеност повтаряте еднакви по съдържание (и уклон) “статии”, без никакъв, а да не говорим за съществен принос за читателя или вас самите (за професионалното ви житие). Защо така се самоунищожавате? За Рачков “може”, а за КрасиПетТераси “не може” да напишете и ред. Е, как да ви вярваме? Честно? Как, щом и ма глупака му се изяснява, че не по някаква нелепа случайност сте се впили в журналистическата професия, и освен с наивистични заглавия от зле подбрани думи като “Шок в ..!”, “Ужас в...!!!”, “Къваво меле на..!”, с друго не можете да се похвалите. Нима сте толкова слепи, че не можете да напипате гредата в собствените си очи? Дори диалог не водите (като Биволъ, напр.)... И съвети, явно е, не искате, но защо? Защо бягате от развитие? Поръчковостта е нещо отвратително, пошло и лесно надушващо се “явление”, и твърде сходно с всички “явления”, дефинирани като - ходене по голяма нужда. Че... Рамков... Оставете го Рачков, а се огледайте за себе си, и току виж... се видите отстрани.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургазлии признаха: Ето за какви глупости харчим парите си (ВИДЕО) Бургазлии признаха: Ето за какви глупости харчим парите си (ВИДЕО) Цигарите, битовите сметки и импулсивните покупки са сред най-често посочваните разходи Крум Зарков с призив към всички партии: Да кажат за Сарафов, Русинова и Пепи Еврото Крум Зарков с призив към всички партии: Да кажат за Сарафов, Русинова и Пепи Еврото Те чуха ли за софийския градски прокурор, който се вози в кола на така наречения Пепи Еврото, попита той Задава ли се енергиен локдаун? Хампарцумян: Едва ли ще спрат градския транспорт Задава ли се енергиен локдаун? Хампарцумян: Едва ли ще спрат градския транспорт Водещата Цветанка Ризова коментира призивите от ЕС да работим от дома си, за да не хабим горива, че наподобяват мерките срещу COVID-19 Родителите на спасеното от падане 2-годишно момче от Ямбол: Ще се борим за децата си Родителите на спасеното от падане 2-годишно момче от Ямбол: Ще се борим за децата си Полицаят Мартин Петров, който се качи на климатик с риск на живота си, сподели, че не бил сигурен дали с една ръка ще може да го задържи  Добрин Иванов донесе републиканска титла за Бургаския боксов клуб „Иванов“ Добрин Иванов донесе републиканска титла за Бургаския боксов клуб „Иванов“ Състезателят стана шампион след три убедителни победи в Козлодуй, а клубът затвърди силното си представяне с още достойни мачове на ринга Бус се обърна на пътя Созопол-Бургас (СНИМКА) Бус се обърна на пътя Созопол-Бургас (СНИМКА) На място има екип на полицията Министърът на енергетиката поиска по-бърза работа по проекта за нови мощности в АЕЦ „Козлодуй“ Министърът на енергетиката поиска по-бърза работа по проекта за нови мощности в АЕЦ „Козлодуй“ Трайчо Трайков поиска по-ясен график и повече прозрачност по проекта при среща с представители на „Уестингхаус“ Задържаният руснак с патроните е екссъпруг на прокурорка от Бургас, твърди, че тя го репресира (ВИДЕО) Задържаният руснак с патроните е екссъпруг на прокурорка от Бургас, твърди, че тя го репресира (ВИДЕО) Имах кратък, но труден брак, при развода дори бях пратен в ареста и обвинен от нея за домашно насилие, жалва се Загурски Несебър отбеляза Деня на детската книга със срещи на деца с любими български авторки Несебър отбеляза Деня на детската книга със срещи на деца с любими български авторки Ивелина Радионова и Магда Борисова гостуваха в Несебър и Свети Влас, където представиха свои книги и насърчиха децата да четат Формулата за привличане на инвестиции в Бургас се базира на три основни стълба – хора, инфраструктура и предвидимост Формулата за привличане на инвестиции в Бургас се базира на три основни стълба – хора, инфраструктура и предвидимост Всичко това е част от програмата на ГЕРБ-СДС, регионът има предпоставки да се развие като още по-силен транспортен и логистичен център, категоричен е Йордан Йорданов
Скандал с изнасилената и самоубита Ноелия: Лекарката ѝ замесена в разпределяне на органи Скандал с изнасилената и самоубита Ноелия: Лекарката ѝ замесена в разпределяне на органи Доналд Тръмп нареди американско разследване на случая Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Проведено е извънредно заседание, изискана е информация от компетентни органи, а темата идва след публични твърдения за пътувания на ръководителя на Софийската градска прокуратура с Петьо Петров - Еврото Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Говорител на иранското командване „Хатам ал Анбия“ заяви, че Техеран ще продължи действията си, а реакцията дойде след нови заплашителни думи от Доналд Тръмп В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро Кабинетът е одобрил увеличението с 1000 паунда като част от социалните мерки, включени в държавния бюджет за следващата данъчна година Мъск е на път да стане първият трилионер в света Мъск е на път да стане първият трилионер в света Милиардерът се готви да изведе SpaceX на борсата, а компанията да стане една от най-ценните публично търгувани бизнеса в света Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида И то пред очите на хиляди, дошли да видят историческия старт НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" По време на пресконференцията след изстрелването ръководителят на НАСА Джаред Айзекман потвърди, че на кораба е възникнал "краткотраен проблем със връзката, при който екипът на Земята не е могъл да чува екипажа“ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради Съветът за икономически анализи иска стимули за инвеститори на фондовата борса Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня Има два типа мъже.
1. Homo sapiens - разумен и мислещ човек.
2. Членестоноги - накъдето тръгне членът, натам и ногите.
Виц на деня Виц на деня Малки женски тайни:
Когато отслабват, са влюбени.
Когато пълнеят, са щастливи.
Когато пускат чистачките, ще завиват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вчера отидох на работа с нарисувани мустаци. Колежките с нарисуваните вежди казаха, че съм ненормален!?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори