×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ивайло Дражев отвръща на удара: Шефът на НОИ Енчо Жеков вкара цистерна с дизел през спорния вход, за който ме вините


Ивайло Дражев отвръща на удара: Шефът на НОИ Енчо Жеков вкара цистерна с дизел през спорния вход, за който ме вините
Теренът и сградите върху него, в т.ч. и тази на НОИ-Бургас, са мои! Аз определям кой откъде ще влиза и излиза
16 Април 2019, Вторник, 20:16 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: архив Флагман.бг

Днес съм говорил с него пред МВР и Прокуратура, за да спре да ме заплашва, казва най-големият бизнесмен на Бургас от края на миналия век

Знам кой пуска сигнала до Флагман срещу мене. Това е един общински съветник - партиец от покойната партия СДС! Ще го съдя за клевета!, изригна бизнесменът Ивайло Дражев след публикацията ни, че е ораничил достъпа на граждани и служители до основната сграда на НОИ в Бургас.

„Първо НОИ нямат портал, те имат сграда, която аз съм им предоставих преди 20 години. На тях им дадох самостоятелен голям вход с паркинг, който се намира откъм страната на 89-ти блок в жк „Братя Миладинови“. Порталът е на 9 метра от сградата, има изградени от мен подходи за инвалиди. НОИ са ги унищожили и са сложили на това място техни служебни микробуси, коли са наблъскали върху моя имот, като се възползват от входа, който им е даден с цел да влзат хора“, обясни Дражев.

Той твърди, че ръководството на НОИ са затворили главния си, предоставен от Дражев вход при този портал, като са оставили бележка „Служебен вход“. По този начин са ограничили хората да влизат в сградата през една малка врата - същата, която сега е затворена от самия Дражев.

„Хиляда души на ден минават през тая вратичка, въпреки че съм им направил четири портала от другата страна - с гишета, които стоят затворени. Сградата не се стопанисва добре, амортизирана е. Един човек, бивш партиец от покойната СДС, който сега е директор в НОИ – имам предвид Енчо Жеков, е решил, че насила трябва да минава през чуждия имот. Онзи ден той е вкарал кола-цистерна и се опитвал да разтоварва дизел през краката на гражданите, които преминават пешком. Той ме заплаши с прокурор, но днес сме говорили с него чрез прокуратура и полиция, всичко е изяснено“, категоричен е бизнесменът. 

„20 години ползват мота ми, аз плащам сметката. Тук, това, което сте снимали, никога не е било вход към НОИ, но когато някой  е решил да мине, ние не сме го спирали. ПРоблемът е, че всеки ден почнаха да стават скандали, някои плашат мои служители, влизат пияни,  ползват за тоалетна терена ми,  взех мерки. Аз съм казал – оттук ще минават хората от  Агенцията по храните, през другия портал – НОИ. Аз съм човекът, който трябва да определи кой откъде да преминава“, каза Дражев. 

Ивайло Дражев уточни, че е собственик  на земята и на всички сгради върху нея. "Това е най-голямата приватизационна сделка в община Бургас преди 20 години. Платил съм всичко, както трябва. Ако не бях го направил – учителите нямаше да си получат заплатите през 1999 г.", добави в заключение той, припомняйки ни времената, когато бе най-силният в бизнеса при червения кмет Йоан Костадинов.


