"Агнешките главички" на Иванчева нападнаха прокурори след присъдата
Агитката е изключително изнервена
Агитка от поддръжници на Десислава Иванчева са атакували словесно и агресивно прокурорите по знаковото дело, съобщава Блиц. Както съобщихме, бившата кметица на столичния район "Младост" преди минути бе осъдена на 20 години затвор от Специализирания наказателен съд. (ВИЖ ТУК)
Аверите на Иванчева са опитали саморазправа с магистратите, като са ги причакали и са започнали с ругатните.
Явно "Агнешките главички" са изключително изнервени след като не минаха провокациите им, и сега се опитват с юмруци да решават проблемите си.
Зам.-главният прокурор Иван Гешев заяви, че "до момента присъда за корупционно престъпление в такъв висок размер не е била произнасяна" и че прокуратурата ще продължава да се бори за справедливост и на втора инстанция по делото.
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата
Над 150 арестувани в Гърция заради пожари
Край на хаоса: Глобяват наред за тротинетки и колела в центъра на Бургас
Зеленски предизвика Путин: Ако Константиновка е руска, да се срещнем там
ОББ удължи срока за безплатно внасяне на левове до края на септември
Заплашиха да изгонят 96-годишна инфлуенсърка от старчески дом заради купони
Хванаха питон до детска площадка
Златен трик за пилешка супа
Какво ще е времето в неделя
04/07/2026, Събота 13:18
0
Владимир Путин твърди, че Русия постига голяма победа
Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите
След 17 години - истината за жестоко убийство излезе наяве

Срам и позор за тоя съюз ако се допускат такива гаври с хората! Очевадно е, че е политическа поръчка на мафията! СРАМ и ПОЗОР!
Червените боклуци мачкат българите вече 70 години МРЪСНА МАФИЯ!
Трябва да се сръчка Европа за безаконнието, което цари в тая червива държава!