Двама от Нефтохимик контузени преди срещата със Загорец
Старши-треньорът на „шейховете“ Диян Петков няма да може да разчита на двама от най-опитните си футболисти за срещата – Цветомир Цонков и Николай Костов
В предстоящия кръг на Югоизточната Трета лига Нефтохимик ще спори за трите точки със силния тим на Загорец /Нова Загора/. Срещата е утре /петък-19.04/, от 17:00 ч., на стадион Лазур.
Старши-треньорът на „шейховете“ Диян Петков няма да може да разчита на двама от най-опитните си футболисти за срещата – Цветомир Цонков и Николай Костов. Цонков е с разстежение на бедрото от миналата седмица и по всяка вероятност ще почива още поне десет дни. Костов получи травма на последния мач срещу Хасково и от началото на седмицата пропуска тренировките на тима.
Очаква се от следващия понеделник да започне индивидуална подготовка. Последното си занятие, преди домакинството на Загорец, „шейховете“ проведоха днес, на терена в спортен център Изгрев. Билетите за мача ще бъдат, както обикновено, на цена от 3 лв, а пенсионери, ученици и родители, придружаващи децата си до 16-годишна възраст, ще влизат без вход на стадиона. Един час преди началото ще бъдат отворени два пункта за продажба на билети – при първи вход и при входа на бариерата.
Димитър Ганев прогнозира: Парламентарни избори ще пренаредят политическата карта в страната
Левски вероятно се разминава с Хорхе Сегура защитникът е близо до ЦСКА 1948
България е втора в ЕС по жертви на пътя за 2024 г. предлагат камери на светофарите и повече полицаи
Млади несебърски гайдари с престижни отличия от конкурса Орфееви таланти в Пловдив
Разпитани са мъжете с АТВ-та край хижа „Петрохан“
Тръмп с остро предупреждение към Украйна преди преговорите в Женева
Йотова приема Гюров за представяне на служебния кабинет на 18 февруари
„Като две капки вода се завърна ударно: Сезон Слънце стартира и с звездно жури с бонус Азис
Китайската нова година 2026: Започва годината на Червения огнен кон
Кевин Спейси остана без дом след чутовния скандал, съсипал живота му