В категории: Бургас


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
28
Коментара
Флагман.БГ Украйна празнува своята независимост в Бургас Украйна празнува своята независимост в Бургас 24/08/2026, Понеделник 11:30 0
Михаил ДИМИТРОВ Трафопост изгоря в Обзор, щетите са за около 60 000 евро Трафопост изгоря в Обзор, щетите са за около 60 000 евро 24/08/2026, Понеделник 10:08 0
28
Коментара по темата
28.
*********
17.04.2019 15:04:26
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
27.
*********
17.04.2019 14:12:56
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
26.
*********
17.04.2019 12:52:27
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
25.
мамчето от 5 килия
17.04.2019 12:50:41
0
1
чакат те в затвора и да не излезеш от там
24.
пешо
17.04.2019 12:45:10
2
3
Най-големия бизнесмен е мошенник с парите на община Бургас разполагаха с кмета Йоан-и крадаха ама онзи си го получи-парализиран е,а тоз господ го чака да го накаже-ако не него то децата му за жалост ще платят греховете му.А сега продажните флагмани ще изтрият коментара.
23.
Хихи
17.04.2019 10:46:45
0
3
На тея в НОИ и охраната им е един дървен философ, който вместо да напътства хората създава агресивна среда с викове и заповеди.А служителката, която ми обработва документите не можеше да работи и клмежката я пидлагаше на психически тормоз с викове къде какво да отбележи.Тоест едната невежа и няма кой да я научи без викове, а другата изнервена щото тъче на 2 стана....
22.
До 4
17.04.2019 09:48:27
0
4
Нищо ново под слънцето по отношение на ръководството на Флагман. плащаш пишат хубави неща зе теб, другите са в фълшивите новине!!! Ха сега го заличете коментара.
21.
До 15
17.04.2019 09:37:36
0
3
Отиваш и питаш,има си ред
20.
miko
17.04.2019 09:29:55
2
3
Всичките хора на Йоан са като този наглец.
Смърт им е малко.
19.
Велосипедист
17.04.2019 07:38:32
1
12
Толкова глупости и правописни грешки в една статия, си е направо за "Гинес" Браво !
18.
2 към 1
17.04.2019 07:25:43
16
7
И какво ще запатка бе умник , Дражев си е частен предприемач , досега не е бил НС държавна и общинска хранилка ..., какво Конпи..., човека преди 22 години купил, платил и запазил , ами той само на стадиона е оставил няколко милиона ....които ги унищожиха такива разбирачи като 1
17.
ХО хо
17.04.2019 07:21:31
6
6
Много умно , държавната организация си има вход , кой и къде по света ще те пусне да минеш през спалнята му за да отидеш в съседите , Дражев си е абсолютно прав! А тези в НОИ като ми се наложи да ходя , ми се обръща сърцето , могат да те разиграват с месеци ....
16.
Хохохо
17.04.2019 06:47:47
7
19
Дражо е крадец, измамник и некадърник . В коя държава частен пендахо ще затваря портал на държавна организация.
15.
kadastyr
16.04.2019 23:29:14
1
7
Как да разберем в кадастъра даден парцел на кое лице се води!!Къде да попитаме.
14.
1
16.04.2019 22:26:08
3
12
Дражев правиш се на мъж ама по хубаво се скрий, че онзи в София ако чуе за тебе ще те запатка с новата си схема КОНПИ Прокуратура НАП ДАНС инспекции агенцийки и накрая ще ти оставят само голия.... За справка питай човека от Созопол:)
13.
*********
16.04.2019 22:21:19
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
говедар
16.04.2019 21:55:23
2
13
КАКВИ СА ТЕЗИ ЦИСТЕРНИ С ГОРИВО? ТЕЗИ ОТ НОИ ДА НЕ СА РЕШИЛИ ДА ПАЛЯТ АРХИВА , КАТО ЛЯТОТО ПРЕЗ, 2015г.
11.
*********
16.04.2019 21:48:06
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
Ха ха
16.04.2019 21:42:11
1
38
Интересно ....Флагман крият “обидни” въпроси по адрес на крадливия директор на НОИ , а оставят чисти обиди по адрес на този Дражев , на кой слугувате бе колеги от Флагман...?
9.
КучеГончо
16.04.2019 21:35:18
0
42
чл. 64 от Закона за собствеността -
Собственикът на постройката може да се ползува от земята само доколкото това е необходимо за използуването на постройката според нейното предназначение, освен ако в акта, с който му е отстъпено правото, е постановено друго.
8.
Стига изхвъргации!
16.04.2019 21:30:22
0
37
Хехе, чак пък "най-големият бизнесмен на Бургас от края на миналия век"
7.
*********
16.04.2019 21:22:39
13
42
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
*********
16.04.2019 20:50:40
3
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
5.
Ra4
16.04.2019 20:48:56
2
39
Не ми е работа да гледам в кадастъра. Ако е така и има изрично отбелязани входове...прав е. Да му мисли Директора. Ако не може да минават цистерните с гориво за парното,умишлена грешка на продавача. Сега очаквам,по този повод,министерството да направи предложение за покупка и на земята на Дражев. До тогава...цистерните отвън,пускат маркучите през оградата и зареждат.Точка.
4.
кофти матрял
16.04.2019 20:45:05
0
51
Да питам модераторите защо коментара ми в друга беше изтрит след като си беше точно по темата е не е съдържал никакви вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Информирайте се малко за регламентирането на цензурата да не гризне някой флагман дръвцето.
А след като всеки втори-трети коментар ви е с нещо неудобен, най-добре спрете коментарите.
Аз друг сайт с такова триене не знам.
Ние живеем в Европа, а Флагман са сякаш в Северна Корея.
3.
Така е май
16.04.2019 20:40:28
3
48
В случая Дражев е прав,погледнете в кадастъра,входа е откъм блока.
2.
Ra4
16.04.2019 20:30:09
3
48
Оооохххх,мани,маниииии. Спасителят в ръжта в БГ вариант. Бургашки. Ви земята твоя,грешка на държавата,умишлено подмината при сделката. Но право на достъп? Как е уредено? По закон си задължен. Не може да не е описано в акта. Не знам дали ти си платил заплатите на учителите,но странно как ги изнамери тия милиони.... Ремонта го прави брат ти,Георги. Даде ву да захлебе. После ти завидя,че ти излетя с ракета носител,а той остана да бръщолеви глупости по мизерната тотава ,а и сега СКАТ. Само дето ти много си повярва и дълги години празнуваше богатството си в реки ,морета,океани от алкохол. Закономерно дойдоха и катастрофите. С жертви. Много катастрофи. С много жертви. И всичко това...не без помоща на властимащите пембени.
1.
Да
16.04.2019 20:29:37
4
23
Този май е 20г.назад в времето.. Не знае сега Кой раздава порциите
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша Работодателят е длъжен да връчи документа при сключването на трудовия договор, а той очертава трудовите функции и отговорностите на служителя Или не казват цялата истина, или са „Трагична полиция“: Защо направиха показен арест край Китен в час пик Или не казват цялата истина, или са „Трагична полиция“: Защо направиха показен арест край Китен в час пик Мъж бе повален на асфалта и закопчан пред стотици пътуващи, а после Гранична полиция обяви, че зрелищната сцена била учение Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира Трима дрогирани шофьори за два дни в Поморие и Несебър, единият катастрофира Дрегерите отчели амфетамин, метамфетамин, канабис и опиати Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир Посред бял ден в центъра на Бургас: Рецидивист ограби мъж за златния му синджир Жертвата е 43-годишен бургазлия, от когото е отнето златно синджирче с кръст с тегло около 5 грама Купуваш лекарство, цената разбираш на касата: Какво откри Флагман.бг в аптека в Слънчев бряг (ВИДЕО) Купуваш лекарство, цената разбираш на касата: Какво откри Флагман.бг в аптека в Слънчев бряг (ВИДЕО) По рафтовете липсват ценови етикети, а служителят призна пред камерата, че стойността се изчислява при покупката 18-годишният Димитър се хвърли в бурното море край Свети Влас и излезе окървавен, но спаси турист 18-годишният Димитър се хвърли в бурното море край Свети Влас и излезе окървавен, но спаси турист Атанас Ставрев и още един млад мъж също влезли във високите вълни, за да помогнат на бедстващия човек Полицаи спипаха двама рецидивисти да режат кабел на новото кръгово в „Меден рудник“ Полицаи спипаха двама рецидивисти да режат кабел на новото кръгово в „Меден рудник“ 25-годишен и 27-годишен бургазлия били забелязани в строителния изкоп, докато се опитвали да откраднат около 6 метра кабел Украйна празнува своята независимост в Бургас Украйна празнува своята независимост в Бургас По повод Деня на независимостта на Украйна Община Бургас ще издигне украинското знаме в центъра на града, където през целия ден ще звучи и традиционна украинска музика. Бойко Борисов жегна Ямбол: Бургас получи Евровизия, а вие - военните самолети! Бойко Борисов жегна Ямбол: Бургас получи Евровизия, а вие - военните самолети! Борисов обяви, че ГЕРБ има нов областен коoрдинатор в Ямбол. Извънредно! ТИР пламна на пътя за Лесово, движението е блокирано, колоната стигна Елхово Извънредно! ТИР пламна на пътя за Лесово, движението е блокирано, колоната стигна Елхово Поне два пожарни екипа са на място, стотици автомобили са попаднали в капана по натоварения маршрут към ГКПП Лесово - Хамзабейли
България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация България губи 60% от водата си: В Шумен и Перник над 83% не стигат до отчетена консумация Десетки населени места отново са на режим, а проблемът вече не е само в сушата - стара мрежа, течове и неточно измерване превръщат водата в един от най-големите инфраструктурни провали на страната Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Заподозрян за петорно убийство бе открит мъртъв в колата си Петте жертви са намерени в къща край Форест Гроув, след като властите получили сигнал за горящ автомобил Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени Двама възрастни също са пострадали Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг От март насам най-малко дузина безпилотни апарати са навлезли във въздушното пространство на Латвия, Естония, Литва и Финландия Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си Защитата поиска проверка на психическото състояние на обвиняемата преди следващия етап от процеса Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер Два шлюза са спрени, за да се ограничи разпространението, властите обмислят третиране на водата с водороден пероксид Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна Михайло Федоров призова страната да се подготви за нов вот Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Мистериозният мъж твърди, че специална организация следи времевата линия и не му позволява да разкрие конкретни събития Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Над 100 000 души вече са заявили интерес към проекта, първите роботизирани автомобили се очакват до края на следващата година АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда Третият енергоблок вече работи, а покачването на Дунав и инженерни дейности край централата помогнаха да се избегне пълното ѝ спиране
Васил ДАНОВ, експерт Васил ДАНОВ, експерт По-опасни за България са руските хибридни операции, не Иран Виц на деня Виц на деня Срещат се две мутри:
- Брато, как си лети времето! Направо ужас. Синът ми расте, вече е на девет години.
- Това е хубаво! Защо си тъжен?
- Забравил съм да го запиша на училише!
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, много ме е страх да скоча с парашут!
- Ми, скочи без него бе, слънце...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте част от валяка, сте част от пътя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори