Джулиана Гани и годеникът й изживяха огромен кошмар!
Двама азиатци с мотор се приближили до тях по време на почивката им в Бали и направили голяма беля
Мис Силикон 2013 Джулиана Гани и годеникът й Илиян Найденов станаха жертва на крадци по време на престоя си в екзотичния остров Бали. След като обявиха, че обмислят опцията да преместят адресната си регистрация на любопитната локация заради интереса, който предизвикват като двойка сред местните рекламодатели, влюбените останаха разочаровани от мошеническата практика.
„Двама азиатци се приближават към туристите с мотор, докато се снимат, питат дали могат да ти помогнат с нещо и в този момент се случи ужасната случка“, обяснява Малката Джулка.
Единствената задигната вещ е именно мобилното устройство на Найденов. Инцидентът се случил навръх Цветница.
„Разстроени сме, защото на телефона на Илиян имахме страшно много спомени и контакти, които вярвам, че ще си възстановим. Беше последен модел Iphone X, но това не е от такова значение“, жали се още Гани, цитирана от в. Монитор./show.blitz.bg
Учени: Гласуването може да удължи живота
Унгария въвежда еврото, ето кога
Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година
Започна кастингът за филма „Стоичков – Имало едно време в България“
Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи
Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус
Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник
Почина легендата от "Междузвездни войни" Майкъл Пенингтън
Спад при дизела, но бензинът поскъпва
Бургаската прокуратура иска постоянен арест за Атанас и гарда му Любо, изправят ги пред съда
Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога"
ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната
