Искат постоянен арест за Руси Полковника, спипан с много дрога
Общо 13 души бяха арестувани при акцията в четвъртък
Прокуратурата ще поиска постоянен арест за част от задържаните при операцията срещу наркоразпространението във Варна. Държавното обвинение ще настоява зад решетките да останат 63-годишният Руси Динков, 40-годишният му син Стоян , Кирил Д.(54 г.), Константин К. (34 г.). и Росен К. (51 г.). Мерките им за неотклонение ще бъдат разгледани от Варненския окръжен съд днес, като заседанието започва в 13:30 ч.
Общо 13 души бяха арестувани при акцията в четвъртък. Сред иззетите наркотични вещества са над 350 грама марихуана, над 600 мл течност и над 44 грама кремообразна маса, съдържащи активното вещество тетрахидроканабинол, и 3,27 грама амфетаминопроизводни.
Част от течния наркотик, получен по иновативна технология, бил поставен в спринцовки. Цената на една спринцовка се търгувала на уличния пазар по 1500 лева. От 1 кг тревиста маса марихуана по тази технология се получавали по около 60 мл наркотична течност, известна като масло от марихуана.
В един от претърсените 11 адреса е било установено и неправомерно присъединяване към електропреносната мрежа, като е намерен и казан за изваряване на ракия и около 220 л ракия. Иззета и голяма сума пари.
Бойко Борисов: Сорос няма нищо общо със служебния кабинет, Пеевски и Гюров говорят откровени неистини за Съвета за мир
Президентът за покачването на цените: Българите изнемогват
Българската индустрия: От растеж към свиване в ерата на икономическа несигурност
7-годишно дете е в тежко състояние след падане от скала в Благоевградско
Два самолета се разминаха на косъм от катастрофа в Нюарк
Прибрахме си вересиите - връщат в България две от тризначките
Зyĸъpбъpг зaлoжи $80 милиapдa нa мeтaвceлeнaтa, нo вeчe я e oтпиcaл
Истерия за цените на горивата: Сайтът Fuelo се срина
Нора Недкова в Хелс Китчън: Едвам свързвам двата края с 10 хил. на месец
САЩ обмислят рисковано превземане на остров Харг, за да притиснат Иран
Иво Аръков бил одобрен за финансиране, но не получил пари, сам си плащал кредитите
Тръмп ще бъде изобразен на златна монета за 250-годишнината на Америка
